Skocz do zawartości
Forum

Chce znowu miec brzuszek! :(


Rekomendowane odpowiedzi

no własnie wybieram sie zeby wszystko skonrolowac. Bo juz słyszałam od ginekolog, ze po porodzie to normalne, ze niektore kobiety nie moga zajsc w ciaze.

ale dla mnie to nie jest normalne, teraz wybieram sie do innej pani.

chce tak baardzo 2 dziecko, bez ogromnej przepasci wiekowej.

czasem mnie bola jajniki, niekiedy nawet mocno, myslicie, ze to moze miec jakis wplyw?

Odnośnik do komentarza

z tym, ze ja powaznie o tym myslalam,nie ufalam ani szpitalowi ani lekarzom. 3 dni mialam regularne skórcze co 5 minut, z zaleceniem wykonania wczesniejszej cesarki, dostawalam zastrzyki na rozluznienie.

o zabiegu dowiedzialam sie tak ze poszlam na badania,zapytali czy cos dzis jadlam ja ze nie a oni, W TAKIM RAZIE ZA 30 MINUT WIDZIMY SIE NA SALI OPERACYJNEJ.

probujac dotrzec na sale... odeszły mi wody(:

Odnośnik do komentarza

sosickofyou
Trzymam kciuki!!!! Daj znać. Ja zrobiłam test wcześniej - nie wytrzymałam, tzn dwa dni po spodziewanej miesiączce :D

Cześka
Ja również w pierwszej ciąży miałam cesarkę. Ale u mnie wygladało to tak, że o 7:00 odeszły mi wody i tak do 15 męczyłam się na porodówce no i niestety sił zabrakło i szybciutko lekarz zalecił cesarkę. Córka miała 4250 i 59cm :)

http://www.suwaczki.com/tickers/eikt3e3kocoj7g77.png

http://www.suwaczki.com/tickers/km5skrhm4wwriz55.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczynki jak tak czytam wasze wypowiedzi to tak jakbym widziała siebie.... bardzo chcę dzidzię czekam na nią z utęsknieniem i już nawet byłam pewna, że się udało.
Jakiś czas temu miałam szereg objawów i razem z mężem byliśmy pewni.
Od momentu owulacji bolało mnie podbrzusze, zdarzały mi się mdłości, wstręt do ulubionych perfum. Działaliśmy w każdym dniu płodnym więc myślałam, że o proszę udało się...
zrobiłam jeden test przed spodziewaną miesiączką... negatywny. Drugi za jakiś czas dziwny - jedna kreska a za jakiś czas jak spojrzałam widziałam mega bladą drugą i już się cieszyłam... byłam pewna, że jestem w ciąży i czułam ze coś innego w moim organizmie się dzieje. Okres nie nadszedł w wyznaczonym terminie a mam regularne.... więc zrobiłam beta hcg - wynik wywołał we mnie lzy :( bo skoro czułam, że jestem w ciąży a taki wynik to zaprzeczył to każda z nas starających się by tak się poczuła. Dziwnie dzień przed tym hcg miałam mega ból podbrzusza, że skrecona w kłębek leżałam w łóżko.. 7 dni później dostałam skąpy okres....
swoje przepłakałam.... ale sama sobie zaczęłam tłumaczyć, że widocznie tak miało być, że trzeb podchodzić do tych spraw na luzie, doceniać bliskość intymność w łóżku bez ciśnienia bo przez to mogą się popsuć relacje z partnerem.
Dla własnego dobra wyluzowałam, dużo się relaksuje cieszę życiem, mam plany któe chcę realizować, a jeśli pojawi się dzidzia to je mega pokrzyżuje ale i tak będę się cieszyć i będę przeszczęśliwa... wiem, że stresem sama sobie szkodzę..... dlatego u mnie jest luz i oczekiwanie na właściwy moment, ale widocznie ma to być niespodzianka :)
Tego samego dziewczynki wam życzę, byście się relaksowały i jak najkrócej czekały na ten moment..... :)

Odnośnik do komentarza

Dziewczynki wiem co czujecie :)
Ważne byśmy swoim mężczyznom mówiły co czujemy czego chcemy. Ja myślałam na początku ze mój mąż mnie nie rozumie, ale dokładnie mu opowiedziałam opisałam jak się czuję i widzę jego zmianę. On tak samo jak ja przeżywał że się w zeszłym miesiącu nie udało. Jak cały wieczór leżałam i ryczałam to on na krok mnie nie odstępował leżał ze mną i tulił... to bardzo dużo daje.
sosickofyou nie wmawiaj sobie, że coś z tobą nie tak.... po prostu widocznie nie ta pora była.... musimy wierzyć że się uda tego trzymać, wkręcanie sobie ze to moja wina, że to ze mną coś nie tak nie pomoże nam a tylko generuje niepotrzebny stres a to jest nam kochaniutkie niewskazane :)

jak tam kobitki macie już płodne dni? działacie coś :)
ja wczoraj fajny wieczorek miałam, najpierw teatr później restauracja a później po powrocie do domku nastrój i ta bliskość..... było mega fantastycznie :)
my tu gadu gadu a nawet nie wiem Który miesiąc tak się staracie już o dzidzię? :)
miłego weekendu :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...