Skocz do zawartości
Forum

Ból lewego jajnika


Gość paula07

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Mam mały problem,ponieważ od 2 miesięcy codziennie cokolwiek bym nie robiła boli mnie lewy jajnik.W dodatku mimo iż moja dieta się nie zmieniła to mam wrażenie,że brzuch stał się większy i odczuwam parcie na pęcherz.W ciąży nie jestem,bo właśnie skończyła mi się miesiączka.Więc moje pytanie brzmi co to może być?

Odnośnik do komentarza

Nieraz to że występuje miesiączka nie świadczy że nie ma ciązy. Ale zakładając że nie jesteś w ciązy, to jeżeli boli Cię już tyle czasu i to cały czas to zastanawiam się czemu nie bylaś jeszcze u lekarza. Nie bagatelizuj problemu, bo chodza przypadki po ludziach i ja bym odwiedzila na Twoim miejscu jakiegoś lekarza. Żeby sie upewnić. Różne choróbska moga sie zaczynac własnie takim bólem a im wczesniej będziesz wiedzieć co to tym lepiej. Mam nadzieję że to nic groźnego, ale idź do lekarza i daj znac co to było. Może hormony? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Dziękuję za odp.Do lekarza mam wizytę dopiero za 2 tyg.Mam już prawie 2 letnią córkę,która przyszła na świat poprzez cesarskie cięcie.Może to też ma jakieś znaczenie.Dowiem się na wizycie,której wprost nie mogę się doczekać,bo trochę się martwię.

Odnośnik do komentarza

Paula, dobrze, że wybierasz się do lekarza, bo to może być coś poważniejszego. Szkoda, że tak się złożyło pechowo z tym zapisem na wizytę, bo już byś wiedziała, ale.....skąd ja to znam. Współczuję Ci serdecznie, wiem, że jak się czeka, to się zawsze baaaardzo dłuży. Postaraj się o tym nie myśleć, choć wiem, że to trudne, zająć jakoś czymś innym. Nie martw się też na zapas. Trzymaj się dzielnie, życzę, by to nie było nic poważnego i szybko przeszło zaniepokojenie tą sytuacją. Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza

Witam to znowu ja:)byłam dzisiaj u ginekologa.Usg w normie,tylko w czasie badania okazało się,że zaczęła mi się miesiączka i nie mogłam mieć pobranej cytologii.Mam przyjść po okresie.Ale najważniejsze,że wszystko jest ok.Dostałam skierowanie na podstawowe badania krwi i pani doktor poleciła wizytę u specjalisty od dróg moczowych,bo mogę mieć problemy z pęcherzem bądź nerkami,a owe miałam przed ciążą.Także nie mam na razie czym się martwić przynajmniej w sprawach kobiecych:)dziękuje za odp i wsparcie pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...