Skocz do zawartości
Forum

Konkurs "Zasmakuj w owocowych herbatkach"


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Gość pitroczna

Moja idealna herbata owocowa to eksplozja smakow, ktora przenosi mnie daleko od zimowej, ponurej aury. Soczysty, intensywny smak owocow przywoluje mysl o lecie... uwielbiam, kiedy wzbogacony jest pikantna nuta pieprzu lub chilli, ktora nadaje herbacie jeszcze glebszego wyrazu. Dzien bez kubka goracej, pysznej herbaty to zdecydowanie dzien stracony!

Odnośnik do komentarza

Herbatki Herbapol są najlepsze na świecie, malina, aronia a nawet dzika róża .Gdy będę z przyjaciółmi ciasteczka jadła nie zapomne o malinie to rzecz przecież jasna. Malina , aronia ulubione moje smaki, to już wiedzą wszyscy a nawet przedszkolaki. Polecam herbatki bo są wyśmienite a przy tym połączyły moje całe życie. Koleżanek ma sporo tych fajnych i pyskatych ale wszystkie wypijają pół litra herbaty. Jedne lubia mietową inne już ziołową a mi pozostaje popijać malinową. Wszystkie się cieszymy i wokoło głosimy, że herbatki Herbapol pić lubimy:)

Odnośnik do komentarza

Jeden, dwa, trzy, cztery,
herbatka o smaku truskawkowym jest jak z wyższej sfery.
Zapach truskawek mam przez cały rok,
a nie tylko w sezonie mam je o krok.
Dzięki niej powracam do beztroskiego dziecięcego życia,
kiedy to Babcia z prawdziwych truskawek mi herbatkę robiła - nie do odżycia.
Ja nie potrafię takiej jak Ona herbaty zaparzyć,
na szczęście obecnie trochę podobną do tamtej da się zaparzyć.
Herbata o smaku truskawkowym tak na mnie działa,
że ją pić bym chciała, chciała i chciała.
Gdy ją w ustach mam,
oderwanie od rzeczywistości mam.
Dlatego bez dwóch zdań,
na herbatki owocowe zawsze chrapkę mam.

Odnośnik do komentarza

Mój wymarzony smak herbatki to herbatka o smaku zielonego jabłuszka, która przypominałaby mi chwile spędzone na wsi, u babci. Zaparzylibyśmy sobie z synkiem po kubeczku tego smakołyku, usiedlibyśmy na tarasie przed domem odpływając w świat baśni. Kosztowalibyśmy pierniki a chatki Baby Jagi, popijają je herbatką. Tak smakują najlepiej.

Odnośnik do komentarza

Moja herbatka smaków w sobie łączy wiele,
mogę ją być w dzień powszedni i niedzielę.
Malinka jest podstawą tej mikstury magicznej,
dodaje też uroku mojej twarzy ślicznej.
Do tego daję pigwy odrobinę,
by zachować zdrowie i mieć ładną minę.
Na koniec aronii jeszcze dodajemy,
bo z nią każdą zimę zdrowo przeżyjemy,

Odnośnik do komentarza

Otulona grubym,ciepłym kocem patrzę na tańczce w kominu iskry...Na okiennych szybach dziadek mróz namalował pierwsze w tym roku bajkowe obrazy...Raz po raz, sięgając po kubek z ukochaną owocową herbatą, spoglądam na spadające z nieba białe płatki za oknem...Zamykam oczy...Przenoszę się do babcinego, jabłkowego sadu..Boże, jak tu cudownie pachnie...Moje nozdrza chwytają łapczywie mieszające się w gorącym powietrzu zapachy...Aromat świeżo skoszonego siana, rosnących dookoła jabłonia, grusz i miarabel miesza się z dusznym,ciężkim powietrzem. Bosymi stopami dotykam ciepłego, miękkiego podłoża...Robię parę kroków...Mój nos wyczuwa kolejne zapachy...Już wiem...To rosnący przy płocie rabarbar...Nachylam się, odrywam kawałek i delektuję się jego wyrazistym smakiem...Obok niego rosną dorodne,tak kochane przez moją babcię malwy...Rozkoszuję się tą chwilą, tak jakby miała za chwilę zniknąć...
Po chwili otwieram oczy.Iskierki nadal tańczą w kominku, a płatki śniegu spadają jak parę minut temu na ziemię...Byłam tutaj czały czas - myślę.A jednak nie do końca..Bo dzięki mojej ulubionej herbacie z maleńkimi cząstkami zerwanych w słońcu jabłek, dojrzałych gruszek, żółtych jak słońce mirabelek i płaktków dostojnej malwie mogłam znowu przesieść się w swoje ukochane miejsce z dzieciństwa...Do, owocowego babcinego sadu...

Odnośnik do komentarza

Kochani,

zestawy herbatek owocowych i ziołowych Herbapol wędrują do:
floress
malami13
Aagu20
maugosias
Bella30
Izabela P.
tomczy4a
amandade
ingew
liidzia.

Zwycięzcom gratulujemy :)

Prosimy o przesyłanie danych (nick z forum, imię i nazwisko, adres, telefon) do wysyłki nagród na adres e-mail konkursy@parenting.pl, w tytule wiadomości podając nazwę konkursu.

Odnośnik do komentarza

wow! ale się cieszę :)
dziękuję bardzo :)
mój dzisiejszy poranek to była katastrofa, ale dzięki tej wiadomości pojawił się uśmiech na mojej twarzy :) to dzięki Wam :)
hehe a teraz nucę sobie nawet piosenkę z Kurczaka Małego "jestem zwycięzcą, jestem zwycięzcą...."

:P
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...