Skocz do zawartości
Forum

Wrześniowe skarby 2014 :)


Mysia89

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kornelka-pisze z komorki

Hej dziewczyny
Pisze z teł i nie moge się zalogować. Jestem od poniedziałku w szpitalu, mam rozwarcie na opuszek palca i skracają a się szyjkę na 32mm. Boje się, pocieszcie mnie jakoś plisss Jutro znowu pomiar szyjki, jeśli sie nie skraca to wyjdę do domu. Trzymajcie kciuki by bylo dobrze

Odnośnik do komentarza

kornelka a dostajesz jakieś leki na podtrzymanie?
Bądz spokojna, jestes pod stałą kontrolą, w pełni bezpieczna zarówno ty jak i Ludwiczek!
Trzymam kciuki zeby wszystko się ustabilizowało i zebyś była bezpieczna w domku, czekając na wyznaczony termin.
ale pamiętaj ze cokolwiek sie stanie i tak maleństwu nic nie grozi, bo da sobie już radę po drugiej stronie brzuszka! Uszy do góry i śpij spokojnie, nie denerwuj sie bo musisz byc oparciem dla synka!

http://www.suwaczki.com/tickers/16ud9jcgtsm9sdbm.png
http://www.suwaczki.com/tickers/2nn33e3k59nwx33v.png

Odnośnik do komentarza

Skonsultowałam wyniki ze znajomą pielęgniarką i podobno co druga rodzącą ma gbs dodatni. .. dawniej (tak ok 10 lat w tył nikt tego nawet nie sprawdzał). Mam zakaz czytania rewelacji na ten temat w necie :)

Kornelka - najważniejsze jest twoje nastawienie :) dzidzia czuje jak się denerwujesz i też się stresuje i może to spowodować jej szybszą chęć poznania rodziców :) ja dziś jak dzwoniłam do swojej gin aby poznać wyniki gbs to też na dzień dobry usłyszałam czy przypadkiem już mnie coś nie zbiera :) chciała nawet nosić przy sobie moje wyniki (gdyby nagle zaczął się poród) ale powiedziałam jej że postaram się wytrwać do czwartkowej wizyty i je wtedy odbiorę :) mam nadzieję że Nadia myśli podobnie hihi

http://www.suwaczki.com/tickers/eikt3e3k2vzt2g5q.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny, nie odniosę się niestety do każdej z osobna, bo strasznie się rozpisałyście, ale przykro mi, że pojawiają się u was komplikacje. Ja tak jak Beata cały czas korzystam z forum na telefonie i raczej nie mam problemów z logowaniem, chociaż czasami się zdarza. Trzymajcie się dzielnie i zaciskajcie nogi, wrzesień już niedługo :D

http://www.suwaczki.com/tickers/l22n8u69n0flnbf3.pnghttp://www.suwaczki.com/tickers/f2wlx1hpfa5qdfct.png
http://www.suwaczki.com/tickers/9ltfegz23l9bc6yt.png

Odnośnik do komentarza

Cześć mamusie ;') wczoraj nie wchodzilam wiec dzisiajsza kare 3 strony do nadrobienia ;-)
A więc :
1. Ja się na telefonie loguje bez problemu, tzn raz się logowałam i się zapisalo ;-)
2.którass mama pisala że nie wolno się masowaćc i głaskac po brzuszku tak faktycznie tak mówią, położna w szkole rodzenia tak mówila i czytalam już nieraz o tym na jakis forach ciążowych ;-p
choć ja mimo to się głaszcze bo moja Olisia to czuje i lubi jak ją mama pieści :-) a jak będzie miała wyjść wcześniej to itak wyjdzie ;-p chociaż jak narazie to się nie zapowiada żeby miała taki zamiar:-)
3. Widze że kilka m w szpitalu:/ bidulki;( ale czego się nie robi dla skarbów , jeszcze troszkę musimy dać rade;) potem wszystko nam zostanie wynagrodzone :--) pozdrawiamy z Oliwką , (która tez nie spi;-) wierci sie w brzuszku) w szystkie mamy♡

http://www.suwaczki.com/tickers/bl9crl682a7w7jen.png

Odnośnik do komentarza

K_U no widzisz czyli nie am się czym stresować;) .A ty nie rodź jeszcze, czekaj jeszcze troszkę ;)

u mnie kolejny tydzień, oby jak najszybciej do mety ....

