Skocz do zawartości
Forum

Co na prezent dla trzylatka - chłopca?


domi81

Rekomendowane odpowiedzi

Domi, jak rozumiem solenizant to chłopiec.
My kupiliśmy mojemu bratankowi na drugie urodziny elektrycznego quada, kosztował niemało (bo ponad 400 zł), ale poskładaliśmy się z jeszcze jedną rodzinką i cena zrobiła się znośna. Jeździ na nim już drugi rok i mu się nie znudził, ba- jest nim wciąż zachwycony. Jest zresztą fanem motoryzacji więc może i dlatego tak go lubi. Mieszka w domku z ogródkiem więc ma gdzie jeździć. Powiem tak jak mówi moja bratowa- jest to jeden z bardziej trafionych prezentów dla niego. Nie wiem jak miałaby się sprawa z autkiem, bo wydaje mi się że quad jest "poręczniejszy", dziecko może się nawet nóżkami odepchnąć, z drugiej strony nie wiem do jakiego wieku są przeznaczone, czy takiego 4 latka jeszcze "uciągną". ;-) Pewnie zależy to od modelu.
Ja osobiście nie kupiłabym żadnemu dziecku (nawet swojemu) prezentu w takiej cenie jaką wymieniasz. Droższe prezenty robimy zawsze składkowe (z innymi ciociami, dziadkami dziecka).

Odnośnik do komentarza

adasaga3
Domi, jak rozumiem solenizant to chłopiec.
My kupiliśmy mojemu bratankowi na drugie urodziny elektrycznego quada, kosztował niemało (bo ponad 400 zł), ale poskładaliśmy się z jeszcze jedną rodzinką i cena zrobiła się znośna. Jeździ na nim już drugi rok i mu się nie znudził, ba- jest nim wciąż zachwycony. Jest zresztą fanem motoryzacji więc może i dlatego tak go lubi. Mieszka w domku z ogródkiem więc ma gdzie jeździć. Powiem tak jak mówi moja bratowa- jest to jeden z bardziej trafionych prezentów dla niego. Nie wiem jak miałaby się sprawa z autkiem, bo wydaje mi się że quad jest "poręczniejszy", dziecko może się nawet nóżkami odepchnąć, z drugiej strony nie wiem do jakiego wieku są przeznaczone, czy takiego 4 latka jeszcze "uciągną". ;-) Pewnie zależy to od modelu.
Ja osobiście nie kupiłabym żadnemu dziecku (nawet swojemu) prezentu w takiej cenie jaką wymieniasz. Droższe prezenty robimy zawsze składkowe (z innymi ciociami, dziadkami dziecka).

dziękuję za tę opinię, bo bałam się że to będzie taka zabawka na chwilę :) (a co do droższych prezentów to my też się składamy)

http://www.suwaczki.com/tickers/kjmn20mmu0okh9gs.png
http://www.suwaczki.com/tickers/9o2zvhpgkhvwrq18.png

Odnośnik do komentarza

to prawda moim zdaniem prezenty odpowiadające zainteresowaniom dziecka są najlepsze, mój maluch od jakiegoś czasu wykazywał chęci do gier, co prawda długo się zastanawiałam czy to dobry pomysł, ale postawiłam na bezpieczne gry dostałam takie na DICE + wiem że moje dzieci nie mają dzięki temu możliwości aby natknąć się na niebezpieczne gry.

Odnośnik do komentarza

najlepszym prezentem będzie zabranie małego i rodziców do parku rozrywki i zafundowanie biletów, dzięki temu Twój chrześniak Cię lepiej pozna i zapamięta. Taki wypad na długo zapadnie w pamięć, a wrażeń na pewno żaden inny prezent nie przebije ;)

Odnośnik do komentarza

Jak widać nie tylko muzea biorą udział w tym wydarzeniu, super okazja dla wszystkich rodziców żeby pokazać dzieciom najciekawsze miejsca w mieście lub okolicy. Z własnych doświadczeń wiem, ze jest mnóstwo atrakcji przewidzianych i najlepsze jest to że wszystkie darmowe.

Odnośnik do komentarza

Ann.86
Chrześniak na pewno ma dużo zabawek więc na pewno ciężko coś kupić. Proponuję jakieś zabawki kreatywne, rozwijają wyobraźnię i naprawdę wciągają bardziej niż zwykłe zabawki. Możesz kupić np masy plastyczne lub piasek kinetyczny, może tego jeszcze nie ma :)

a słyszałaś może o elektronicznej kostce do gry? to jeden z tych gadżetów który jest naprawdę bardzo kreatywny i rozwija nowe możliwości dzieciom jeśli chodzi o gry.

Odnośnik do komentarza
Gość poradnik

Ja moge podsunac pomysl koszulki lub bluzki z jakims fajnym tematen. Moze jakis ulubiony mis, lalka, zabawka, etc. Ja mialem problem z wyborem ciekawego upominku i wlasnie cos takiego wymyslilem:) Generalnie po konsultacjach skorzystalem ze stronki tylkomalowane.pl Maja fajnhy wybor kolorow, rozmiarow, trzeba Im wylko wyslac jakis swoj pomysl na to co ma sie znalezc na np. koszulce, albo po prostu wyslac zdjecie tego co ma tam wydniec:) PZDR.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...