Skocz do zawartości
Forum

Konkurs: Użytkownik Roku 2013


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda że w tym konkursie można oddać tylko jeden głos :( ale cóż regulamin to regulamin i trzeba się z nim pogodzić i w takim razie ja swój głos oddaje na Bettyy według mnie spełnia wszystkie kryteria jeśli chodzi o ten tytuł nie będę się rozpisywać tylko powiem że cieszę się że mogłam ją tu poznać, jest naprawdę wspaniałą osobą.

Odnośnik do komentarza

Niestety spóźnilam się z oddaniem głosu na użytkownika roku 2013, ale postanowiłam napisać już tak informacyjnie.
Moim zdaniem najbardziej zasłużoną na ten tytuł forumowiczką jest NATKA08. Za to, że poświeca swój czas dla parentingu, jest mu oddana, pomaga innym użytkownikom radami. Jej posty są życzliwe, pomocne, więc musi też być taką osobą.

Odnośnik do komentarza

aom
Niestety spóźnilam się z oddaniem głosu na użytkownika roku 2013, ale postanowiłam napisać już tak informacyjnie.
Moim zdaniem najbardziej zasłużoną na ten tytuł forumowiczką jest NATKA08. Za to, że poświeca swój czas dla parentingu, jest mu oddana, pomaga innym użytkownikom radami. Jej posty są życzliwe, pomocne, więc musi też być taką osobą.

dziękuję aom za miłe słowa i pozdrawiam cieplutko :)

Odnośnik do komentarza

Myślę, że konkurs zdominowała Natka - otrzymała wiele głosów i to w pełni zasłużonych.
Nie przedłużając więc, zgadzamy się oczywiście z Waszymi głosami i również uważamy, że Natka zasłużyła na tytuł Użytkownika Roku 2013!

Natka wyróżnia się nie tylko tym, że jest na forum - obecnością, ale także "jakością" postów - doradzi, pomoże, pocieszy, wyrazi zdanie oraz napisze do redakcji własny pomysł, sugestię i do tego bawi się z nami w konkursach.
Jest to po prostu Użytkownik idealny i Mama idealna - czy można chcieć więcej?

Natko - gratulujemy i dziękujemy, że z nami jesteś!

Dziękujemy także Przyjaciółkom Forum - choć obecnie tego tytułu pod nickiem nie ma, my doskonale wiemy, kto jest bliski redakcyjnemu sercu!
Mamy nadzieję, że ten rok zbliży do siebie wszystkie mamy, a my będziemy mogli z radością rozdawać prezenty każdego miesiąca!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...