Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Małgosia

o której kładziecie spać ?

Rekomendowane odpowiedzi

wiesz myślę,że jak będzie już miał te 3 latka to drzemka w ciągu dnia się skończy lub zwyczajnie skróci a zacznie zasypiać o 19

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wq3e5en5kuzrs6.png

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5eqgubclqa.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Blondi22
mój osttanio prrzegina ze spaniem nawet jak uśnie teraz o 22 to i taak wstaje miedzy 6.30 a 7.30 ;/

blondi to nie jest jeszcze tak źle, Ulla ma gorzej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witajcie, moje dzieci późno chodziły spać i późno wstawały. nawet o 11, ale powiedziałam, że tak nie może być że do nocy muszę się z nimi męczyć, teraz kładę ich o przeważnie 18 do łóżek i w około 30 min zasypiają i jeden śpi normalnie do 8 a drugi wstaje już o 6, 6.30 ale wolę to niż bawić ich do nocy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mój starszy w sumie ma już 3 latka to raczej normalne że nie wstaje w nocy, ale młodszy ma ponad roczek to też cały czas budzi się w nocy teraz raczej tylko raz, ale czasami częściej. Kładzie się spać po 18, wtedy wstaje ostatnio dopiero po 1, 2 w nocy i tak do 6, 6.30, a jak częściej to jeszcze przed północą wstaje i tak teraz jest lajcik.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kalina89
oj tak, nawet między moimi dwoma bąblami widzę mega różnicę...

to ciekawe, że rodzeństwo, a zachowują się inaczej, jeśli chodzi o nawyki spania itd, geny te same

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

moje mają różnych ojców, ale wiele razy słyszałam że nawet rodzeństwo z tych samych rodziców jest zupełnie inne. Już chyba się przyzwyczaiłam do zmęczenia:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...