Skocz do zawartości
Forum

Lampka projektor dla dziecka


Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz co ja miałam projektor lampkę z Fisher Price i byłam bardzo zadowolona, ale odnośnie gwiazdek to podobno ten jest superrr

Tekst linka

jest podlaczana do sieci. Obrazki się kreca i tworza tez wzor na suficie. Ale najważniejsze jest to ze nie obraca jej żaden silnik, tylko cieplo zarowki. Nie ma zadnego niepotrzebnego szumu. Można ja zawiesić tez na scianie. Dziecko może ja dotykać, bo nie parzy, nie jest szklana i ogolnie najlepszy gadzet do spania jaki miałam do tej pory.
Ta firma ma wiele wersji tych projektorow. Ja spokojnie mogę polecic :)
Sa tez wersje z pozytywka ale nie mam o tym pojęcia jak to działa ;)

monthly_2013_12/lampka-projektor-dla-dziecka_7231.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/kjmn20mmu0okh9gs.png
http://www.suwaczki.com/tickers/9o2zvhpgkhvwrq18.png

Odnośnik do komentarza

domi81
Wiesz co ja miałam projektor lampkę z Fisher Price i byłam bardzo zadowolona, ale odnośnie gwiazdek to podobno ten jest superrr

Tekst linka

jest podlaczana do sieci. Obrazki się kreca i tworza tez wzor na suficie. Ale najważniejsze jest to ze nie obraca jej żaden silnik, tylko cieplo zarowki. Nie ma zadnego niepotrzebnego szumu. Można ja zawiesić tez na scianie. Dziecko może ja dotykać, bo nie parzy, nie jest szklana i ogolnie najlepszy gadzet do spania jaki miałam do tej pory.
Ta firma ma wiele wersji tych projektorow. Ja spokojnie mogę polecic :)
Sa tez wersje z pozytywka ale nie mam o tym pojęcia jak to działa ;)

ta jest bez wątpienia najlepsza, ale też najdroższa...mnie podobają się z firmy chicco

Odnośnik do komentarza
Gość PannaMigotka

Ja Ci mogę polecić firmy Philips. Ze Spidermanem (niebieska) bądź z Księzniczkami (rózowa). Jest jeszcze czerwona z filmu "Auta". Lampka nocna zapewnia dzieciom poczucie bezpieczeństwa w nocy, a projektor wyświetla ulubionych bohaterów na ścianie lub suficie. Umieszczony na niej przełącznik umożliwia łatwe przełączanie pomiędzy lampką nocną i projektorem obrazu. Super sprawa. Naprawdę to wygląda magicznie. Moje dziecko jest mega zadowolone :)

Odnośnik do komentarza
Gość ewelinka1541

Kupiliśmy na allegro żółwia - koszt ok. 100 zł, odtwarza muzykę mp3, trzeba tylko dokupić kartę pamięci. Można podłączyć do prądu, co jest dużym plusem, gdy nie chcemy wydawać kroci na baterie. Choć żółw to produkt prawdopodobnie chiński, to zaryzykowaliśmy i byliśmy mile zaskoczeni. Jakość dźwięku jest w porządku, gwiazdki na suficie też wyglądają dobrze. Jedyny minus to to, że nie wyłącza się sam po pewnym czasie, ale mój partner poradził sobie z tym problemem przy pomocy naszej instalacji elektrycznej. Reasumując - polecamy. Wcześniej mieliśmy karuzelę Fisher Price za ponadn 200zł, ale zepsuła się po kilki miesiącach, poza tym była bardzo głośna.

Odnośnik do komentarza

Wiecie co, też chciałam kupić chrześnicy, na święta, ale byłam zblokowana, bo nie wiedziałam jaki. I z pomocą przyszła mi ta strona https://bezpiecznybrzdac.pl/projektory-gwiazd-dla-dzieci-opinie-ranking/ z fajnym porównaniem. Mam nadzieję, że nie skasujecie tego posta, bo naprawdę dawno nie widziałam tak rzetelnego porównania. Macie tam opisane plusy, minusy, dosłownie wszytko.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...