Skocz do zawartości
Forum

Konkurs "Piękna w Święta i przez cały rok!"


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Jak każda kobieta, pragniesz olśniewać swoim blaskiem i uwodzić pięknem. Pokaż, jak wyglądają Twoje przygotowania do nocy sylwestrowej i wygraj kosmetyki, które pomogą Ci zabłysnąć!

Wystarczy, że w wątku konkursowym na forum abcZdrowie.pl napiszesz, jakie masz triki i sposoby, aby wyglądać zniewalająco w ten jedyny w swoim rodzaju wieczór.

Autorki trzech najlepszych opisów zdobędą zestawy kosmetyków Pharmaceris, w skład których wchodzą: antybakteryjny żel do mycia ciała Pharmaceris Body-Sebostatic, oczyszczający dermo-peeling do twarzy zwężający pory Pharmaceris Puri-Sebopeel oraz bakteriostatyczny płyn do twarzy, dekoltu i pleców (2% kwasu migdałowego) Pharmaceris Sebo-Almond-Claris.

Dodatkowo 10 uczestniczek konkursu otrzyma nagrody pocieszenia – bakteriostatyczny płyn do twarzy, dekoltu i pleców (2% kwasu migdałowego) Pharmaceris Sebo-Almond-Claris.

http://kontoredakcyjne.strefa.pl/kosmetykie.png

Konkurs został przedłużony do 31 stycznia. Jeśli uczestnik nie zgadza się z nowo ustalonym terminem konkursu, może odstąpić od udziału w nim.

Regulamin konkursu

Odnośnik do komentarza

Ja uważam, że każda z nas olśniewa,olśniewa każdy dzień i noc, a zwłaszcza sylwestrową noc sobą- swoją osobowością, niepowtarzalna urodą (no chyba że ma siostrę bliźniaczkę, ale wtedy można olśniewać podwójnie:) ).Tak jak w pięknym wierszu:"..nie ma dwóch podobnych nocy, dwóch tych samych pocałunków, dwóch jednakich spojrzeń w oczy..." tak nie ma kobiety która nie olśniewa.Każda z Nas ma to COŚŚŚŚŚ!!! Trzeba tylko uwierzyć w siebie.A słodkie komplementy z ust Ukochanego to tylko dodatkowe paliwo by lśnić mocniej i mocniej. Co robię by olśniewać w sylwestrowa noc? Przede wszystkim nikogo nie udaję, nie przebieram się-jestem sobą. Kocham sukienki, szyte z koła, rozkloszowane maksymalnie, KOCHAM niebotyczne szpile i świecącą biżuterię, KOCHAM rozpuszczone, zadbane,pofalowane mocno, odbijające światło włosy, Kocham brokat!!!! O tak tutaj jestem jak sroka- dlatego w te noc stawiam na brokat:). Kocham szampana i taniec do rana, Kocham się śmiać, Kocham życie. Staram się żeby zawsze było tak magiczne jak w sylwestra, kiedy słychać o północy zegarów bicie!!!!

Odnośnik do komentarza

jenifer
Ja uważam, że każda z nas olśniewa,olśniewa każdy dzień i noc, a zwłaszcza sylwestrową noc sobą- swoją osobowością, niepowtarzalna urodą (no chyba że ma siostrę bliźniaczkę, ale wtedy można olśniewać podwójnie:) ).Tak jak w pięknym wierszu:"..nie ma dwóch podobnych nocy, dwóch tych samych pocałunków, dwóch jednakich spojrzeń w oczy..." tak nie ma kobiety która nie olśniewa.Każda z Nas ma to COŚŚŚŚŚ!!! Trzeba tylko uwierzyć w siebie.A słodkie komplementy z ust Ukochanego to tylko dodatkowe paliwo by lśnić mocniej i mocniej. Co robię by olśniewać w sylwestrowa noc? Przede wszystkim nikogo nie udaję, nie przebieram się-jestem sobą. Kocham sukienki, szyte z koła, rozkloszowane maksymalnie, KOCHAM niebotyczne szpile i świecącą biżuterię, KOCHAM rozpuszczone, zadbane,pofalowane mocno, odbijające światło włosy, Kocham brokat!!!! O tak tutaj jestem jak sroka- dlatego w te noc stawiam na brokat:). Kocham szampana i taniec do rana, Kocham się śmiać, Kocham życie. Staram się żeby zawsze było tak magiczne jak w sylwestra, kiedy słychać o północy zegarów bicie!!!!

tak, jak wspomniała NATKA08, prosimy o umieszczanie zgłoszeń w wątku konkursowym na forum abcZdrowie.pl.

