Skocz do zawartości
Forum

Poród we Wrocławiu ;) Który szpital wybrać ?;)


Agaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam szpital na Borowskiej. Rodziłam pod koniec grudnia zeszłego roku. Dużo złych opinii czytałam o tej placówce przed porodem, więc gdy tam trafiłam byłam bardzo miło zaskoczona.
Warunki socjalne świetne, tak samo personel. Przez cały czas byłam na bieżąco informowana o wszystkim. Nie wszystkie położne były co prawda miłe, jednak każda podchodziła profesjonalnie do swojej pracy.
Jedynym minusem była opieka fizjoterapeutyczna. Rehabilitantka przyszła na salę pooperacyjną tylko na 5 minut i pobieżnie przeprowadziła grupową terapię poporodową.

Odnośnik do komentarza
Gość matyldziek

Hej dziewczyny, szukam przyjaznego szpitala, macie coś do polecenia w obecnej chwili oprócz Borowskiej? Nie musi być koniecznie placówka ze szkołą rodzenia, gdyż już jestem na kursie w internetowej prenalen, wiec sie obejdzie. Najlepiej miejsce, gdzie są super położne, bo jeszcze nie wybrałam swojej. Będę wdzieczna za informacje

Odnośnik do komentarza

witam, ja mam termin porodu na początek czerwca, ale ze względu na wskazania będe miała cc i to w znieczuleniu ogólnym, mój lekarz prowadzący to dr Fuchs, ze względu na to będę rodzić na Borowskiej, choć mam do Wrocławia daleko... czy któraś z was też jest może jego pacjentką? jestem ciekawa jak wygląda później opieka w szpitalu, czy zaglądał do was? mam jeszcze pytanie co należy zabrac do szpitala, chodzi mi o dziecko, czy ubierane jest w ubranka szpitalne czy swoje? z góry dziękuje za odpowiedź choć wątek troche zapomniany...

Odnośnik do komentarza

Ja rodzilam 4,5 roku temu przez cc na Chalubinskiego i bylam bardzo zadowolona. Co prawda moj lekarz tam pracuje ale inne pacjentki, od lekarzy spoza szpitala, tez chwalily. Teraz tez bede tam rodzic.
Wiosna moja kolezanka rodzila na Borowskiej (jej lekarz tam nie pracuje) i tez byla bardzo zadowolona. Ponoc bardzo duzo zmian na lepsze tam zaszlo i juz nie trzeba sie bac tego szpitala. Z tamtejsza porodowka nie mialam do czynienia ale wiosna moje dziecko lezalo tam na laryngologii i bylam zachwycona. Pelen profesjonalizm.
Aktualnie najgorsze opinie slyszalam o Kamienskiego.
Mam nadzieje, ze pomoglam :)

Odnośnik do komentarza
Gość Myslezetak

Rodziłam na Kamińskiego przez cc. W 32 tygodniu odeszły mi wody z krwią przy czym miałam lozysko brzeznie przodujace-zagrożenie życia moje i dziecka . Z izby przyjęć błyskawicznie przyjeli mnie i zawiezli na sale do cc. Masa lekarzy i sprzętu. Wszyscy w stanie najwyzszej gotowości w ciągu 5 min! Opanowano sytuację i położono na patologii ciąży- tam w 38 tc zrobiono mi cc. Lekarz super, położna i Pani anestezjolog też. Jeśli masz cesarke lub kompilację polecam. Jeśli wszystko jest ok - nie. Przemiał ludzi przeogromny. Mama jest pionizowana w kilka godzin po porodzie, dużo dziewczyn slabnie z bólu. Mocno unikają podawania środków p/ bolowych nawet jeden raz :/ W kazdej sali po 3 dziewczyny z noworodkami. Masakra. Wszystkie sie budziły w nocy, bo jedno zaplakalo to zaraz drugie. Toaleta wspolna dla wszystkich na korytarzu. Kolejki pod prysznic. Modlilam sie zeby do domu wyjść i w spokoju dojść do sibie. Położne nerwowe- robią co moga ale maja za duzo pracy. Teraz planuję naturalnie rodzic na klinikach.

Odnośnik do komentarza

Miesiąc temu rodziłam na Brochowie. Druga CC. Musiałam czekać aż zwolni się sala operacyjna (kazali zgłosić się do porodówkę w momencie aż zaczną się skurcze) ale przez ten czas leżałam na sali rodzinnej z mężem. Po zabiegu trafiłam na pooperacyjną na poporodowy (jest jeszcze sala na patologi) i na moje życzenie od razu dostałam syna do piersi. Przy silnych bólach bez problemu podają środki przeciwbólowe. Jedna sala 6osobowa i reszta 2osobowych dla mam z noworodkami. Są też jedynki ale za opłatą. Na całe piętro 3prysznice i 3 toalety. Ale jakiś dramatycznych kolejek nie było. Położne przeważnie mile i pomocne. Szpital zainwestowal również w położne laktacyjne, 8-16 jedna ma dyżur wiec w przypadku problemu z karmieniem można skorzystać. Neonatolodzy jak się trafi, jeden lekarz miły i wszystko wyjaśni, inny juz niekoniecznie. Wyżywienie dramat, lepiej wziąć coś swojego.

Odnośnik do komentarza

Ponoć najlepiej skupiać się na placówkach, które mają najlepsze toalety publiczne, by na przykład dobrze był dobrany papier! Mało osób o tym myśli, ale to, jaki papier toaletowy wybrać do publicznej WC, o czym pisze autor artykułu pod linkiem https://silcopolska.pl/jaki-papier-toaletowy-wybrac-do-publicznej-wc to bardzo ważna kwestia, bo miękkość i ilość warstw potrafią zrobić naprawdę dużą różnicę. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...