Skocz do zawartości
Forum

Zazdrość dziecka o Tatę czy szpieg mamy?


Rekomendowane odpowiedzi

Byłam ostatnio świadkiem paru dziwnych dla mnie sytuacji , gdzie 8letnia córka znajomych zachowywała sie inaczej niż dzieci. Wiem wieku powinny ..nie wiem czy ja to tylko tak odbieram, czy naprawdę sprawa robi sie poważna..
W lato w pare osob wieczorową pora graliśmy w Ping pomaga , mała była rownież, bo w większości rodzice ja ze soba zabierają...mama poszła do domu o dość późnej porze,po północy, zostawiając owa córkę..moje pytanie brzmi ..po co? To nie była juz dla niej pora, została z tata..druga sytuacja, dziewczynka dzwoni do taty i pyta gdzie jest i mówi do ojca..wiesz ze musisz mi mówić gdzie jesteś i co robisz! ..hmmm...trzecia sytuacja jesteśmy wspólnie na wakacjach , dziewczynka została pod moja i meza opieka na plazy ..maz moj rozmawiał dość długo na brzegu z jakas Panią , maz tej pani był zajęty skladaniem sprzętu sportowego...mała była przy nich i sie kazała.nagle przybiega do mnie i mówi..ciociu, a wujek do tej pani cały czas mowi po imieniu..hmm , zglupaialam, co jej odpowiedzieć, bo co to za problem dla 8 letniej dziewczynki...i ostatnia sytuacja , bawilismy sie na urodzinach były tańce, mamy nie było w pobliżu, zobaczyła ze tata ze mną tańczy, zrobiła wielkiego focha i zaczęła szukać historycznie mamy...niewiem co o tym wszystkim myśleć..pierwsze takie dziecko w zyciu widze.zaniepokoilo mnie to, gdyż wiem ze mama jest kobieta zazdrosna o swojego meza...ale nie w stosunku do mnie, znamy sie dobrze

Odnośnik do komentarza

Moje odczucia co do sytuacji wspomnianych przez ciebie są niepokojące. Trudno diagnozować co jest przyczyną na podstawie kilku sytuacji opisanych wirtualnie ale podejrzewam, że dziewczynka i matka to dwie koleżanki mówiące sobie wszystko - niekoniecznie takie połączenie powinno być między matką a córką. Ojciec dziecka również pozwala na przkeraczanie granicy kontaktów słownych, emocjonalnych zależności między nimi. Warto zwrócić baczniejszą uwagę na stosunki panujące między żoną a mężem i rodzicami wobec dziecka. Trudno cokolwiek określać ostatecznie ale taka sytuacja wymaga przeanalizowania wielu stron.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...