Skocz do zawartości
Forum

Październikowe fasolki


Kinga1982

Rekomendowane odpowiedzi

DorotaM1986
Iwa ma racje, super reakcja szefostwa na twoja ciaze. Wszyscy tacy powinni byc.
No mnie tez czeka taka rozmowa, no ja nie moge czekac no konca 1wszego trymestru, bo to za dlugo. Pracuje w firmie kilku osobowej i jak ja odejde z dnia na dzien no to klapa. Takze. Pozstanowilam powiedziec po 1wszej wizycie u lekarza, jak powie ze wszystko jest ok.
Milej reszty dnia:)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv73x9nohql5.png

Nie bylo mi dane przytulic Cie do siebie 02.04.2014 *

Odnośnik do komentarza

Witam dziewczyny już wróciłam od lekarza!!!!..................................................................................................................Moje dzieciątko żyje i ma sie dobrze a serduszko bije mu jak dzwon!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Za tydzien ide raz jeszcze aby posłuchać serdusza czy bez zmian potem wizyty już 1 raz na miesiąc. Dostałam luteine na podtrzymanie. 6 tydzień ciąży:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) warto było walczyć!!!!!

Odnośnik do komentarza

Ten co chciał pozbyć sie mojego dzidziusia to PAN doktor nie pani w szpitalu zresztą też żebym została bo to nie ma sensu . A tu prosze jestem u parta i wiem co czuje i nie poddałam sie aaaaaaaaaaaa JESTEM WIELKA a mam 150cm hehehhe

Odnośnik do komentarza

Iwa- gratuluje!!! i tak się cieszę:) jak czytałam, o Tobie i Twoim Maleństwie, to aż dech zapierało:)
ja chyba wykrakałam, od 3 dni nie jestem w stanie nic zjeść, mdli mnie całą dobę, budzę się kilka razy w nocy i jem suchy chleb, bo wszystko inne mi śmierdzi:/ dodatkowo Młody mnie zaraził jakimś przeziębieniem, leżę od wczoraj w łóżku z gorączką...

http://www.suwaczki.com/tickers/yuudyx8db7oq01ec.png
http://www.suwaczki.com/tickers/j5rbiei32179bthc.png

Odnośnik do komentarza
Gość violenka

Iwa super, gratuluję, popłakałam się. Ale ja wiedziałam, że będzie dobrze. Córka teraz pewnie chodzi na rzęsach ze szczęścia. Jesteś wielka, podziwiam Cię.

Witaj Kinga świetny wynik. Ciesz się, że nie masz mdłości.

Dorota M bardzo fajnie zareagowali szefowie.

Odnośnik do komentarza
Gość mamcia53

Hej dziewczyny!
Mam na imię Agata i jestem mamą 3 chłopców.
Nie będę pisać ile mam lat, bo powiecie, że zgłupiałam, ale na chwilę obecną spodziewam się od 2 tyg dzieciątka - mam nadzieję że dziewczynki i poród mi wyliczono na 30 października. I choć wszystkich synów rodziłam po terminie, liczę że tym razem się uda dotrwać i urodzić wcześniej, dlatego piszę na Waszym kąciku. Trzymajcie się ciepło mamuśki...

Odnośnik do komentarza

Kinga
U mnie waga póki co nie jest zbyt niepokojąca, mam +2kg.
Ale tym brzusiem się martwię, kurcze to dopiero 8 tydzień a ja mam brzuch jak w 4 miesiącu, mama mi mówi, że wyglądam jakbym ze trzy maleństwa tam miała.
Zaczynam się denerwować czy wsio się prawidłowo rozwija, na szczęście już we wtorek wizyta :)

mamcia53
Witaj w naszym gronie. U nas wiek się nie liczy... Cieszymy się, że będziesz z nami przez te najbliższe miesiące :)

iwa
Jesteś WIELKA! I tyle :)

http://www.suwaczki.com/tickers/eikt3e3kocoj7g77.png

http://www.suwaczki.com/tickers/km5skrhm4wwriz55.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny ja nie umie sie pozbierać z szczęścia. Tydzień temu dokładnie diagnoza( martwa ciąża) . Wczoraj z strachu poprosiłam męża aby był przy mnie nawet przy badaniach i jak weszlismy serce miałam już w kolanach. Lekarz tłumaczył nam tą swoją teorię i powiedział zapraszam na badanie nogi miałam jak z waty, po badaniu zaprosił na USG a przyznam że USG ma super monitor dla mnie osobno dla męża i osobny dla lekarza, USG do pochwowe jak pokazał mi to moje wielce puste jajo rozpłakałam sie bo w nim było moje dzieciątko patrzyliśmy wszyscy na to aż krzykłam panie doktorze ale to pulsuje rusza się!!!! On zaś mówi na to wyglada:) Więc zaczoł namierzać serduszko i ten czujnik co jedzie tam w środku nie wiem jak to sie nazywa:) Lekarz zrobił kolor że dzieciątko niebieskie a serduszko o ile bije bedzie czerwone. Czekam aż najedzie ten czujnik na dzieciątko i słuchamy szum szum i jak doszło do dzieciątka to ten najpiękniejszy odgłos tuptuptup SERDUSZKO!!!! Mąż mówi panie doktorze czy to serduszko? A on sam zdębiały oczy wytrzeszczone mówi do męża NO JAK WIDAĆ!!. Dostaliśmy fotke z USG. I recepty za tydzien wizyta aby zobaczyć czy nadal bije serduszko, cytologie i mam zrobić raz jeszcze BHCG aby zobaczyć jak wzrasta z tygodniową przerwą, a jak zapytaliśmy dla czego zostałam narażona na taki stres przecież jak bym sie poddała to bym nie miała już swojego wyczekiwanego dzieciątka usłyszeliśmy w prost Lekarz nam odpowiedział" Takie kontrowersje sie zdażają, że oni nie są od tego aby wiedzieć kiedy ludzie współżyją i pomyłki w śród lekarzy też sie zdarzają. Tak se pomyślałam no tak rączke ręke myje. Ale z tego wszystkiego dziewczyny badał mi nawet piersi:) mąż był ulachany bo lekarz już swiatowy wiekowo i mąż mi mówi to se dziadek chociaż pomacał. Do samego domu radość malowana ale nie wiedziałam że te tabletki Luteina są tak ochydne. Ale biore bo ma pomóc mojemu dzieciątkowi aby już nic złego je nie spotkało. W domu córka z radości oglądała zdięcie z USG przyniosła linijke i mierzyła jak duże ma rodzenstwo heheheh ale jest chora bardzo i boje sie że mnie zarazi. Kryzys zażegnany Dziekuje dziewczyny że nie wysłałyście mnie na forum z poronieniami że byłyście ze mną i życze sobie i wam z całego serca abyście usłyszały na USG to co ja i abyśmy już spokojnie dotarły to samego konca.

Odnośnik do komentarza

mamcia53

Bez znaczenia ile masz lat
DorotaM1986 ma racje u nas tu nie liczy sie wiek liczysie że dajemy kolejne życie.

Moja waga to 58 kg i sie utrzymuje od poczatku a brzuch mam też duży, dziewczyny ale jak mam zrobić ten suwaczek jak nie zgadzają sie daty bo to 6 tydzien sie zaczoł a nie 8 jak to miałam stwierdzone wcześniej.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...