Skocz do zawartości
Forum

Szaleństwo prezentowe


Ulla

Rekomendowane odpowiedzi

oj Ulcia pomysłów to mam i to mnóstwo tylko nie wiem jak to się przełoży na fundusze chciałabym dzieciom kupić tablety bo jeszcze nie mają i do tego coś jeszcze Natasza jak widzi w tv te wszystkie reklamy to mówi ze napisze jeszcze do Mikołaja by jej przyniósł kilka zabawek tylko widzisz ona nie bardzo się bawi zabawkami więc też mi trochę szkoda wydawać na nie kasy zresztą i tak na pewno dostanie jakieś zabawki od innych
a ty jakie masz zamiary jeśli chodzi o prezenty?

Odnośnik do komentarza

no ja właśnie myślę- na Mikołajki już mam prezent dla Mikiego - idziemy na musical całą trójką no i słodycze na pewno a na święta - póki co zabawki muszą być muzyczne i związane z Potworami i Spółka - i to dostaje od dziadków i wujka - a od nas - nie wiem on chce Furby ale mi szkoda na niego pieniędzy

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wq3e5en5kuzrs6.png

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5eqgubclqa.png

Odnośnik do komentarza

ja już nie wiem sama, dla swoich prezenty w zamyśle mam, ale dla teściów i rodziny od strony męża nie, a to pewnie z nimi będziemy na Wigilii, poza tym nie wiem, co dla dzieci, czasem mi się wydaje, ze wszytsko już mają, a Ola teraz najbardziej lubi bawić się tak: dwa krzesełka i kocyk i układa domek dla lalek, albo rakietę, więc gotowe zabawki chyba nie dla niej, myślę o czymś kreatywnym, jakiś zestaw do zrobienia czegoś...

Odnośnik do komentarza

Marg wiesz mi też się tak wydaje że Natasza już wszystko ma zresztą ona sie mało bawi lalkami czy innymi zabawkami woli klocki, gry no i od mikołaja chce tablet masakra jakaś
a jeśli chodzi o prezenty dla dorosłych to lepiej nie planować tylko jechać gdzieś do jakiejś galerii i pooglądać zawsze coś fajnego wpadnie w ręce a takie spontaniczne prezenty są najlepsze
Bettyy ja kupiłam 2 lata temu wózeczek taki już większy bo wcześniej miałyśmy tylko spacerówkę dla lalek i wózek stoi nie używany może 2 razy był na spacerze

Odnośnik do komentarza

Natka - to lalki Nataszy mało na spacer wychodziły:) Ja już nie wiem czy kupować ten wózek bo lalkami Laury to więcej się Kuba bawi niż mała :/ Już kiedyś w innym temacie pisałam jak był z tatusiem na odpuście i też nie chciał nic innego tylko lalkę i nie chce dawać mu więcej do zabawy Za to Laura ciągnie do samochodów Kuby i nie wiem sama co tu teraz kupić ?
Marg- teściowa więc się ucieszy pewnie z jakiegoś sprzętu do kuchni a ty na pewno będziesz wiedzieć co jej sie przyda
Jaga85- Furby to na czasie teraz :)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sdf9hqymi36e7.png
http://www.suwaczki.com/tickers/82do3e5ekt2ocja7.png

Odnośnik do komentarza

więc informuję że zadecydowałam
Miki dostaje perkusję i puzzle z potworami i sp-ką od mojej mamy, od teściów ciuchy które sama kupię i domek z kartonu do malowania - jest teraz w lidl, a od nas materiały do plastycznych rzeczy i chcę jeszcze zamówić ciasto - plasto bo on teraz jest na etapie tworzenia prac plastycznych
Wiktor zabawkę edukacyjną i książeczkę miękką i jakiś ciuszek

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wq3e5en5kuzrs6.png

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5eqgubclqa.png

Odnośnik do komentarza
Gość branka121

Uwielbiam zakupy! Zwłaszcza obdarowywać swoich bliskich. Na ostatnie święta kupiłam bardzo dużo ładnych i ciekawych prezentów swoim bliskim. Prezenty kupiłam na stronie allinside, w niskiej cenie

