Skocz do zawartości
Forum

Walentynki 2014


Rekomendowane odpowiedzi

ja powiem szczerze nie robię z tego dnia wielkiego święta coś skromnego jakieś życzenia kwiatek a uczucia okazujemy sobie każdego dnia tak samo a nie tylko 14 lutego :) i wydaje mi się ze dla wielu osób z tzw "poprzedniej epoki" to święto nie należy do najważniejszych ale z pewnością to dobry dzień na zarabianie pieniędzy przez wszystkich którzy się prześcigają w pomysłach na okazywanie uczuć :D

Odnośnik do komentarza

My dziś byliśmy w kinie...to była moja niespodzianka trochę też walentynkowa dla Męża....udała się i bardzo się ucieszył...fajnie było.
Niezbyt podoba mi się wyolbrzymianie ważności tego dnia, ceny i nakręcanie innych...zarabianie na tym.
Dobrze jest, jeśli nie tylko tego dnia jedno drugiemu potrafi powiedzieć coś miłego, zrobić niespodziankę.
Tak po prostu, bez okazji, bo jest się razem i jest fajnie..:)

Odnośnik do komentarza

już pisałam w innym wątku ale widzę że tutaj też dziewczyny się chwalą, także my byliśmy w kinie na Jack Strong wprawdzie zaraz po nim na szybko do dziecka jednak świetnie było, czy ten wypad był podyktowany tym świętem raczej nie, po prostu mogliśmy zostawić córcię z moimi rodzicami i dlatego (a wypad ten planowaliśmy może z 7mc hehe)
i jeszcze razem z córcią zrobiłyśmy takie słodkie lizaki dla moich rodziców

monthly_2014_02/walentynki-2014_8153.jpg

monthly_2014_02/walentynki-2014_8154.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/kjmn20mmu0okh9gs.png
http://www.suwaczki.com/tickers/9o2zvhpgkhvwrq18.png

Odnośnik do komentarza

O, Domi....świetne lizaczki...
Wróciłam do tego wątku, by zapytać, czy ktoś coś robił z dziećmi, czy tylko my...ale widzę, że Ty też...ha, ha, znowu podobnie..
U mnie przed Walentynkami dzieci robiły karteczki do szkoły, w piątek była poczta walentynkowa i dzieciaczki dostawały serduszka. Może dla dorosłych to nic takiego, ale dla dzieci fajna sprawa. Widziałam, że cieszyły się z tych zrobionych z myślą o nich karteczkach i serduszkach. Radość, że ktoś je lubi. Robiły jedne dla drugich z sympatii.
Od jakichś trzech lat moje córcie też robią karteczki walentynkowe lub coś innego dla najbliższych: mamy, taty, jedna dla drugiej, babci, dziadka, mojego brata, cioci i wujka.
Oni o nich pamiętają i tego dnia dostają upominki.
W tym roku też wycinały. Wyszły całkiem fajne.

Odnośnik do komentarza

ja w tym roku od m dostałam symbolicznie takie duże serca z napisem Kocham cie i oczywiście Natasza jedno z nich zabrała dla siebie i zaniosła do szkoły by podarować swojej Pani. Pani bardzo się ucieszyła i po obiedzie podzielili sie tym sercem w klasie, cała szkoła tego dnia była udekorowana w serca i karty z życzeniami i cytatami o miłości a w Gimnazjum każdy uczeń i nauczyciel przy wejściu do szkoły losował swój numer i przyczepiał do bluzki oczywiście każdy numer się powtarzał dwa razy z jednego pudełka losowali chłopcy z drugiego dziewczyny potem każdy szukał swojej połówki po całej szkole podobno chłopak który wylosował panią Dyrektor poprosił o muzykę i tańczył z nią przy wszystkich tango wszyscy mieli taki ubaw z tego

monthly_2014_02/walentynki-2014_8156.jpg

Odnośnik do komentarza

Choć w sumie potem pisała już sama, tylko literki bez lini były raz większe, raz mniejsze...ale to bez znaczenia, wszystkim i tak było miło, że zrobiły, a trochę to trwało...aż rączki bolały na koniec.
Do szkoły Lidzia zrobiła trzy, a Darunia zaniesie dopiero po feriach, bo w przedszkolu pustki, ospa zwyciężyła i ferie przyśpieszyła.

Odnośnik do komentarza

Domi, masz rację, w nich jest magia miłości dla tej osoby, której się je podaruje...moja siostra, ich ciocia i babcia zbierają je...zawsze cieszą się, jak dostają od dziewczynek laurki, rysunki, czy kartki.
Jako ciekawostkę napiszę, że Lidzia 2 lata temu narysowała portret cioci i podarowała na urodziny z kwiatuszkami i bombonierką. A ciocia...oprawiła w ramkę i stoi u niej do tej pory...:)
Podobnie u babci, też jest portret w rameczce...:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...