Skocz do zawartości
Forum

1,5 roku nieprzespanych nocy :(


sosickofyou

Rekomendowane odpowiedzi

u nas odzwyczajenie od cyca poszło gładko - karmienie zaczynałam piersią jak tylko puściła dawałam butlę (Tomme Tippe) i szło gładko, u nas malutka gdy miała okresy że często budziła się w nocy (z własnego lenistwa) brałam do nas do łóżka - nie budziła się wcale lub tylko popiskiwała że mąż nawet się nie budził, jak taki okres jej minął spowrotem do łóżeczka. Teraz ma 2 lata zasypia gdy jesteśmy w pokoju, budzi się w nocy raz czy dwa (nie dostaje już jeść w nocy ze względu na ząbki).

http://www.suwaczki.com/tickers/l22npx9i0vxunlu6.png
http://www.suwaczki.com/tickers/dqprj48agnghpqtk.png

Odnośnik do komentarza
Gość joanna 19

Moja koleżanka piła przez jakiś czas 4 dziennie szałwiowe herbatki i laktacja zanikła a w tym czasie odstawiła syna od razu ale męczyła się 3 noce i 3 dni. Ja tak nie dam rady a mój potwornie zawzięty. Ale tez od 2 tyg piję te szałwiowe ale tylko 2 dziennie no i już tylko raz na dobę mały dostaje cyca

Odnośnik do komentarza
Gość joanna 19

Jako że swego odstawiałam stopniowo zaczęłam pić tą szałwie wcześniej ale tydzień to za mało, wmoim przypadku 2 herbatki dziennie przez 3 tygodnie, a jeszcze 2 dni piers mnie bolała po odstawieniu to wypiłam i trzecia. Nie byłam przekonana czy to zadziała ale teraz wiemze tak

Odnośnik do komentarza

Nie wiem, czy problem nadal aktualny, ale polecam ksiażkę "W Paryżu dzieci nie grymaszą", która pokazuje smutną prawdę, ale wnioski z niej są naprawdę pomocne - jeśli zdrowe dziecko po 4 m-cu nie przesypia nocy, to jest to wina rodziców i złych nawyków. Z czego to wynika i jak sie tego oduczyć i oduczyć dziecka - w tej krótkiej, ciekawej, fascynującej książce. Polecam wszystkim mamom, ja opisane tu metody zastosowałam instynktownie, zanim dostałam tę książkę, więc potwierdzam ich skuteczność. Oczywiście dzieci są różne, nie na każde dziecko działa to samo, ale autorka tłumaczy biologiczne podstawy przerywanego snu, a biologią już się tak bardzo nie różnimy ;-)
Życzę słodkich snów!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...