Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
domi81

Zbliża się Dzień Babci i Dziadka. Jakie macie pomysły na prezent?

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejny pomysł na prezent:
1. Drzewo genealogiczne
Wydrukować z internetu rysunek drzewa, który dziecko pokoloruje.
Przykleić kolejno zdjęcia dziadków u pnia, drzewa rodziców w konarach i dzieci na wierzchołku.
Taki prosty minimalizm tego drzewa może bardzo się dziadkom spodobać.
2. Portret babci i dziadka-prosto i zwyczajnie?
A może nad-zwyczajnie, jeśli to nie będzie laurka tylko naprawdę portret, wykonany przez dziecko oprawiony w ramkę. Albo... czysta tektura oprawiona w ramkę, a wcześniej pokolorowana przez wnuka/wnusię z przyklejonym pośrodku lusterkiem :)
3. Bryloczek do kluczy wykonany z modeliny.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-70301.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-70299.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

My właśnie tak zrobiliśmy dla babci z czerwonym lukrem ciasteczka i do tego kolaż zdjęć wnuków w antyramie a dla dziadka ciasteczka z niebieskim lukrem a do tego odbitki rączek w masie solnej i laurka od starszego synka:)) słodkie prezenciki:) podobały się:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

u nas zawsze są laurki w jakiejś formie .. wtedy chociaż dziecko ma świadomość włożonej w to swojej pracy i serca, że robi to specjalnie dla babci i dziadka ..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zaprosiliśmy dziadków na uroczystą kolację do restauracji Po raz pierwszy mieli okazje spróbowac kuchni dalekiego wschodu i bardzo im smakowało. Babcia stwierdziła że nie zapomną tego wieczoru :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

My dla babć od naszego rocznego synka zamówiliśmy bransoletkę z odciskiem jego dłoni w srebrze z firmy artess.pl Natomiast dla dziadków wykonaliśmy odlewy gipsowe 3d rączki wraz z grawerowaną dedykacją. Myślę, że będzie to idealny prezent i jednocześnie pamiątka.

V8B0KvYRmjU[/yt]]

monthly_2016_01/zbliza-sie-dzien-babci-i-dziadka-jakie-macie-pomysly-na-prezent_42264.jpg

monthly_2016_01/zbliza-sie-dzien-babci-i-dziadka-jakie-macie-pomysly-na-prezent_42265.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Irminaka

A może coś słodkiego? Dla mojej babci, ale i dla babci moich dzieciaków, kupiłam takie same prezenty ;) Słodkie Wedlowskie upominki - Ptasie Mleczko. Klasyczne, w czerwonym opakowaniu, wszyscy je uwielbiają :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość anuszaa

To przeżytek, ja dla swojej babci zamierzam kupić termoloki babylissa, bo sa silikonowe, szybko się nagrzewają, więc już nie będzie musiała sie męczyć z tymi papilotami

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Marzena0987

My myślimy, że kupimy szal ze sklepu caterina.pl i do tego laurkę od córki. Będzie prezent praktyczny i od serca. Mam nadzieje, że babci się spodoba i będzie zadowolona od prezentu od wnuczki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mariola098

My zrobiliśmy dzieciakom sesje w multiarte.com.pl i damy zdjęcia dziadkom, aby mogli chwalić się swoimi wnukami. Myślę, że to bardzo dobry pomysł i inny niż wszystkie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Monia75

Ja mam tylko jednych "dziadków" i w tym roku kupiłam dla nich wspólny prezent. Zdecydowałam się na ciśnieniomierz. Są w takim wieku, że muszą robić pomiary regularnie a nie mogła już patrzeć jak się męczą na starym (chociaż służył bardzo długo). Wybrałam sprawdzoną markę mesmed - ja ma termometr i inhalator z tej firmy. Fajny i niedrogi ciśnieniomierz, który współpracuje z aplikacją. Mam nadzieję że się ucieszą :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość mekkana

Podoba mi się to, że sklepy faktycznie jakoś sensownie powybierały te produkty, które promują pod dzień dziadka, zobaczcie - http://www.empik.com/dzien-babci-i-dziadka A tak naprawdę ciekawych prezentów jest mnóstwo, nawet przy małym budżecie. Prosta ramka ze zdjęciem też już będzie dobrym prezentem, chociaż sami wiecie najlepiej, czym zrobicie swoim dziadkom najlepszy prezent.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość crazymama

Przed nami pierwszy dzień babci w życiu naszego Maluszka , ma dwie babcie i jedna prababcie i jest ich oczkiem w głowie. Długo zastanawiałam się co mogłoby je ucieszyć, aż natknełam się na aplikacje rossmana w której znalazłam prezent idealny "Odcisk Bobasa" nie drogie i pamiątka na cale życie , polega on na odciśnięciu stopki badz dłoni bobasa w masie gipsowej . Zapakowany w ładne niebieskie pudełeczko. POLECAM :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja rok temu kupiłam mojej babci tonik biovital i wtedy to było jako prezent i tak już zostało, że babcia pije go regularnie. Wzmacnia serce, ma ekstrakt z głogu i witaminy. Nawet moja mama zaczęła go pić bo jest odpowiedni dla osób dorosłych, nie tylko starszych. Dlatego polecam do regularnego stosowania i dla dobrego samopoczucia ale pierwszą butelkę można oczywiście sprezentować :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kaśkkk

Dziadkowie dostali album ze zdjęciami swoich wnucząt jak dorastali.
[reklama usunięta]
Według mnie jest to fajne zachowanie wspomnień

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...