Skocz do zawartości
Forum

Październikowe fasolki


Kinga1982

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki dziewczyny:) dobrze wiedzieć że człowiek nie jest sam w tych rozterkach:)

Anulka, trzeba w takim razie zakupić prześcieradełko, dzięki za wskazówkę. Ja tez mam już biedę z poruszaniem, wszystko boli i ciągnie.

Martucha, ja wczoraj oglądałam Chirurgów i tez był motyw, że matka umarła i musieli zrobić cc w 24 tygodniu no i się skończyło na wielkim płaczu, mąż się wkurzył, telewizor przełączył i tyle było z oglądania:)
Aaaaaa, własnie mi narobiłaś smaka na kukurydzę i nektarynkę, jak tej drugiej nie mam w domu to jest fatalnie, bo około 23 zawsze muszę zjeść:) pędzę jeszcze do sklepu.

http://www.suwaczki.com/tickers/relgh371u9g66oyk.png

Odnośnik do komentarza

Dziękuję mamuśki za same miłe słowa :)
Mała przerwa od prasowanka...Chcę to już ogarnąć, bo jakoś mam dziwne przeczucie, że moja dzidzia może wyskoczyć troszkę szybciej, tak jak Esska piszesz mnie też ostatnio dopadają jakieś doły i przeżywam, czy aby na pewno wszystko pójdzie ok. Sweet, wiesz to samo pomyślałam, jak napisałaś, że Twoja dzidzia też przystopowała z wagą, że nie jestem sama i tak jak mówisz: jakoś raźniej, no i oczywiście wszystko musi być dobrze :)
Karolina, nie będziesz jedyna, która pójdzie na żywioł, ja też nie chodzę do szkoły rodzenia, ale jestem dobrej myśli, że sobie poradzimy, musimy :) Jeśli chodzi o wagę dziecka, to moje w 31tyg. ważyło 1539g, czyli jeszcze wtedy ta waga była ok, ale po 2tyg. nadal jest ok.1500g
Chaotic zazdroszczę nastawienia i oby się nie zmieniło :)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sgu1r2oscelcr.png

Odnośnik do komentarza

Poczytałam, jestem na bieżąco.

Wczoraj robiłam 1000 rzeczy, a wieczorna jazda do ikea po szafę wykończyła mnie- fizycznie i psychicznie: były zgrzyty i nerwy, bo przecież "to moja zachcianka", a włożyć części mebla o dł. 2,40 do samochodu osobowego, nie rozbić szklanych elementów, osłonić od ulewy, przywiązać, by po drodze nie zgubić, uważać, by mandatu nie zapłacic, wnieść to po schodach i postarać się upchnąć do windy, to już nie ja... Ale udało się. Jutro totalna rozwałka w sypialni i składać tę szafę będziemy...

Dziś rano poszłam zrobić tsh i ft4 zlecone na ostatniej wizycie przez panią endokrynolog i co? Ojej, pani zapomniała wklepać w komputer..!!! Podobno często jej się to zdarza... No to zapłaciłam, ale zrobiłam tylko tsh- w środę mam wizytę i po 5 tygodniach chociaż to muszę mieć!

Zrobiłam też mocz- chcę sprawdzić te ketony...

No i weszłam do zabiegowego na wagę- zdziwiłam się, bo pokazała, że znów schudłam 1 kg, a wg mnie trzymam się zdecydowanie lepiej, raczej głodna już nie chodzę... Może to kwestia innego sprzętu?

Potem zrobiłam ogromne zakupy. Wieczorem mamy gości. Zrobiłam sałatkę makaronową (nakroiłam się różności!),przygotowałam przekąski, upiekłam ciasto z wiśniami (drylowanie- brrr!), sprzątnęłam świnkom, odkurzyłam mieszkanie i prysznic wzięłam, bo tak się upociłam. Zaraz wybiorę sie po wyniki badań...