Dziś nie czeka wyprawa do Urzędu , bo muszę popytać się o urlop wychowawczy jak ma się dział.gosp. , od razu wezmę papiery do becikowego, żebym nie musiała latać po porodzie.Pewnie nam się nie będzie należało, ale co tam spróbować można.,

Odnośnik do komentarza

Kornelka trzymaj się! na pewno będzie dobrze, tylko się nie denerwuj i zmuszaj się do pozytywnego myślenia. Trzymam kciuki za was.
Ja też nie mogę się logować przez tel., nie wiem dlaczego..
O tym głaskaniu też słyszałam, że się nie powinno, szczególnie dziewczyny którym twardnieje brzuch (nie skurcze przepowiadające, tylko te mamy jak ja, powyżej 10 razy na dobę, dłuższe twardnienia ustępujące po położeniu się).
Mamaali- powodzenia w Urzędzie, mam nadzieję, że to nie będzie kolejna gehenna.
Miłego dnia!! dziś wizyta, mam nadzieję, że wszystko ok...

Odnośnik do komentarza

Agnieszko to licz np wg mojego suwaczka ktory pokazuje skonczone tygodnie plus dni.

Na dzialanosc gosp. to jest strasznie dziwne. Ale jak sie robi tak jak ja glownie handmade'y i prace w domu to ja sie w ogole zastanawiam czy urlop mi jest potrzebny ;) tym bardziej jak z Zabki a Krzysiek wraca do jazdy to ja i tak nie potrzebuje "llegalnego" wolnego ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/o148ha00o0x1sy1t.png
http://s3.suwaczek.com/20140614580120.png

Odnośnik do komentarza

Witam was dzisiaj w ten deszczowy a zarazem duszny dzionek. Powiem ze listy dokladnej jeszcze nie robilam jak wy ale nadrobie. Wspolczuje mamusiom ze musza lezec w szpitalu ale jest pewnosc ze jestescie pod opieka a wiec glowa do gory bedzie dobrze. Jezeli chodzi o logowanie na telefonie to nie mam problemu, wczesniej mialam starszy tel. Z klawiaturka i tez dzialalo wiec pewnie cos z przegladarka macie.
Jestem wlasnie po wizycie u gin i sie okazalo ze wyniki sie polepszyly i przestaly mi spadac czerwone krwinki a wiec pewnie ten falvit dla mojego organizmu byl slaby. pobrala mi jeszcze raz wymaz i przebadala i jest wsio ok. o 12 mam wizyte w szpitalu i zobaczymy co tam jest ciekawego z tym usg przy okazji.
A wiec trzymajcie sie cieplutko odezwe sie jak wroce do domku.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza
Gość Marta_2606

Witajcie Mamuśki:)
Przepraszam że się Wam wcinam w wątek ale przybywam by polecić super sprzęt:) Laktator Lovi Prolactis:) Mercedes w swojej klasie.Niezawodny,szybki,skuteczny i co najważniejsze na wyciagnięcie ręki:) Mam taki sprzęt w domu,używam odkąd moja córeczka powitała świat i jestem bardzo zadowolona.Ma tak wiele funkcji że trudno wszystko opisać,dla mnie super sprawą okazało się stymulowanie piersi zanim przechodzi do fazy odciagania i regulowanie siły odciągania za pomocą zgrabnego pokrętełka:) Wszystko można sobie ustawić według własnych upodobań:) Utrzymanie w czystości jest banalne gdyż ma tylko 5 elementów które się myje i dezynfekuje.Reszta jest na stałe:) Nie jest jakoś szczególnie głośny. Jednym słowem POLECAM bardzo:)

Odnośnik do komentarza

magalena3 to fajnie, że chociaż tobie fajnie wyniki wyszły.Trzymam kciuki żeby ci zrobili to USG.

