Skocz do zawartości
Forum

Październikowe fasolki


Kinga1982

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 21/8/2014 o 8:38 PM, SweetBobo napisał:

Iwa zawsze chętnie Cię przygarnę, w pokoju Kubusia mam wolne łóżko 🙂 Sprzątać mi nie musisz, ale wiem, że dobrze gotujesz to bym nie pogardziła :D

October- ja miałam kilka razy leczenie kanałowe. Nie dość, że bolesne i drogie to w moim przypadku nie poskutkowało i trzeba było zęba usunąć. To co ci wprowadziła do zęba to taki żółty płyn pewnie, który ma zatruć ząbek, żeby nie bolało chyba-już nie pamiętam dokładnie.

Zosia- wszystko będzie dobrze, nie myśl o tym za dużo, bo do głowy dostaniesz...

Tyszanka- co do prawka myślałam dokładnie tak samo. Bałam się ruchu ulicznego i znaków, ale wystarczyła pierwsza jazda i się zakochałam w tym :D Może z Tobą będzie tak samo.

Kinga1982- też tak mam, to chyba normalne na tym etapie ciąży.

AnulkaJ- gratulacje. Duża ta Twoja kruszynka:)

Wyniki GBS u mnie dobre- nie mam paciorkowca:)

jaki żółty płyn?

Odnośnik do komentarza
W dniu 29/4/2014 o 11:07 AM, bunia87 napisał:

Hej dziewczyny. A ja wczoraj u dentysty byłam i normalnie happy jestem bo dzielnie przeżyłam wiercenie bez znieczulenia i jest bardzo duża nadzieja, że uda się uratować mojego ząbka który mi się ułamał jakiś czas temu a ja zwyczajnie bałam się iść. Teraz jeśli do 8 maja nie będzie mnie bolał to czeka mnie leczenie kanałowe i odbudowa fragmentu korony. Muszę tylko zagadać z panią doktor żeby leczenie kanałowe naciągnąć na NFZ bo przecież w ciąży będę miała za free. Ogólnie chodzę na NFZ ale poszłam teraz prywatnie do niej bo na NFZ dopiero na 27 maja. Ale wyszłam dumna z siebie z gabinetu 🙂 Szok 🙂 Co do tego napinania się brzucha to też czasami mam ale nie zawsze. Wczoraj trochę mnie bolał brzuch i nawet przez sen go czułam ale rano jak się obudziłam to już dobrze było. Mam nadzieję, że to jednorazowe było. Wizytę teraz mam 16 maja ale tylko z wynikami idę a później 30 maja na usg połówkowe. Mam nadzieję, że pan doktor pozwoli być przy usg mężulkowi bo akurat będzie w PL. Fajnie by było 🙂 Ja zaraz idę na dwórek się wygrzewać na słoneczku bo jestem tak spragniona chociaż lekkiej opalenizny na twarzy, że szok 🙂 Bo w tej chwili wyglądam ja bym z młyna wyszła :D

nie ma co w takich chwilach zwlekać, idź do specjalisty

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...