Odnośnik do komentarza

Nigdy nie obdarowujemy się bardzo drogimi prezentami, dla nas najważniejsze jest więź rodzinna w tym wszystkim, a nie strona materialna. Zawsze staram się, żeby bliscy dostawali upominki w zgodzie z ich zainteresowaniami, ale także żeby miał jakąś wartość. Oczywiście książki w ilości znacznej i o tematyce różnej, ostatnio również planszówki. Ostatnio dostałam na urodziny grę Kacper Ryx z tailor games i bardzo mi podpasowała, bo jest o krakowskim detektywie, a ja pochodzę z Krakowa. ;) W takim stylu prezenty lubię.

Odnośnik do komentarza

My z mężem w tym roku planujemy wyjątkowy prezent dla naszych pociech.A mianowicie natknęłam się w necie na stonkę wyjątkową www.listymikolaja.pl
Chcemy aby dzieci jak najdłużej wierzyły w św. Mikołaja,żeby cieszyły się każdymi świętami,żeby po latach z łezką w oku wspominały niezapomniany list od Mikołąja.

Odnośnik do komentarza

Kochane szalenstwo prezentowe to będzie na tydzień albo tym bardziej na dzień przed świętami. Tak wiec staram się unikać takich sytuacji kiedy nie mam pomyslu na prezent i potem w panice biegam po sklepach w poszukiwaniu czegoś konkretnego na prezent. Już raz tak miałam i w koncu kupiłam bony prezentowe do sklepów (niezbyt oryginalny prezent ale cóż, byłam trochę pod ścianą....).
W tym roku już zamówiłam prezenty. Postanowiłam się trochę wysilić i zaprojektowałam koszulki dla brata i męża :) Dla mamy i siostry po kubeczku.

Odnośnik do komentarza

U nas prezenty już popakowane:D a nawet więcej, stoją pod choinką. Wszystko za sprawą teściów, którzy przylatują do nas raz na rok i będąc w tym roku w listopadzie, przylecieli z prezentami od całej rodziny. Ja też zaczęłam kupować prezenty w listopadzie, żeby podzielić wydatki na dwa mies.
Mamy zasadę, że kupujemy sobie prezenty za ok. 50zł, a dla dzieci i rodziców droższe. Jestem zadowolona z moich tegorocznych wyborów. Gdyby ktoś szukał inspiracji to tak wygląda to u nas:
- z mężem zdecydowaliśmy, że kupimy dla nas poduszki i pościel
- dla mojej mamy ramkę cyfrową i wraz z dwiema ciociami kupiliśmy skórę owczą, o której marzyła
- dla kuzynów koszulki Hollister i Tom Tailor a do tego pól litrowe kubki ze świątecznymi dekoracjami, wypełnione czekoladkami
- dla jednej cioci i wujka obraz własnoręcznie malowany przez znajomą osobę plus oprawiłam go w ramę
- druga ciocia dostała ramkę z oświetleniem LED, na której można pisać wiadomości plus kapcie itd.
Najbardziej jestem zadowolona oczywiście z prezentów dla dzieci.
Dla 8-latka mamy dwa modele Star Wars plus pościel też Star Wars.
Dla niespełna rocznego malucha śliczne ubranka, zabawkę do kąpieli oraz pchacz Wesołe Zakupy Chicco. Maluch lada moment zacznie chodzić więc będzie mógł robić zakupy z tym wózkiem sklepowym, a dodatkowo jest to zabawka językowa pl-ang, więc skanując produkty będzie się osłuchiwać.
Życzę Wam Wesołych Świąt!
A tu nasza choineczka.

monthly_2017_12/szalenstwo-prezentowe_63497.jpg

Odnośnik do komentarza

Ja dostałam dość nietypowy prezent na święta, z którego skorzystałam niedawno i jestem zachwycona :) Mój mąż zafundował mi zabieg laserem frakcyjnym, dzięki któremu moja cera jest gładsza i zniknęły drobne zmarszczki! Nie sądziłam, że to przynosi aż takie efekty. Poprawiła mi się też jędrność skóry, ogólnie jakby ubyło mi z pięć lat :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...