Skocz do zawartości
Forum

Czy takie coś jest możliwe? Czy któraś z was tak miała?


Gość Frekowa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkie forumowiczki :)
Chciała bym wam opisać moją sytuację:
Jakoś tak 23/24.09.2013 miałam miesiączkę nie pamiętam którego dokładnie z tych dni się zaczęła, trwała jakoś 6 dni +/- 1 dzień. 17.10.2013 uprawiałam sex z moim mężczyznom jako, że byliśmy po alkoholu to nie pamiętaliśmy czy skończył we mnie czy też nie. 19.10.2013 podczas wizyty w toalecie zauważyłam że mam lekkie krwawienie, jako że u mnie miesiączki nigdy nie były specjalnie regularne myślałam, że po prostu dostałam okres i zaaplikowałam tampon jednak gdy poszłam go zmienić był tylko delikatnie poplamiony, na drugi dzień na tamponie była zaledwie kropeczka krwi później już nie wkładałam i krwawienia żadnego też nie było. 26.10.2013 mieliśmy małą uroczystość później uprawialiśmy sex ponownie nie wiedząc czy finał był w środku (zawsze kochamy się bez zabezpieczeń, jedynie stosunek przerywany). Wczoraj 07.11.2013 jako że ciągle nie miałam okresu zrobiłam test ciążowy jednak wyszedł negatywny, czy test mógł się pomylić? Wcześniej pisałam że okres mam od zawsze nieregularny ale taki długi odstęp czasu (od 23/24.09 do dziś 8.11) to nawet jak na mnie nie normalne. Test wykonałam po południu więc nie był on z porannego moczu, po prostu byłam tak zniecierpliwiona, że jak tylko kupiłam to od razu zrobiłam, zresztą wydawało mi się, że po takim czasie to nie ważne o jakiej porze zrobię to ciążę już powinien wykryć. Dodam że mam już jedno dziecko synka który ma rok i 3 miesiące i gdy byłam z nim w ciąży to pierwszy test zrobiony około 2 tyg po stosunku wykazał że cięży nie ma natomiast kolejny wykonany równo po miesiącu od stosunku wykrył już ciążę. Nadmienię jeszcze że nie miałam aktualnie żadnych stresów również tych związanych z posiadaniem dziecka gdyż zwyczajnie dziecka nie planowaliśmy w tej chwili, ale gdyby się okazało że jestem w ciąży to nie był by to problem bo w sumie planowaliśmy rodzeństwo dla naszego synka, po prostu nie planowaliśmy jeszcze kiedy dokładnie się o braciszka albo siostrzyczkę postaramy.
Napiszcie proszę czy znacie podobne przypadki ewentualnie po jakim czasie najpóźniej test pokazał wam ciążę mimo wcześniejszych testów negatywnych.
Pozdrawiam serdecznie i czekam na odpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza

Nie robiłam cytologii, ale dwa dni po stosunku to chyb trochę z długi odstęp, ale nie wiem w każdym razie miesiączki dalej nie ma, dziś znów zauważyłam tak tyci tyci krwi w śluzie z rana ale do teraz nic więcej żadnego krwawienia, nie wiem co tym myśleć.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...