Skocz do zawartości
Forum

Strefy wolne od dzieci


Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz co Marg ja się nie spotkałam z takim miejscem. Wiem, że są. Czy dobrze, czy nie? Tego nie wiem. Tak sobie myślę, że chyba dobrze. Czasami człowiek chce odpocząć od dzieci albo np. odbyć spotkanie biznesowe... Niestety problemem są nie dzieci, a ich rodzice, którzy często zwyczajnie nie pilnują swoich pociech, pozwalają zachowywać im się fatalnie... Ja z moimi dzieciakami często wychodzę do takich miejsc typu kawiarnie, restauracje i nigdy nie miałam problemu takiego, że ktokolwiek na nas krzywo spojrzał. Moje dzieciaki są grzeczne, ciche i zachowują się stosownie do miejsca. Natomiast byłam świadkiem sytuacji, gdy w restauracji dziecko po stole w butach sobie chodziło (takie ok. 4 lat), a mamusia tylko głowę odwróciła i nawet uwagi dzieciakowi nie zwróciła...

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlpx9irfiwi27s.png

http://www.suwaczki.com/tickers/km5shdgeaocg228v.png

Odnośnik do komentarza

W Warszawie są miejsca, gdzie obok znaków typu zakaz palenia, zakaz wchodzenia ze zwierzętami jest przekreślona kreskówkowa buźka dziecka - zakaz wchodzenia z małymi dziećmi .

Myślę, że kilka takich lokali to nic złego - kiedy po kilku miesiącach wybieramy się sam na sam z mężem na romantyczną kolację też nie chciałybyśmy słuchać wrzasków dzieci, których rodzice nie potrafią nad tym zapanować :) Każdej z nas, mimo całej miłości do dzieci należy się chwila wytchnienia :)

Odnośnik do komentarza

Juskaa
Każdy patrzy na to inaczej, no ale która mama nie ma ochoty czasami uciec :)?

powiem Ci, że ja mam coraz większy kryzys i czasem byłoby dobrze posiedzieć w spokoju, bo nie wiem, jak inne mamy, ale ja jak jestem w restauracji gdzie są małe dzieci i jakieś problemy z nimi, od razu myślę, co ja bym, zrobiła w takiej sytuacji, no nie umiem obojętnie jakoś przejść

Odnośnik do komentarza

Wiem, ze temat stary ale pozwole sie wypowiedziec
ja uwazam ze takie strefy są fajne i są potrzebne
uwazam ze w hotelach powinny byc pietra dla osob bez dzieci, dobrze miec wybor - nie przeszkadza mi to, albo jestem z dzieckiem ide na pietro np 1 ale chce spokoju i samotnosci ide na pietro 2 gdzie nie ma dzieci
mam przykre doswiadczenia z wakacji wlasnie gdzie mialam pokoj obok rodziny z dziecmi i dlatego uwazam z eto jest dobry pomysl tak samo w restauracjach - wiem ze to niemozliwe, ale jak siedzi przede mna kobieta i karmi piersia tak ze jej widac wszystko co jej natura dala a ja jem to nie jest to mile.
Wiem, to naturalne ok, ale nie kazdy musi to oglądać. Ja uwazam ze to cos intymnego, mozna sie okryc a nie eksponowac piersi.
Uwazam ze warto miec umiar i pewien smak, wokol sa ludzie rozni z roznymi przejsciami przezyciami komus odpowiada komus nie komus sprawia byc moze przykrosc czy wywoluje inne uczucia

to dotyczy tez kwestii sal czy pokoi dla osob palacych czy osob np z psami, bo ja jezdze a wakacje z psem, place za niego bilet, place dodatkowa kase ze mieszka ze mna w pokoju ale rozumiem, ze komus moze to przeszkadzac dlatego nie mialabym nic przeciwko jakby mi ktos powiedzial np ze moge mieszkac z psem na innym pietrze niz np rodziny z dziecmi
uwazam ze takie podzialy (choc to slowo brzydko brzmi) moze i sa "podzialowe" ale dzieki temu moze sprawiaja wieksza tolerancje na cos, czego chcemy uniknac

http://s2.suwaczek.com/201404304578.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...