Skocz do zawartości
Forum

Ząbkowanie - jak u was przebiega?


Rekomendowane odpowiedzi

21miętowa
hahahaha dobre ja tez tak bede mówiła, że marudne i złośliwe po ojcu a po mamie aniołek hihihihi a jak w nocy bedzie płakało to powiem ze maz wstaje bo przeciez on w nocy wiecej rozrabia i na pewno to po nim!! :D

lol dobre :D ja tak powiem swojemu ze on w nocy niespokojny to i dziecko niespokojne i bedzie tatuś :tata:

Odnośnik do komentarza

oj bo oni czasem tak mają... Ale zgodzę się ze zdaniem że jak coś śmieszengo to och chodzą jak pawie a jak dziecko nabroi to już nie ich sprawa. Kiedyś dziecko koleżanki przy nas przekleło powiedziało ku**a - no my wielkkie oczy skąd on to wie, a on swoim słodkim głósikiem że tatuś tak mówi jak reperuje samochód.:) Mina tatusia bezcenna

Odnośnik do komentarza

dokładnie znam bardzo pdoobna sytuacje kiedy dziecko wyjkrzyczalo na ulicy glupi glupi na motocykliste ciekawe skad wiedziało hehehe, czasem to smieszne sytuacje ale czasem zenujace, faceci lubi umywac raczki od problemow, jak dziecko ma biegunke, albo choruje to mamusia bo mamusia lepiej pomoze, mojej kolezanki maz sprawdzi czy pielucha pelna ale nie przewinie bo przeciez moze z niej cos wyskoczyc i ugryzc. Raz bylam u nich jak kapali malucha to po wyjsciu z lazienki dziecka i taty lazienka wygladala jakby w niej wybuchlo wiadro z wodą.... :36_2_15:

Odnośnik do komentarza

katar moze sie pojawic bo jednak laryngologicznie sa jakies zmiany zatoki i te sprawy, takze to wydaje mi sie ze jest normalne w przypadku zabkowania. a co do goraczki - tez raczej jest normalna goraczke maja nawet osoby ktore np przekluwaja jezyk bo jednak jest to jakas zmiana w ciele tak samo przy zabkowaniu. Ucaluj Dzieciatko ode mnie zeby szybko zabek wyrosl!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...