Skocz do zawartości
Forum

Brak poczty - wiadomości


mambach

Rekomendowane odpowiedzi

j_kaminska
U mnie od wczoraj jest ten sam problem (tzn. wczoraj go zauważyłam dopiero).
Ale też jest inny problem. Sporo użytkowników nie może w ogóle zalogować się na Parenting? Czy to ma związek z jakimiś zmianami w serwisie?

Dziękujemy za powiadomienie. Problem został zgłoszony.

Czy przy próbie zalogowania na forum pojawia się jakiś konkretny komunikat o błędzie?

Odnośnik do komentarza

Redakcja
j_kaminska
Tak - przerwa serwisowa. I sytuacja trwa od wczoraj wieczora/popołudnia.

Rozumiem.

Proszę napisać czy osoby nie mogące się zalogować próbowały wyczyścić ciasteczka. Czy ma Pani może informacje na temat tego, jakiej przeglądarki używają zgłaszający niemożność zalogowania się?

Problem z logowaniem został rozwiązany.

Jeśli ma Pani kontakt z osobami, które miały kłopoty z logowaniem, prosimy o przekazanie tej wiadomości i przesłanie informacji czy wszystko jest w porządku :)

Odnośnik do komentarza

Redakcja
Redakcja
j_kaminska
Tak - przerwa serwisowa. I sytuacja trwa od wczoraj wieczora/popołudnia.

Rozumiem.

Proszę napisać czy osoby nie mogące się zalogować próbowały wyczyścić ciasteczka. Czy ma Pani może informacje na temat tego, jakiej przeglądarki używają zgłaszający niemożność zalogowania się?

Problem z logowaniem został rozwiązany.

Jeśli ma Pani kontakt z osobami, które miały kłopoty z logowaniem, prosimy o przekazanie tej wiadomości i przesłanie informacji czy wszystko jest w porządku :)

droga redakcjo od wczorajszej pory obiadowej nie mogę sie zalogować na forum i nie pomaga nic ani czyszczenie ciasteczek ani zmiana przeglądarki totalnie nic i widzę po tym że nikt sie nie udziela w wątkach często przez nas odwiedzanych że nie tylko ja mam taki problem

Odnośnik do komentarza

KariKari
mam ten sam problem - nie mogę otworzyć nowych wiadomości - pliki cookies usunięte, przeglądarka najnowsza, ten sam problem na kilku komputerach a w nich także na kilku przeglądarkach.

Jakiś czas działało poprawnie, do wczoraj - znów nie mogę skontaktować się z innymi osobami - ani odczytać, ani napisać wiadomości

Ten problem również został zgłoszony wczoraj i dostaliśmy informację od naszego działu IT, że wiadomości działają. Prosimy dać znać czy wszystko jest w porządku w tym temacie.

Odnośnik do komentarza

Nie sądziłam, że ten problem dotyczy tak sporej społeczności Forum.
Zgłaszam, iż ja również mam problemy z pocztą. Wiadomości prive nie mogę odbierać, nie mogę pisać.

Ponadto zdarza się, że piszę odpowiedź w wątkach, moja wiadomość po kloknięciu 'opublikuj' znika i pojawia się komunikat z problemem technicznym.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...