Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Redakcja

Konkurs "Z pluszakiem przez świat"

Rekomendowane odpowiedzi

,,No Misiu,walizkę już mamy,
teraz na podbój świata ruszamy!"

Zdjęcie zrobione tuż po tym jak nasza córeczka obraziła się na tatusia( ponieważ nie chciał kupić jej kolejnego już z kolei lizaka) oświadczając przy tym stanowoczo, że ,,idzie w świat!".Miała przy tym tak poważną, a jednocześnie słodką minę, że z trudem powstrzymywaliśmy się od śmiechu.Oczywiście, na towarzysza swej niedoli, wybrała ukochanego pluszowego misia:)

monthly_2013_12/konkurs-z-pluszakiem-przez-swiat_6977.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

agaluk1
Ja tylko nieśmiało zauważę, że w regulaminie jest napisane JEDNO zdjęcie.....

Zgadza się, można dodać tylko jedno zdjęcie. Będziemy brać pod uwagę zdjęcie dodane jako pierwsze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Redakcja
agaluk1
Ja tylko nieśmiało zauważę, że w regulaminie jest napisane JEDNO zdjęcie.....

Zgadza się, można dodać tylko jedno zdjęcie. Będziemy brać pod uwagę zdjęcie dodane jako pierwsze.

Ale faktycznie trzeba przyznać, że zdjęcia pociech i ich ulubieńców są takie cudne, że aż trudno się dziwić, że dla niektórych wybranie tylko jednego okazało się niemożliwe ;) .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zgadzam się...Przyznam bowiem szczerze, że bardzo trudno było mi wybrać jedno zdjęcie.Zastanawiałam się czy wybrać najpiękniejsze,czy na to na którym Ida ma 1-mc czy powiedzmy rok. Zdecydowałam się na zdjęcie które według mnie zrobione było w najzabawnijszej sytuacji(tak jak to wskazanae jest w regulaminie:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

to Leon podczas jednego z pierwszych spacerów na własnych nogach w towarzystwie "Psiaka", którego odziedziczyła młodsza siostra Magdalena (2 miesięczna), męcząca się z kolkami... dlatego byłoby wybornie i bardzo radośnie dla całej naszej familii gdyby to starszy brat z pokoleniowym Psiakiem wygrał dla niej właśnie termo-miśka Mr B:)

monthly_2013_12/konkurs-z-pluszakiem-przez-swiat_7058.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...