Skocz do zawartości
Forum

Ciąża a niedokończony stosunek


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
kochałam się z moim chłopakiem w czasie dni owulacyjnych. Nie jestem pewna czy po wytrysku, czy uwolnionych płynów poprzedzających wytrysk, mój chłopak dotknął mnie członkiem do pochwy. Nie doszło do wprowadzenia, skończyło sie na dotknięciu, gdyż od razu przerwaliśmy. Dodatkowo potem uprawialiśmy petting i dalej ja przez parę minut leżałam w tej pościeli, nie jestem pewna czy na nasieniu. Po tym czasie poszłam się umyć, mydłem dokładnie. Teraz po prawie trzech tygodniach okres mi się spóźnia juz 5 dzien. Wiem, że jestem w takim kiedy okres jest bardzo nieregularny, a ja sama praktycznie nigdy nie mam w terminie. Czy jest możliwość, że jestem w ciąży? Bardzo się tym martwię.

Odnośnik do komentarza

po co się stresowac niepotrzebnie. biegnij do apteki po test i po sprawie. Bez względu na to jaki bedzie wynik nie będziesz się stresować. niepewność jest najgorsza. A tak na serio to nie jest tak łatwo zajść w ciąże, a jeśli masz nieregularny okres to tym bardziej nie wiadomo czy wspólżyliście w dni płodne. Ja np. mam już troszkę latek i nadal miałam nieregularny okres. staraliśmy się o dziecko, liczyliśmy dni płodne i nic. Daliśmy spokój, a w dzien spodziewanego okresu taraaaaaaaaaaaa!!! Udało się. Nie masz sie co zamartwiać. Zrób test i idź do lekarza, dla pewności. pozdrawiam i dobrych wieści życzę:))

Odnośnik do komentarza

Myślę, że najlepszym rozwiązaniem będzie zrobienie testu, niby tak łatwo nie jest zajść w ciążę, ale wtedy, kiedy nie planujemy, czasami różnie może się zdarzyć. Ten nieregularny okres....to zawsze troszkę problemów. Postaraj się nie denerwować, poczekaj i zobaczysz..mam nadzieję, że stres okaże się niepotrzebny, czego Ci serdecznie życzę. Oby wyszło, że na próżno się martwiłaś. Powodzenia i trzymaj się dzielnie. Pozdrawiam cieplutko.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...