Skocz do zawartości
Forum

Alkohol w święta


Rekomendowane odpowiedzi

u nas też z umiarem ale ze strony mamy i strony taty taki mają zwyczaj jak impreza to alkohol musi być...tyle ze na stole wigilijnym przy którym sie łamiemy opłatkiem to rzecz jasna ze nie ma... Tylko po Wigilii... i wiadomo nie do upadłego...
chociaż nie ukrywam ze drażnią mnie osoby pijane przychodzące do kościoła na Pasterkę wtedy od co 2 faceta czuć alkohol, az nie miło stać

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9gu1r1avuguhd.png

Odnośnik do komentarza

U mnie normalne jest, że do Wigilii jest podawane wino wytrawne i półwytrawne na dobre trawienie. Potrawiywigilijne są ciężkostrawne więc kieliszek wina moim zdaniem wskazany. Nikt nie mówi o upijaniu się wódką, więc nie mam pojęcia czemu wszyscy jesteście tak anty nastawieni 😛

W święta podobnie do obiadu jest u nas wino. Zresztą w niedziele do obiadu również pijamy wino. Pół świata tak robi, ale w Polsce od razu powiedzą, że jesteś alkoholikiem 😛  Swoją droga pieczecie same ciasta czy zamawiacie gotowe? Ja w tym roku po raz pierwszy będę zamawiać wszystkie ciasta bo jeszcze w wigilie idę do pracy i po prostu nie mam kiedy tego zrobić.
[reklama usunięta]

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...