Skocz do zawartości
Forum

Konkurs: "Użytkownik Miesiąca - luty 2014"


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

WOW nagroda super !!!
a mój głosik wędruje do domi81 według mnie zasługuje na ten tytuł za to że jest tu na forum niemal każdego dnia, zawsze doradzi, pomoże, pocieszy i popisze o zwykłym codziennym życiu. Jest taką zwykłą ciepłą i miłą osobą z którą aż chce się pisać.
domi kochana trzymam kciuki i mam wielką nadzieje że zgarniesz ten tytuł w tym miesiącu.

Odnośnik do komentarza

Głosuję na JSmolarek, bo to dziewczyna cud-miód, która idealnie zaparzy herbatkę wlewając wrzątek ze stylowego czajniczka..., a rozmowa z Nią przy tej herbatce nie wymaga żadnych ciasteczek... - serio! , a nawet moża być wyłącznie w sieci, by czuć się jak na najlepszej kawce czy herbatce u przyjaciółki. Tak więc, w jej rączki Szanowna Redakcjo proszę skierować śnieżne cudeńko z gorącą zawartością! :) Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Witam, dla nas, mnie i mojej żony, bardzo treściwe i pomocne były wypowiedzi i komentarze p. asia78 .;) Czasami w sytuacji, w której byliśmy już na granicy załamania szukaliśmy z zoną różnych wypowiedzi na różnych forach... lecz tu znaleźliśmy się w odpowiednim miejscu i w odpowiedniej chwili ;) efektem tego jest 2 miesiąc naszej ciąży heh, przeżywam to wszystko na równi z żoną ;)
Wracając, w 100% p. Asia78 powinna zostać użytkownikiem Miesiąca, ponieważ zawsze można na nią liczyć w obiektywnych wypowiedziach ;)

Odnośnik do komentarza

Dziś na pareting.pl użytkownika miesiąca wybrać czas,
dla mnie to zadanie banalnie proste, bo od razu wiem kto najlepsze rady daje każdej z nas...
Jest wiele powodów, by powiedzieć- „Tak!”- to właśnie ta osoba,
wymienię zatem kilka z nich i powiem, dlaczego aż tak mi się podoba:)
• za dobre rady, pełne mądrości i rozwagi,
z odrobiną uśmiechu, ale i prawdziwą nutką powagi
• za inteligentne odpowiedzi na trudne pytania,
wyczerpujące, wiarygodne, nierzadko błyskotliwe,
za co należy się jej wiele uznania
• za miłe słowo, często pocieszające, cierpliwe i rzecz jasna prawdziwe.
Widać, że wszystko, co nam pisze, jest wzięte prosto z życia,
bije zeń autentyczność, oddanie, szczerość i chęć dla innych bycia...
oby Laura- Tobie tytuł najlepszej w tym miesiącu użytkowniczki się należy,
piszę to szczerze, bo wiele Twoich porad przyszło mi z pomocą, niech każdy mi wierzy...

Odnośnik do komentarza

Myślałam, że są jeszcze dwa dni na oddanie głosu... Za szybko luty ucieka.
Ja znowu będę niesforna, bo nie potrafię oddać jednego głosu :p
Podam moje trzy typy.
Domi81, to taka nasza parentingowa przeglądarka/wyszukiwarka. Ja znałam do tej pory Google i Wikipedię, a teraz jeszcze poznałam Domi81;)

JSmolarek, bo chyba jeszcze na nią nie oddawałam głosu, a zgadzam się z tymi ciepłymi opiniami o niej. Rady pisane od serca. Ma Dziewczyna swoje zdanie. Ten czajnik mi do niej pasuje :)

W tym miesiącu dużo i mądrze czytam również Marzen@.

Droga Redakcjo,
POWODZENIA :D

Odnośnik do komentarza

Monabarga, Domi, Nikawa, bardzo Wam dziękuję za te życzliwe i miłe słowa...bardzo. One mnie ogromnie cieszą. Jest mi naprawdę radośnie na sercu..:)
Skoro zgłoszeń do czytania nie ma aż tak bardzo dużo, to jeśli można, napiszę ciut więcej.
Trudno jest zagłosować na jedną osobę, dlatego chciałabym oddać głos na:
Domi81, bo jest miła, pomocna i życzliwa innym, stara się doradzić, jak rozwiązać zaistniałe problemy,
Drewienko i Monabargę, bo podobają mi się ich prace plastyczne, jakie wykonują z dziećmi na konkurs, oprócz tego to miłe i bardzo serdeczne osóbki, przyjemnie z nimi porozmawiać...wirtualnie..:)

Przepraszam, Redakcjo, ale nie mogłam napisać inaczej.
Powodzenia życzę wszystkim.

Odnośnik do komentarza

I jak co miesiąc wybór trudny, bo jak wybrać jedną osobę z pośród tylu wyjątkowych? Na szczęście po naradach zostało uzgodnione, że w tym miesiącu, nagroda trafi do

DOMI81!

za życzliwość, dobre serce, za to, że jest!
Gratulujemy i dziękujemy, że z nami jesteś! Mamy nadzieję, że czajniczek umili czas spędzony na forum i że pyszna herbatka z niego będzie!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...