Skocz do zawartości
Forum

Chusta... nosidełko


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie. Używala któraś z was chusty do noszenia dziecka? Wygodna czy taka sobie? A jak z wiązaniem? Dajcie znać jak coś wiecie, bo zamierzam zainwestować w to cudo, tylko nie wiem czy warto. pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

ja nosiłam, miałam wygodną elastyczną z dobrej firmy, najbardziej przydała mi się na wyjeździe wakacyjnym i w domu kilka razy, fajna sprawa, jednak przy dwójce małych dzieci (jak w moim przypadku) czasem było więcej zakładania i zdejmowania niż noszenia..poza tym dla mnie mitem jest, że jak nosi się dziecko w chuście, to można w domu pozmywać czy coś ugotować...jak masz dziecko przed sobą, to nawet nie widzisz, co zmywasz, a co dopiero jeśli chodzi o gotowanie...nie jestem zwolennikiem tego, żeby dziecko spało w chuście przez jakiś dłuższy czas - latem i ty się spocisz i dziecko....u nas to się sprawdziło do zasypiania i właśnie na wyjeździe, kiedy nie zawsze wózek można przperowadzic przez polną ścieżkę czy piach...w każdym razie dla mnie uczucie noszenia dziecka w chuście nie da się z niczym porównać i juz mi tego brakuje:)

Odnośnik do komentarza

Marg z tego co piszesz wynika ze nie jest taka zla ta chusta? Nie zamiaruję zmywać i gotować z dzieckiem przed sobą:) bardziej mi chodzi wlaśnie o wyjazd. Chce zabrać malucha za granicę samolotem i tak sobie myslę ze moze by się przydała ta chusta. We Francji sporo kobiet tak nosi dzieci. A jak z kręgosłupem przy dłuższym noszeniu? Miałas jakąś firmową czy nie warto i lepiej zwykłą. Ja to bym chciała coś takiego, żeby latem przy naprawdę dużych temperaturach(30-40st.) nie przegrzewało mi się maleństwo. daj znać i poleć coś dobrego. pozdrawiam:))

Odnośnik do komentarza

Ja też nie nosiłam, ale korzystała z niej koleżanka i była bardzo zadowolona. Mówiła, że to i wygoda i bezpieczeństwo. Z tego, co wiem, korzystała właśnie podczas wyjazdów i zachwalała. Na jednym byłyśmy razem, więc widziałam, jak to wygląda. Myślę, że to fajne rozwiązanie dla młodych mamuś. Wchodziłyśmy pod górę z takim maluszkiem....Niestety, nie wiem, czy była firmową, czy nie. U niej się sprawdziła, tylko tyle niestety mogę Ci napisać. Ona była zachwycona. Pozdrawiam serdecznie i życzę udanych zakupów.

Odnośnik do komentarza

kasiula060707
Marg z tego co piszesz wynika ze nie jest taka zla ta chusta? Nie zamiaruję zmywać i gotować z dzieckiem przed sobą:) bardziej mi chodzi wlaśnie o wyjazd. Chce zabrać malucha za granicę samolotem i tak sobie myslę ze moze by się przydała ta chusta. We Francji sporo kobiet tak nosi dzieci. A jak z kręgosłupem przy dłuższym noszeniu? Miałas jakąś firmową czy nie warto i lepiej zwykłą. Ja to bym chciała coś takiego, żeby latem przy naprawdę dużych temperaturach(30-40st.) nie przegrzewało mi się maleństwo. daj znać i poleć coś dobrego. pozdrawiam:))
moja jest firmowa (http://allegro.pl/lennylamb-chusta-do-noszenia-dzieci-elastyczna-l-i3881456194.html) i polecam firmową ze zwględu na jakość materiału, ale i tak mimo wszystko, to śpiące dziecko trochę waży i kręgosłup mnie bolał, poza tym chyba nie ma takiego materiału, w którym dziecko się nie spoci, jest blisko ciebie, twarzą dotyka dekoltu, ty sama grzejesz dziecko swoim ciałem...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...