A ja lubię Karową, dobrze ją znam, wszystkie dzieci tam rodziłam, różne zabiegi miałam, na izbie nigdy nie spotkałam się z takim traktowaniem...

http://www.suwaczki.com/tickers/oar8k0s34z61phm9.png

Odnośnik do komentarza

Boshe dziewczyny co się dzieje z sklepami meblowymi to prosi aż o pomstę do nieba........ 3 tygodnie temu domówiłam słupek i półki do kuchni miały być gotowe do tygodnia i co????
Dzwonię tam wczoraj bo lekkie przegięcie a one nie gotowe pytam na kiedy bedą gotowe a Pani mi odpowiada że do miesiąca zaliczka dana a mi szczęka o stół ....... więc grzecznie mówie do Pani że obiecała że bedą gotowe do tygodnia i nawet nie zadzwoniła że ich nie będzie ????? Że nie zapłace ani złotówki jeśli one nie będą gotowe na już!!!!!!!!!! Tym bardziej że one są pod zamówienie robione a płyta ich kosztowała i że daje im czas do dziś!!!!!! Obiecała przy szefie że na dziś będą !!!!!!!! CZekam czekam na telefon łaskawy od nich i co?????? Dzownię do meża czy dzwonili do niego ? On mi na to że nie i nas mają w dupie ...... to ja za telefon i teraz własnie skończyłam romowę z Panią i pytam co z moimi meblami?? A pani jak z choinki urwana mówi tak" Faktycznie miały być na dziś zaraz sprawdzę czy gotowe " A sklep otwarty tylko do 17.00 mówię jej że za 30 minut mąż zjawia się u nich po półki i słupek że nic mnie to nie obchodzi . Pani łaskawie oddzwoniła do mnie że można je odebrać za 30 minut.

Ja pierdziele to jest nie do przyjęcia takie traktowanie klienta a cena ich nie jest niska bo za słupek szerokości 25 cm i za 3 półki koszt 690 zł bo robione indywidualnie pod klienta SZOK.

Nic idę pindzlić się do lekarza :)

http://www.suwaczki.com/tickers/relgqtkfodf75l3q.png

Odnośnik do komentarza

Karolina ja tez na szkole rodzenia nie mam co liczyc... do odwaznych swiat nalezy :) damy sobie rade, instynkt nam na pewno pomoze.

Chaotic dzieki za przepis! :) bylam wlasnie w ogrodku u znajomego na sliwkach, tyle tego mam ze sie bedziemy w domu tym ciepac ;)

Moni jaka zgrabniutka :D brzuszek jak z obrazka ;)

Esskaa tak, sa inne sposoby na przyjemnosc i chawala Panu Bóczkowi za to bo.....

...... jak sie dowiedzialam na wizycie nie na darmo mam zakaz na chlopa bo to chlop ma cos co moze znowu spowodowac obsuniecie sie lozyska lub tez odklejenie sie tego fragmentu ktory jest blisko ujscia szyjki. Gin powiedzial, ze chodzi o to aby mechanicznie nie doswiadczac szyjki czyli zeby "sowa nie wleciala do dziupli i nie narobila burdelu" :D wiec :D wychodzi na to :D ze jednak nie mam zakazu na wszystko :D
Ale tak powaznie. Dzieciatko jest zdrowe, wazy 1300 g, szyjka dluga i twarda, wyniki badan w porzadku. Ogolnie jestesmy zdrowe :)

http://www.suwaczki.com/tickers/dqprqps6h1sh18bu.png

Odnośnik do komentarza

Iwa-
co Ty się dziwisz hehe
jak zaczynaliśmy remont zamówiłam meble do dwóch pokoi z montażem na miejscu i Pani mówi, że to co najmniej dwa tygodnie potrwa więc mówię super bo remont. Mijają dwa tygodnie potem trzy dzwonie mówię, że meble miały być a ona do mnie że owszem są ale że montaż też mam zamówiony a urlopy to nie mają ludzi i jeszcze z dwa tygodnie. Nie miałam siły się kłócić i tym sposobem meble były po 5 tygodniach!!!

