Skocz do zawartości
Forum

Konkurs "Zasmakuj w owocowych herbatkach"


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedy zima i mrozy na dworze
to herbata nam przetrwać pomoże zawsze rozgrzeje energii doda gdy jest za oknem niepogoda.Najlepsza będzie malinowa z cytryną i gałązką rozmarynu zawsze rozgrzeje zawsze pokrzepi i zaraz w zimie robi się lepiej.Kiedy zaś w lecie szukasz ochłody nie musisz zaraz skoczyć do wody.Herbata z miętą i też z cytryną będzie na upał Twoją jedyną.Dobra jest także też zielona z dodatkiem mięty cytrynowej jesteś ochłodzona.

Odnośnik do komentarza

Bardzo lubię herbatki owocowe
i smakowo je cenię,
gdyż wspaniale gaszą pragnienie.
Wszystkie są pyszne, zdrowe
oraz super owocowe.
Dla wszystkich, którzy lubią takie herbatki
mam nowe smaki jako gratki:
śliwka i czerwona porzeczka,
aronia i truskawka,
mirabelka i gruszka,
poziomka- malina,
jagoda i jabłko,
dzika róża i malina.
Myślę, że te połączenia smakowe będą wszystkim smakowały
i kolejne pokolenia będą się pysznymi herbatkami od "HERBAPOLU" delektowały.

Odnośnik do komentarza

Moja ulubiona owocowa herbata, nie ma wymyślnego smaku, tysięcy składników, a aromatu nie musi rozpoznawać specjalista.
To, co dla mnie ważne, to naturalność składników, niezakłócny przesadną ilością nut smak i przyjemność rozchodzącego się po całym ciele ciepła, dlatego moją ulubioną jest herbata malinowa z dodatkiem naturalnej wanilii i domowym sokiem malinowym, pogłębiającym smak i aromat.
Jest to kompozycja idealna na długie zimowe wieczory, a schłodzona rewelacyjnie orzeźwia latem. Wiem, że ten smak nigdy mi się nie znudzi :)

Odnośnik do komentarza
Gość adusia0701

Witam,
Prawdę mówiąc nigdy nie przepadałam za przesłodkimi smakami herbat typu malina i wanilia, dlatego zastanawiam się nad smakiem
- borówka z granatem
- imbir i goździki
- cynamon z pieczonym jabłkiem (tak zwana szarlotka)
Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Zawsze byłam fanką słodkich, owocowych herbat. Jednak od kiedy jestem w ciąży smaki nieco uległy zmianie i zdecydowanie stawiam na kwaśne :) Z wielką ochotą spróbowałabym herbaty łączącej limonkę, cytrynę i kiwi lub kiwi i grapefruita. Delikatnie kwaśny posmak, orzeźwienie i moc witamin idealne na chłodne wieczory z książką :)

Odnośnik do komentarza

We wspomnieniach wracam do smaku dzieciństwa, które było szalone, słodkie i beztroskie. Taka herbata też by mi się przydała w dorosłym już życiu - na przegonienie trosk i zmartwień. Herbatka o smaku kakaowym. W końcu, które dziecko nie lubi kakao - ja piłam je na potęgę. Już widzę siebie, sięgającą po kubek z tą herbatą i oddającą się chwilowemu relaksowi. Gdy nie ma mleka pod ręką - jest herbatka kakaowa! Co Wy na to? :)

Odnośnik do komentarza
Gość krasnalmag23

Myślę, że owoc liczi ma smak subtelnej słodyczy, by podkreślić jednak jego piękne smaku aromaty dodałam bym do niego róży polskiej kiaty. Herbatkę w takim duecie piłabym w zimie jak i lecie.
Polecam ją Wam też kochani, tedy wszyscy owoc liczi pokochamy ;)

Odnośnik do komentarza

lubię herbaty owocowe, czasami z dodatkiem ziół jak, np. melisa z gruszką lub pomarańcza.Przepyszna jest herbatka wieloowocową z dodatkiem miodu i imbiru , świetna na zimową porę :)Do wyboru do koloru. I to dosłownie. Zarówno w supermarketach, jak też w sklepach zielarskich można dostać wiele różnych gatunków herbat owocowych.Owocowa, pachnąca herbata, rozgrzewająca. W ulubionym kubku:) Z goździkami, pomarańczą, cytryną i grenadiną oooo tak :)HERBATA Z CHARAKTEREM.

jersej@vp.pl

Odnośnik do komentarza

mój wymarzony smak to ten..co ukoji nerwy,wyrwie z jesiennej handry,wprowadzi w błogi i cudowny nastrój,zagrzeje w najbardziej mroźne dni...mój wymarzony smak doda mi siły i energii zmotywuje do aktywnych działań w świecie codziennych odkryć sytuacji...ten smak to smak niespodzianki...więc niechaj mnie zaskoczy i zadelektuje swą kunsztownością!!!

Odnośnik do komentarza

Herbatka owocowa - Wiosenna łąka
’WIOSENNA ŁĄKA to herbatka,
Którą uwielbiam ja i moja gromadka.
Pije kilka razy dziennie,
Bardzo często no i chętnie.
Próbowałam wiele specyfików,
Ale przy tej herbatce – wiele jest entuzjastycznych okrzyków.
Herbatka jest orzeźwiająca,
Wiele witamin mająca.
Smak owoców znakomity,
I zapach wyśmienity.
Hibiskus ma w swym składzie,
Które nie rośnie w naszym sadzie.
Słodkość czuje się dość mocną,
Bo ma markę bardzo zacną.
Na te zimowe wieczory,
WIOSENNA ŁĄKA nam pozwoli,
Cieszyć się zdrowiem do woli.
Malinę, róże i jaśmin w tej herbacie znajdziemy,
I do lat dziecięcych się cofniemy.
Wieczorem, gdy razem usiądziemy,
Jednym duszkiem ją wypijemy.
Powspominamy stare czasy,
I zjemy domowe frykasy.
Wiem, co moja rodzina lubi i co kocha,
I do czego się uśmiecha.
WIOSENNA ŁĄKA nastrój nam poprawi,
I w dobry humor codziennie wprawi!!!!!''

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...