Odnośnik do komentarza

Sylwester to noc wspaniała,
jedna w roku i ma być doskonała,
każda Pani chce być jak dama
olśnić wszystkich czuć się świetnie do samego rana ...
czy z partnerem w domu
czy w tłumie przyjaciół
czy może na balu z pakietem wystrzałów...
podstawą wyglądu każdej z nas jest nasza cera przez cały czas,
nie stanie się piękna przez jeden dzień dlatego dbaj o nią co dzień !
Wyśpij się by była świeża a oczka nie miały zmarszczek ,
umyj ją starannie , nałóż krem i zrób makijaż by olśnić tłum ...
Kosmetyki są niezbędne do jej pielęgnacji wspaniałe żele dają nam mnóstwo satysfakcji , każda by chciała mieć jak najlepsze ...
Podstawą zabawy sylwestrowej jest też uśmiech nasz więć musi być biały , dlatego o żąbki także dbamy ,humor to podstawa by szaleć do samego rana ...
tej metody się trzymajmy niezależnie gdzie Sylwestra spędzamy ....
nawet na białej sali są ekstra doskonałe partner wręcz się zauroczy i tej nocy nas zaskoczy :-)
w tłumie gości gdzieś na balu będziemy krółowe pełne szału a gdzieś na prywatce jak gwiazdy na które wszyscy patrzą ...
Z dobrym wyglądem witajmy rok a wtedy spełnią się marzenia , sny i wszytkie życzenia :-)

Odnośnik do komentarza

Tak to prawda każda kobieta chce wyglądać olśniewająco i zdaję sobie sprawę z tego że nie będę już nigdy wyglądać tak dobrze jak trzydziestolatka jednak zawsze przykładam się jak mogę do tego jak wyglądam. Jeżeli chodzi o noc sylwestrową raczej z mężem już nie wychodzimy na bale więc nie muszę mieć na sobie czarnej sukienki do z brokatem.
Staram się uśmiechać przez cały rok bo śmiech to zdrowie. Odżywiam się też zdrowo i gimnastykuję się codziennie rano a nawet i kilka razy w tygodniu dodatkowo z innymi paniami:)
Zmartwienia odkładam na bok, dużo z mężem spacerujemy a nawet podróżujemy wysypiam się na tyle ile mogę i odpoczywam To wszystko ma wpływ na to jak wyglądam w tę ostatnią noc w roku. Inne triki takie jak makijaż, kosmetyczka również stosuje jednak to tylko przykrywka a ja stawiam na naturę
Zresztą niestety kiedy ma się więcej lat jak trzydzieści dużo nie pomoże puder, róż...;) Mój mąż umie starzeć się godnie razem ze mną na całe szczęście i dla niego jestem piękna przez cały rok a w noc sylwestrową najpiękniejsza bo pracuję na to przez cały rok! Wszystkim paniom polecam zdrowy styl życia to się opłaca;)

Odnośnik do komentarza

edzio
Tak to prawda każda kobieta chce wyglądać olśniewająco i zdaję sobie sprawę z tego że nie będę już nigdy wyglądać tak dobrze jak trzydziestolatka jednak zawsze przykładam się jak mogę do tego jak wyglądam. Jeżeli chodzi o noc sylwestrową raczej z mężem już nie wychodzimy na bale więc nie muszę mieć na sobie czarnej sukienki do z brokatem.
Staram się uśmiechać przez cały rok bo śmiech to zdrowie. Odżywiam się też zdrowo i gimnastykuję się codziennie rano a nawet i kilka razy w tygodniu dodatkowo z innymi paniami:)
Zmartwienia odkładam na bok, dużo z mężem spacerujemy a nawet podróżujemy wysypiam się na tyle ile mogę i odpoczywam To wszystko ma wpływ na to jak wyglądam w tę ostatnią noc w roku. Inne triki takie jak makijaż, kosmetyczka również stosuje jednak to tylko przykrywka a ja stawiam na naturę
Zresztą niestety kiedy ma się więcej lat jak trzydzieści dużo nie pomoże puder, róż...;) Mój mąż umie starzeć się godnie razem ze mną na całe szczęście i dla niego jestem piękna przez cały rok a w noc sylwestrową najpiękniejsza bo pracuję na to przez cały rok! Wszystkim paniom polecam zdrowy styl życia to się opłaca;)

Prosimy o umieszczanie odpowiedzi w wątku konkursowym na forum abcZdrowie.pl. Tylko te odpowiedzi będą brane pod uwagę.

Odnośnik do komentarza

Kochane,

dziękujemy za wszystkie tricki urodowe, którymi się z nami podzieliłyście :)

Oto zwycięzcy:
zestawy kosmetyków Pharmaceris trafiają do użytkowniczek:
milieP
czarnaewelinka
IwonaKra.

Natomiast nagroda pocieszenia - bakteriostatyczny płyn do twarzy, dekoltu i pleców (2% kwasu migdałowego) Pharmaceris Sebo-Almond-Claris - wędruje do:
niałka
Maniania
AgaWojtk
doradora
Chnum1975
martynica
bea79
klusunia25
lukasiowa
mdm79.

Zwycięzcom gratulujemy serdecznie :)

Prosimy o przesyłanie danych (nick z forum, imię i nazwisko, adres, telefon) do wysyłki nagród na adres konkurs@abczdrowie.pl, w tytule podając nazwę konkursu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...