Skocz do zawartości
Forum

Nasilone objawy-pomocy


Rekomendowane odpowiedzi

Tak milo było uslyszec o tym ze chce je zatrzymać nie spodziewałam się ze to nastapi tak szybko,a ja jak jestem w pobliżu sklepow z dziecymi rzeczami nie mogę przejść spokojnie by na cos nie popatrzeć dla wnusi.Mąż już wie ze corcia dziecko zatrzymuje i tez zadowolony jest z tego za 6 dni już będzie on pogadamy ja z nim o tym co jej kupimy pod choinke o naszym wspólnym dziecku tez pogadamy kiedy starania zaczniemy.

Odnośnik do komentarza

Dotie, super, gratulacje, że tak się stało, cieszę się, że chce dzidzię, to naprawdę bardzo dobra wiadomość dla Was wszystkich, myślę, że ma rację z tą dalszą rodziną, niech poczekają. Życzę zdrówka dla córci i dzidziuni, dla Ciebie dużo siły i radości, świetnie, że ma w Tobie oparcie, jesteś prawdziwą mamą i wspaniałą babcią. Ściskam serdecznie i naprawdę bardzo mnie to cieszy.

Odnośnik do komentarza

Zgadzam się z Ullą, nie trzeba całej rodziny informować. Ja byłam atarsza od Twojej córy, a do 3miesiąca byłam w ciąźy tylko dla siebie ;)
Najważniejsze osoby już wiedzą i są z nią. To najważniejsze. Cieszę się, że już nie myśli o oddeniu dziecka. To było smutne. Musi się wszystko ułożyć! Powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...