Skocz do zawartości
Forum

Wyjazdy integracyjne


Gość Glabin

Rekomendowane odpowiedzi

To wlasciwie zalezy od tego kto organizuje te wyjazdy. Ja jezdzilem z kilkoma agencjami i raczej dzieci nie zabieralem, ale jak nam wyjazdy zaczal robic Powersport to po 1 wyjezdzie zobaczylem, ze pomysleli takze o dzieciach pracownikow, wiec teraz starszego syna biore na wyjazdy, bo to zawsze jakies atrakcje i fajny sposob spedzenia czasu :)

Odnośnik do komentarza

u mnie w firmie agencja power kiedyś zorganizowała nam właśnie taką imrpeze integracyjną, która była w formie pikniku. Rodziny, sport, zabawa. :) rodziny dobrze się bawiły, pracownicy się zintegrrowali :) generalnie bardzo zadowoloni byliśmy :)

Odnośnik do komentarza

lem22
Nie cierpie wyjazdów integracyjnych i szkoleń. Pijaństwo, zdrady, rozpusta.

Moja firma jest za mała, żeby organizować wyjazdy integracyjne, ale koledzy pracujący w korporacji opowiadają to co pisze lem22. Pewnie co firma to inne obyczaje, ale warto mieć świadomość, że tak też to może wyglądać. Gdyby one były dla całych rodzin, to byłby świetny pomysł - ale na to pewnie stać tylko bardzo bogate firmy.
Odnośnik do komentarza

A nie pomyśleliście, że sama nazwa WYJAZD INTEGRACYJNY sugeruje, że opiera się on na integracji międzypersonalnej wśród członków Waszej załogi a nie rodziny? Jasne, że fajnie by było zabrać ze sobą najbliższych jednak rzadko kiedy jest to możliwe. Gdyby zaproponowano Wam wyjazd na narty [reklama usunięta] wolelibyście zostać w domu z rodziną mając świadomość jaka przygoda właśnie przelatuje Wam koło przysłowiowego nosa? Moim zdaniem wyjazdy organizowane przez tą firmę są warte uwagi, nawet jeśli musimy na kilka dni zostawić rodzinę w domu.

Odnośnik do komentarza
Gość MarcinJeten

Zależy od wyjazdu. Jak to jest typowy piknik rodzinny. to oczywiście jedziemy wszyscy razem. Ale ostatnio byliśmy na świetnym wyjeździe integracyjnym na strzelnicy sportowej [reklama usunięta]. Dzieci nie brałe, bo jeszcze by nie doceniły. Ale dorośli bawili się rewelacyjnie :)

Odnośnik do komentarza

Ja jednak spoglądam na wyjazdy integracyjne z punktu widzenia rodziny. Jeśli osoba wyjeżdżająca na integrację ma dobre relacje ze współmałżonkiem, a program wyjazdu jest obfity w atrakcje i działanie, to raczej nie widzę problemu. Natomiast jeśli wspomniane wcześniej relacje są złe, to taki wyjazd może (nie musi) stanowić, a raczej zawierać w sobie pokusy, którym może być bardzo trudno się oprzeć, i wtedy bardzo mocno bym się zastanawiał nad udziałem w takiej imprezie. Osobiście raczej bym zrezygnował - choć to zależałoby głównie od tego kto ze współpracowników pojechałby.

Odnośnik do komentarza

Pytanie zasadnicze powinno brzmieć, jaki jest cel tych wyjazdów integracyjnych. Czy wybieramy się tam w celu poszerzenia znajomości, względnie rozeznania w branży. Niekiedy wyjazdy integracyjne są wskazane, i wcale nie są to libacje a raczej kulturalne spotkania. Oczywiście każda żona chce aby mąż jak najmniej wyjeżdżał z domu co zrozumiałe, niestety w wielu sytuacjach taki wyjazd jest czymś niezbędnym.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...