Skocz do zawartości
Forum

Konkurs: "Bogowie i herosi mitów greckich"


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Z racji trzech znaków zapytania proponuję wyróżnić Drewienko :)

Też myślę, że Redakcja powinna zadecydować w nierozwiązanym ;) mnie się podobał Jack-midas-Sparrow, ale on był wysłany po terminie. I gdyby nie podpowiedź, to bym się nie domyśliła.
Dobrze, że była jasność, czy to ma być rysunek, czy technika dowolna. Bo kiedyś podczas wyników okazało się, że nastąpiła zmiana regulaminu i my z tym było markotno ;) Ale Ręka Redakcyjna ma siłę sprawczą i decydującą. Powodzenia! A już wyróżnionym gratuluję :)

Odnośnik do komentarza

Redakcja
Kochani, będą jeszcze 2 niespodzianki, tym razem nie od Redakcji a od NIKAWY!

I myślę, że zadowolą i mamy :-)
A otrzymają je DOMI 81 i JSMOLAREK za "dociekliwość i wiedzę na temat mitów greckich" - Nikawa dotrze do komputera, to resztę sama wyjaśni :P


ojejku ale niespodzianka hehehe
Nikawa i Redakcjo dziękuję

http://www.suwaczki.com/tickers/kjmn20mmu0okh9gs.png
http://www.suwaczki.com/tickers/9o2zvhpgkhvwrq18.png

Odnośnik do komentarza

Dziękuję za wyróżnienie jednak naszych prac, po tak burzliwej debacie.Obiecuje się poprawić na przyszłość, po prostu moje przegapienie terminu, bo praca była skończona przez synka już wcześniej, ale byłam pewna że konkurs jeszcze trwa i dlatego wstawiłam rysunki. Ślicznie dziękujemy.Starsza córeczka bardzo się napracowała przy tworzeniu swojego dzieła,ale konkurs był bardzo fajny, dzieci zadowoleni wiec życzymy Redakcji więcej takich pomysłów :-) Pozdrawiamy cieplutko :-)

Odnośnik do komentarza

Redakcja
Kochani, będą jeszcze 2 niespodzianki, tym razem nie od Redakcji a od NIKAWY!

I myślę, że zadowolą i mamy :-)
A otrzymają je DOMI 81 i JSMOLAREK za "dociekliwość i wiedzę na temat mitów greckich" - Nikawa dotrze do komputera, to resztę sama wyjaśni :P

:) Jeszcze mam ograniczony dostęp do Was, ale wczoraj w nocy dotarł do mnie mąż i dziś podłączył Internet komórkowy... i na krótko jestem :)

To był wyjątkowy konkurs. Mój synek samodzielnie narysował pracę, która dla mnie była oczywista, ale dla większości okazała się niezwykle skomplikowana :) Domi81 oraz JSmolarek napisały do mnie pv próbując odgadnąć. JSmolarek odgadła szybko, Domi81 przewertowała Mitologię (tak pisała ;) ).... Trochę czasu jej to zajęło, ale i jej się udało.
Miłe to było dla mnie, że ktoś tak się przejął, czegoś poszukiwał, choć nie musiał. Bardzo lubię, gdy ktoś jest pozytywnie dociekliwy.
Napisałam do Redakcji, która była otwarta na moją propozycję..., moje dziecko miało okazję, żeby podziękować swoimi rączkami Szanownej Redakcji :)

Tytuł Użytkownika Miesiąca do czegoś mnie zobowiązał.
Nie jest to nic niezwykłego, ale mam nadzieję, że sprawi radość Wam i Waszym dzieciom. Dziękuję :)

Tyle moich wyjaśnień :)

Pozdrawiam Wszystkich!!

Odnośnik do komentarza

Oj, Nikawa....ślicznie dziękuję za niespodziankę....dla mnie to była fajna zabawa. Miałam ogromną frajdę z tego odgadywania ( choć jestem dorosła, to chyba jest we mnie jeszcze trochę małej dziewczynki, która lubi zagadki..:) )
Sama zabawa dla zabawy była świetna, a tu jeszcze niespodzianka...dziękuję i buziaczek dla Ciebie.
Teraz poczekam z zaciekawieniem, co to może być?...ha, intrygująca kolejna zagadka...:)

Odnośnik do komentarza

Kochana Redakcjo i Nikawo!
Ogromnie dziękujemy za nagrodę i niespodziankę. Są wspaniałe!!! Właśnie dziewczynki się cieszą, a ich głosiki rozbrzmiewają w całym domu. Radości co niemiara, są zachwycone, wszystkim. Super prezenty na dobry początek ferii.
Bardzo, bardzo dziękujemy! Przesyłamy buziaczki i pozdrawiamy wszystkich serdecznie!
Fajne otrzymać takie nagrody i niespodzianki!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...