Wszystko mam w wiadomości. Zaraz idę ściągać :D

Boberek-
to jest gimnastyka :D
Siadam na brzegu wanny, na kranie powieszam lusterko i tym oto sposobem jakoś go ujarzmiam :P

Tyszanka-
super że jesteście zdrowe:) My też tylko mamy zakaz miłości "dowcipnej" ale zauważyłam, że po innej też mi brzuch twardnieje i tym sposobem mamy celibat całkowity. Któraś już pisała że po porodzie to będzie "drugi pierwszy raz" :D

Moni-
super laseczka jesteś :D Brzuszek pierwsza klasa :)

Karolina-
ja w pierwszej ciąży też nie chodziłam. Miałam dużo czasu, ale jakoś nie miałam odwagi. Wolałam żeby to się po prostu stało, nie chciałam wiedzieć co dzieje się na porodówce. Uwierz kiedy słuchasz położnych i lekarza dasz radę nawet bez przygotowania. Położne potrafią super przeprowadzić przez wszystkie fazy porodu, więc się nie martw ;)

Odnośnik do komentarza

Karolina, Tyszanka: ja też odpuszczam szkołę rodzenia zdaje się na instynkt. Wierzę, iż powoli ogarnę wszystko. Zaczęłam czytać tą książkę Język niemowląt- fajnym stylem pisana więc powinno się przyjemnie czytać.

Tyszanka- uwielbiam twoje posty i obrazowanie rzeczy- zawsze się uśmieje z porównań:)))od razu weseleje.......Super wieści po wizycie,cieszę się z Wami:) trzymaj tak dalej... Narobiłaś mi smaka na śliwki..hahah. Miałam też dziś piec ale siostrzeniec prosił żebym poczekała na niego bo on uwielbia pomagać w kuchni. Dziś się pochwalił ,że sam maliny przyniósł z targu i już spakował do mnie:))

http://www.suwaczki.com/tickers/relgh3714i267vtp.png

Odnośnik do komentarza

Karliczek dobry pomysl na metode na bobra :) tez musze wykombinowac jakis sposob...

Kalijka ja koncze Greya i tez zabieram sie za dzieciowe ksiazki :) Fajnie, ze komus sie robi wesolo z mojego powodu :) A z siostrzenca to bydzie richig kucharz :D ja w tym roku ani nie sprobowalam malin... kurde a w okol zadnego targu :/ eh w Tychach to mialam bazar prawie pod blokiem...

http://www.suwaczki.com/tickers/dqprqps6h1sh18bu.png

Odnośnik do komentarza

Witam!
Czytam ale doczytać nie mogę, co to za hasła są wysyłane?

IWA.
Daj koniecznie znać co tam lekarz powiedział. A co do akcji z meblami, to mnie też olali, nie wiem czy pamiętasz ale miałam wpłaconą zaliczkę, pojechałam odebrać sypialnię a się okazało, że ona sprzedana komuś innemu i że nie ma możliwości sprowadzenia nowej takiej samej. Niby kryzys i o klienta trzeba dbać, a jednak niektórzy mają wsio w d****

Dziewczyny byłam dziś od rana w ... Warszawie, pojechałam z mężem zawieź pieska, Pani błagała zapłaciła nam za transport i pojechaliśmy (350km w jedną stronę). Pozwiedzaliśmy przy okazji trochę, a teraz leżę z nóżkami do góry i odpoczywam, a mąż maluje łóżeczko :D

http://www.suwaczki.com/tickers/eikt3e3kocoj7g77.png

http://www.suwaczki.com/tickers/km5skrhm4wwriz55.png

Odnośnik do komentarza

SEKS
U nas celibat od marca, także ten pierwszy raz po porodzie to będzie mega przeżyciem hihi Oczywiście staram się męża zaspokoić w inny sposób, ale wiadomo że to nie to samo :)

WYPRAWKA
Jestem w trakcie kupowania, prawie codziennie odwiedza mnie kurier :) Troszke się załamałam, bo miałam po starszej córce zostawione ubranka, ale niestety te 7 lat leżakowania swoje zrobiły i zostało mi tylko 7 body, 3 pajace, kombinezon i kilka skarpetek. Także w poniedziałek wybieram się do kilku pobliskich komisów dziecięcych, a nóż coś ciekawego upoluję.

