Skocz do zawartości
Forum

Problem z włosami


Rekomendowane odpowiedzi

ivon z tego co wiem to każda kobieta po porodzie ma taki problem u mnie po pierwszej ciąży to był horror też myślałam że wszystkie mi wypadną jak sie okazało to podobno za szybko odstawiłam witaminy które brałam przez całą ciążę i taka była reakcja organizmu po drugiej ciąży już nie popełniłam takiego błędu i o dziwo problem był ale w znacznie mniejszym nasileniu mogę cię tylko pocieszyć nie martw się na pewno wszystkie ci nie wypadną nie ma takiej opcji po kilku miesiącach wszystko wróci do normy
na pewno brałaś jakieś witaminy w czasie ciąży może spróbuj dalej je przyjmować

Odnośnik do komentarza

ivon ja nie jestem zwolenniczka suplementów diety wiec nie znam ich wolę naturalne sposoby ale wiesz co ja obecnie też mam problem z wypadaniem włosów ale wygrałam w konkursie kurację Creastim, która zatrzymuje wypadanie włosów, a także stymuluje wzrost nowych włosów, jak zastosuje to dam ci znać czy przyniosła oczekiwane efekty może to ci pomoże

Odnośnik do komentarza

Kochane 2 tygodnie temu zaczęłam używać zestawu Biovaxmed Wypadanie włosów żel i szampon. Pierwsze mycie koszmar pełno włosów na wannie i dłoniach ,pełno na szczotce szok jak do tej pory było . A jak włosy wyschły po umyciu to ,Niewielką ilość żelu nanieść za pomocą aplikatora bezpośrednio na skórę głowy, u nasady włosów. Starannie wmasować opuszkami palców. Nakładać na całą skórę głowy .

Stosować dwa razy dziennie na czystą, suchą skórę. Nie spłukiwać. Przy nasilonym wypadaniu włosów stosować częściej. Zaleca się stosowanie przez okres minimum 4 tygodni. I widzę zmiany na lepsze włosów o wiele wiele mniej wypada a to dopiero 2 tygodnie .Zobaczymy dalej .A dziewczyny podobno włosy powinno rozczesywać się drewnianym grzebieniem a ja robię to narazie szczotka ale chyba kupie drewniany podobno włosy nie są tak szarpane . Zobaczymy

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...