Skocz do zawartości
Forum

Poronienie samoistne - ile czasu może trwać oczyszczanie macicy?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
10 lutego poroniłam samoistnie, w szpitalu. Tego dnia również zostałam wypisana do domu (endometrium 19mm). Przepisano mi Sumamed (wzięłam obie tabletki) oraz Arthrotec Forte po którym miałam silne bóle żołądka i nudności. Zadzwoniłam do szpitala i powiedzieli żebym nie brała więcej tego leku skoro mi szkodzi, ale nie ma niestety żadnego innego leku przeciwzapalnego, który mogłabym wziąć "w zamian". Dziś (3 dni później) plamienie jest niewielkie, ale pobolewa mnie podbrzusze. Nie wiem czy macica całkowicie się już oczyściła, czy jest jakieś prawdopodobieństwo powikłań? kontrolę mam dopiero 19 lutego...:(

Odnośnik do komentarza

Witaj! Na początek serdecznie wspólczuje! Powiem Ci ze u mnie po poronieniu samoistnym żadnych leków nie brałam. Nic mi nie przepisali a chyba co mieli dac to dali w szpitalu. Ja oczyszczałam sie jeszcze ok tygodnia albo i dłuzej, ale przedtem jeszcze mnie wyłyzeczkowali, bo zostały jakies skrzepy widoczne na usg. Wydaje mi się że może faktycznie obkurczac Ci sie macica i dlatego boli. Jezeli ból jest nie do wytrzyania to może coś jest nie halo, ale jak taki jak przy okresie to chyba raczej normalne. Wszystko wraca na swoje miejsce i musi trochę o sobie dawac znac. Napisz jak sie czujesz i daj znac po wizycie u lekarza. Pozdrawiam serdecznie i trzymaj się!!!!!!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...