Skocz do zawartości
Forum

Październikowe fasolki


Kinga1982

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Martucha 88

Vonabe widziałam, że dziewczyny juz podjęły działania żeby Cie przyjąć :)

Laski mialyscie racje, ogrom osób nas czytała i się nie odzywala, wiedziały o nas wszystko same pozostając anonimowe.. Przyznam że początkowo nie chcialam przenosić się na fb, ale widzę ze był to dobry pomysł i chylę czoła przed tą która to wymyśliła

Odnośnik do komentarza

perlaaa
Oj cisza tu faktycznie jak nigdy...na pewno mozesz dołączyć do fb:) napisz do Iwy bo ona moze to ogarnac a na pewno nie bedzie problemu :)

Myślę że jest kilka powodow że tutaj tak cicho a na fb wiecej się dzieje...
Tutaj nie wiadomo kto I kiedy czyta,tam grupa jest tajna I jestesmy we wlasnym gronie I bezpieczniej jest zamieszczac zdjecia itd. do tego jak tylko ktos cos napusze itp to dostajemy informacje I możemy byc na bieżąco. Jest wiele plusów choc I tutaj jest I bylo miło :-)

Kazdy ma teraz co robic przy malenstwach a I Święta zbliżają sie wielkimi krokami.

u nas bez większych zmian,wczoraj wazylysmy sie I wazymy 4860. Do tego bylam przekonana ze mamy 7tyg a okazalo sie że 8-gdzie ten jeden tydzien umknąl?? :p

za oknem pochmurnie I deszczowo I do bani,ja chce wiosne I lato! Lub snieg a nie taką pluche...:/

u nas tez jest możliwość prywatnego wątku, dziewczyny zapraszane są tam tylko na zaproszenie i jedna osoba jest moderatorem tego forum, nikt poza wybraną grupą nie ma dostępu do forum, zdjęcia widoczne są tylko dla osób zaproszonych i wszelkie posty też, tak jak ja fb.

Odnośnik do komentarza

Margeritka - więc moja propozycja jest taka:

Dobrze wiesz i widzisz, że jesteśmy zgraną grupa, więc jeżeli nie chcesz zostać zaspamowana wiadomościami od każdej z nas z prośbą o usunięcie konkretnej wiadomości z ponad 1600 stron :) to pouczyć kroki w celu zrobienia naszego wątku prywatnego - tak żeby nikt inny nie mógł tu wejść i tego czytać.
Wiem że są się to zrobić, więc prosimy cię o to jeszcze raz.

Inaczej faktycznie będziemy musiały spamować...

http://lb1f.lilypie.com/pNMp.pnghttp://davf.daisypath.com/IVXNp1.png

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny!!!
Trafiłam na to forum 2 tygodnie temu i jezeli nie macie nic przeciwko chciałabym sie dołączyć do waszych dyskusji. Jestem mamą synka, który urodził sie 4.10. Przez pierwsze 2 miesiące mieliśmy sporo problemów- młody trafił do szpitala, a jak wyszedł to walczyłam o karmienie piersia i nie miałam nawet chwili dla siebie. Dopiero teraz mam trochę więcej czasu, żeby poszukać po internecie forum dla mam :) w zakresie poruszonego przez Was tematu prywatności- to ważna kwestia ale jest tez sporo nieśmiałych mam, ktore czytając to forum i odnajdując informacje na swoje pytania stają sie spokojniejsze. Każda z nas ma w sumie podobne problemy i warto sie wspierać. Moze tym wpisem zachęce kilka mam do ujawnienia sie i odnowienia wątku :) życzę wszystkim milego dnia !!!!

Odnośnik do komentarza

Po 5 dniach po wyjściu ze szpitala rozpętała sie żółtaczka u małego i dodatkowo złapał wirusa i skończył z zapaleniem płuc :( teraz juz jest ok ale wtedy sie tyle strachu najadlam ...ehh synek ma na imię Tymek. Fajnie, ze odpisałas juz sie bałam, ze nikt nie odpowie :)

Odnośnik do komentarza

Sentyment pozostal fajnie sie tu pisalo. To nie zazdroszcze przeżyć:( a jak przeszlas ciąże? Poród? Skąd jestes tak wogole?:) ja jestem ze Śląska mam 27 lat rodzilam cc drugi raz i teraz mam mama Marysie w domku i duzego Kubusia. Pierwsza ciaza byla dramatyczna urodzilam na koniec wczesniaka w tej ciąży zero problemów:)

http://suwaczki.maluchy.pl/li-69168.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-69169.png

Odnośnik do komentarza

Z ciaza do 34 tygodnia nie było żadnych problemów, pozniej zdiagnozowano u mnie cukrzyce i z ciśnieniem tez było zle ale do 35 tygodnia pracowałam. 2 tygodnie po tym jak poszłam na zwolnienie urodził sie synek- równo 3 tyg. Przed terminem :) urodziłam sn ale po ponad 17h wiec młody mnie rzucił na kolana od samego początku :) mieszkam pod Warszawa i to jest moje pierwsze dziecko. Mam 31 lat. Teraz jest super pozytywnym dzieciakiem- uśmiecha sie do rodzicow, gurzy sobie itd ale przez 1 miesiąc to tylko sie przelewał przez ręce. Ostatnio zaczął gorzej spac bo wcześniej budził sie na 2-3 karmienia a teraz potrafi sie wybudzic po 1-1,5h. Mam nadzieje, ze to przejściowe i wróci do formy :) w takim razie jesteś juz doświadczoną mamą :) ja przez 1 miesiąc czułam, ze robię wszystko po omacku :) mam nadzieje, ze z 2 dzieckiem będzie lżej!!!

Odnośnik do komentarza

Urodziłam 4.10 nad ranem o 4.35. Taka sama historia jak u mnie- zaczęło sie dzien wcześniej o 11 rano odeszły mi wody :) na szczęście o tym sie zapomina ale jak ostatnio mąż mi pokazał zdjęcia tuż po porodzie to nie wyglądałam :) i zapomniałam o tych zdjęciach - mały wyglada na nich jak mały kosmita: podłużna głowa i wielkie ciemne oczy :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...