beata j mi chodzi o płatny urlop wychowawczy, bo wyczytałam, że od wrzesnia 2013 osoby mające własną dzialanosc jednoosobową mogą po macierzynskim zawiesić firmę i do 3 roku zycia dziecka dostają 60% średniej krajowej.
A więc poszłam do Urzędu , oczywiście jest taka możliwość , ale tylko na bezpłatny urlop macierzyński ( gdzie musiałabym zawiesić firmę) - czyli pusty przepis.A płatny urlop i tak nie może być, bo " przepis prawa nie mówi co w takim wypadku gdzie ustał stosunek pracy".Czyli rząd chwali się prawem którego Urząd wykonać nie może, bo nie ma doprecyzowanego przepisu prawnego i Urząd nie może się do niego odnosić.M_A_S_A_K_R_A_!!!! Czyli bardziej opłaca mi się zawiesić firmę zaraz po urodzeniu , nie będę musiała przynajmniej płacić składek zdrowotnych.Chory kraj!!!!

Wzięłam też wnioski na becikowe w Polsce to jest przesada, pity, zaświadczenia, nawet akt urodzenia naszej pierwszej córki:) no chyba z 10 zaświadczeń plus wniosek jaja jak cholera:). A mąż jak pracował za granicą to wystarczyło złożyć wniosek 2 stronicowy i akt urodzenia dziecka - koniec. Im dłużej coś załatwiam tym gorzej myślę o naszym chorym kraju, gdzie tu logika.

Odnośnik do komentarza

agnieszka piotrowska ja jakiejś dużej wady nie mam ale krótkowidzem jestem i astygmatyzm mam i to się wogóle nie kwalifikuje tutaj do cc. Nie wiem jak w przypadku bardzo dużej wady np przy -3. Z tego co wiem to do cc kwalifikuje zez,uszkodzona siatkówka i tym podobne choroby. W czerwcu byłam u okulisty.
mamaali to współczuje że po porodzie zaczęłaś mieć migreny. Może akurat teraz zniknął. Ja się męczę już z dziewięć lat,ale u mnie to chyba dziedziczne bo w rodzinie też się męczyli. Oby na małą to nie poszło. Lista do szpitala mi się przyda :D ale czajnika brać nie będę.
http://www.suwaczki.com/tickers/oar89n73zga63cat.png

Odnośnik do komentarza

Cześć Dziewczyny,
jestem z Sierpniówek :) (w karcie ciąży lekarz wpisał mi 2.09, poprzedni -30.08, stąd moja przynależność do tamtego forum).
Na ostatniej wizycie lekarz twierdził, że urodzę już w połowie sierpnia, ale jakoś się na to nie zanosi :/
Kto wie, może jeszcze chwila i do Was dołączę. Wszystkie sierpniówki urodzą, więc co ja tam będę robić sama ;)

Trzymajcie się!!!

Odnośnik do komentarza

witam ponownie wlasnie dotarlam do domu uff...
okazało się ze jak pisalo badania sie poprawily, a wiec pregna plus i buraczki(a raczej barszcz) lepiej dziala niz falvit.
Byłam, obejrzalam oddzial na ktorym mam bym wiec jest git wypytalam o wsio co mi do glowy przyszlo i co na kartce mialam:D oczywiscie juz mnie pamietają bo ost. z tym USG wojowalam i wywojowalam :D dzisiaj tez od drzwi do drzi chodzilam sie pytalam gdzie w koncu mam zrobic i .... jak sie ordynator dowiedzial ze mnie tak odsylaja to kazal mi chwile poczekac i on mi zrobi :D a wiec farcik :D

Potwierdzil ze bedzie Agatka :D wsio jest wporzadku wazy 2787g. co mnie zdziwilo gdzie ona sie miesci :D
tylko minus caly tego ze to na szybko szybko i mi nie druknal ani zdjecia ani mi monitorka nie przekrecal bo on na dyzurze byl i pacjentka czekala
ale najwazniejsze ze wsio ok i ze malenka zdrowa rosnie :)

A w sprawie laktatora to ja bede miala z Aventu bo moja bratowa sobie taki kupila i nie uzywala ani razu bo nie miala pokarmu od poczatku i mi obiecala ze da :)

Bylam w rosmanie i innych sklepikach u mnie w miasteczku i takie zad**** ze nie ma zadnych proszkow do prania dla dzieci pustki na tych polkach jak na koniec roku jak robia remanenty :D a wiec jutro musze jechac dalej bo mi pranie lezy :D

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...