Skocz do zawartości
Forum

Starania o dziecko


Rekomendowane odpowiedzi

Ola90
jest duże prawdopodobieństwo, że tak ponieważ jeśli czegoś chcemy za bardzo często nas to blokuje.....
rozumiem cię doskonale ponieważ staramy sie 5miesięcy i też nic...
poczytaj trochę temat "czekające na 2kreseczki" są tam takie same dziewczyny jak ty.... jest tam rownież wątek o tym żeby się odbrężyć posłuchać dobrej muzyki, do tego winko itp.... rozluźnić się, to pomaga:):):) powodzenia

http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv73x9nohql5.png

Nie bylo mi dane przytulic Cie do siebie 02.04.2014 *

Odnośnik do komentarza

dołączam się dziewczynki do was z tymi staraniami.... my staramy się od 3 miesięcy...
w zeszłym miesiącu dokładnie się przyłożyliśmy postaraliśmy dbaliśmy by zrobić wszystko by się udało a tu się nie udało :( było rozczarowanie, a przez cały miesiąc miałam objawy ciążowe i czułam,że coś się dzieje i dlatego teraz postanowiliśmy wyluzować, nie myśleć o tym a zajęliśmy się życiem bieżącym, wychodzimy do kina, teatru na kolacje do restauracji i powiem wam, że bardzo nas to wyluzowało... nie chcę znów płakać i się smucić, że się nie udało bo to ani mi ani dziecku nie pomoże...dzięki temu zrozumiałam pewną bardzo ważna kwestię, że nie można nic na silę, wszystko jest nam na górze zapisane i przychodzi w odpowiednim czasie, mamy cieszyć się z tego co jest doceniać to i dbać o bliskość i wzajemne relacje z partnerem, bo jeśli między nami nie byłoby czułości to wszystko byłoby na nic, bez wartości, bez miłości....
dlatego dziewczynki życzę wam by miedzy wami a waszymi a partnerami było cudownie, była bliskość miłość pożądanie a życie samo się ułoży i doczekacie/doczekamy bo ja w tym gronie także jestem naszych upragnionych, utęsknionych dzieciątek :) jeszcze będziemy się z tego śmiały :) i zapragniemy wolności :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...