Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Margeritka

Czym się kierować przy wyborze przedszkola?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mandra

A jak z przedszkolami językowymi? Jak ocenić, czy ten poziom języka jest na pewno ok, czy wszystko odbywa się, jak należy? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość potego

No jedyna opcja to na podstawie opinii innych rodziców, którzy mieli dziecko przez kilka lat w językowym. Pamiętaj przede wszystkim o tym, że pojętność każdego dziecka też jest różna 😉 Jeden maluch może nauczyć się wielokrotnie więcej niż inny 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 4/6/2014 o 11:34 AM, Gość joanna 19 napisał:

jestem zadowolona bo dzieci dużo się w nich nauczyły, również jeść zdrowe rzeczy bo własną kuchnię miały te placówki

Nie zawsze własna kuchnia gwarantuje dobre i zdrowe wyżywienie. My jesteśmy z Warszawy i dzieci najpierw chodziły do przedszkola gdzie była kuchnia i wcale nie chciały jeść w przedszkolu (myślałam, że stres albo po prostu wolą domowe posiłki), dopiero jak się przeprowadziliśmy i zmieniłam im przedszkole na takie gdzie posiłki dostarcza firma [reklama usunięta], okazało się, że dzieciaki wszystko pięknie zjadają. Bo posiłki są smaczne, dobrze doprawione (odpowiednio dla dzieci), kolorowe i ładnie podane i zawsze świeże mimo że dowożone. To właśnie dzięki tym daniom nauczyły się jeść nowe smaki, i zdrowe jedzenie.

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość pekte

Własna kuchnia, podwórko, rozsądne godziny posiłków, najlepiej, żeby to było przedszkole językowe. Wtedy powinno być OK. No i jeszcze wyposażenie sal, opinie innych klientów i nie tylko. Tak naprawdę najlepiej jechać kilka razy i zobaczyć przedszkole. Na tej podstawie dopiero można podejmować pewne decyzje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ketla

Moim zdaniem najważniejsze są opinie innych rodziców i dopiero później możesz weryfikować, czy na pewno ci wszystko pasuje. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość magdakielczyk

Moje dziecko chodzi do przedszkola językowego i naprawdę jesteśmy mega zadowoleni z tego wyboru. W zasadzie pod każdym względem to była dobra decyzja. Widzę, ile potrafi moje dziecko na tle rówieśników. To są naprawdę ogromne różnice. Wręcz kolosalne. Prywatne przedszkola nie są tak ograniczone programowo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Monika616

Ja kierowałam się całą ofertą, edukacyjną, ofertą przygotowywanych świeżo posiłków, ogródkiem no i zabezpieczeniami dla dziecka.
[reklama usunięta]

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...