Skocz do zawartości
Forum

Dowiedz się, jak Polki walczą z depresją!


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Dopadła Cię depresja poporodowa, a może cierpisz na depresję sezonową? Jeśli doświadczasz dłuższego okresu obniżonego nastroju i jest Ci źle z samą sobą, to może oznaczać chorobę. Pamiętaj, że nie jesteś z nią sama.

Sprawdź, jak inne kobiety walczą z depresją. Poznaj sposoby jej leczenia i przeczytaj, czy naturalne środki w terapii depresji mogą być skuteczne.

Odnośnik do komentarza

Dobry artykuł :) Nawet nie zdajemy sobie sprawy ile z nas cierpi na stany depresyjne :/ W takich sytuacjach myślę o wszystkich matkach, które kiedykolwiek istniały na przestrzeni lat...ciekawe czy kilkaset lat temu kobiety doświadczały tego typu problemów... ale myślę, że Angielki mieszkające w Londynie częściej doświadczają depresji, niż Polki ... gdyby na mnie ciągle lało to na pewno załamałabym się.

Jestem w 10 tygodniu i 1 dniu ciąży :)

Odnośnik do komentarza
Gość Mandaryna_82

Ja miałam depresję po tym jak nie mogłam sobie poradzić z moim ciałem po ciąży, z wagą. Hormony mi szalały, ja rosłam... masakra. Ale wsparcie najbliższych, pomoc specjalistów i w efekcie FitDiet i jest lepiej, chudnę wolniej niż przypuszczałam, ale cieszę się chwilą i tym co mam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...