http://www.suwaczki.com/tickers/eikt3e3kocoj7g77.png

http://www.suwaczki.com/tickers/km5skrhm4wwriz55.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie mamusie :)
Czytam Was na bieżąco ale nie miałam coś weny na pisanie :( Tak się cieszyłam, że w tej ciąży z układem moczowym wszystko ok a tu od wczoraj męczy mnie zapalenie pęcherza i mówiąc szczerze to z ledwością funkcjonuję-ból okropny, zwłaszcza w nocy, każda wizyta w toalecie to koszmar a mała jeszcze tak mnie kopie że nie raz chce mi się płakać...na szczęście mąż ma urlop to pomaga mi przy córeczce i ogólnie ogarnąć dom, bo ja z bólu chodzę w pół zgięta. Zrobiłam badanie moczu, leukocyty 5-10 w polu widzenia i bakterie bardzo liczne. Byłam na wizycie u swojej gin i czekam na wieczór by w końcu móc zażyć saszetkę antybiotyku, bo te ziołowe specyfiki bez recepty i i picie dużej ilości płynów nic nie dają :( Jak nie przejdzie do 2 dni to mam się pokazać w szpitalu, czy nie ma skurczy itd ale mam nadzieję że będzie dobrze. Ale dość o mnie :)

Dziewczyny świetny pomysł z tym zbiorowym mailem:) October ja również poproszę o hasło na priv :)

Poza tym gratuluję udanych wizyt, a także trzymam kciuki i pozdrawiam mamuśki w szpitalach :) Jesteście bardzo dzielne!!!

Jeśli chodzi o szkołę rodzenia to myśleliśmy o niej przy pierwszym dziecku, ale jakoś zabrakło nam czasu :) Ale daliśmy radę i przy porodzie (położna mówi co masz robić) i podczas pielęgnacji maleństwa. Uważam, że szkoła jest ok, ale bez niej też się da obejść :)
Iwa daj znać po wizycie czy wszystko dobrze :)

Odnośnik do komentarza

Jak sie czujesz Pysiaku? Lepiej cos?

Aniamama no to faktycznie tylko odpoczywac, lezec i sie relaksowac. Uwazaj na siebie :*

Elizka ale Ci wspolczuje tej infekcji :( pamietam jak mnie to bralo co chwila :( okropnosc, naprawde. Jak dla mnie ostra infekcja pecherza jest porownywalna do bolu zeba. Tak samo wykancza czlowieka... Jak sie skoncza z tym klopoty to polecam provag zel. Od kiedy zaczelam go stosowac zapalenie nie powrocilo ani razu, kosztuje ok 15 zl a tyle bolu oszczedza czlowiekowi ze cos pieknego :)

http://www.suwaczki.com/tickers/dqprqps6h1sh18bu.png

Odnośnik do komentarza

Melduję się po wizycie.

I tu was zaskoczę, mam wyznaczony poród i ciekawa jestem czy ktoraś ma wcześniej niż ja czy będe pierwsza rozpakowana.

Wojtuś na świat zawita 30 września rano. 29 mam się wstawić do szpitala a 30 rano będę tulić syna. Sam mój lekarz będzie mi cesarkę przeprowadzać a położna będzie mieć nockę więc powiedziała że zaopiekuje się mną w nocy:)

Wojtuś jest zdrowy duży i jądra wyszły już na zewnątrz siku mu sie chciało bo pęcherz miał pełny.

Jeśli chodzi o krwinki białe to norma bo biore insuline i to może mi podnieść je, dostałam żel GYNAZOL jedną aplikację dopochwową bo jakiś stan zapalny jest sprawdzał takim paskiem kontrolnym.

Bóle i skurcze, ciągnięcia w dół to narma Wojtek uciska tak, a i już wszystko się szykuje do porodu wiec mam się nie martwić. Kupiłam podkłady i lewatywe bo mamy mieć swoją.

Przytyłam 1.5 kg wiec ciążowej wagi mam 3.5 kg z czego lekarz zadowolony.

I mam już ostatnią wizytę na 11 września:) OSTATNIA

Ale ja wam powiem mój syn będzie PLAYBOYEM tak na każdej wizycie wywija pisiorem.

http://www.suwaczki.com/tickers/relgqtkfodf75l3q.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...