Skocz do zawartości
Forum

Pozytywna Grupa Wsparcia- Poprawiamy sobie humor!


Wadera28

Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny- Na tym forum naczytałam się wielu wspaniałych historii jak i niestety wielu przykrych. Te przykre w 90% wynikają z samych obaw, lęku i niepotrzebnej paniki. Z jedną dziewczyną coś się dzieje a 15 już się doszukuje tych samych objawów i się negatywnie nakręca. Dlatego zakładam

Pozytywną Grupę Wsparcia, której celem jest:
- opisy książek, które pozytywnie nakręcają i relaksują
- lista filmów odmóżdżających
- wasze sposoby na wyładowanie złych emocji
- potrawy, które wam poprawiają humor
- i wszystko co Wam pomaga odtrącić przykre myśli

Zacznę co mi ostatnio poprawia humor. Jest to film: "Jak urodzić i nie zwariować", w którym są historie wielu kobiet z różnych środowisk i w różnych sytuacjach zaszły w tym samym czasie w ciążę (Jak my) Naprawdę film bardzo pouczający dla starających się, tych co mają wpadki, tych co poroniły i tych które myślą o adopcji- Film koniecznie do obejrzenia z mężem/ partnerem!!!!
Główki do góry i dzielcie się co jeszcze wam sprawia frajdę i ulgę w tym wyjątkowym dla kobiety czasie

//www.suwaczki.com/tickers/3jgxgzu3b3j2gka0.png

Odnośnik do komentarza

GENIALNY pomysł!!! :D Z natury jestem optymistką (mimo, że teraz hormony wyczyniają ze mną cuda) i mam cały arsenał pozytywnych wspomagaczy!:)
Jednym ze skuteczniejszych jest dla mnie pozytywna muzyka:) Czasem, gdy jadę tramwajem, włączam sobie "Lion in the jungle" i wizualizuję różne rzeczy;) Najczęściej, że ludzie się uśmiechają, zrzucają płaszcze, ciężkie torby i zaczynają tańczyć ;D jak w musicalu :D Od razu oczami wyobraźni widzę jaśniejsze, niebieskie niebo, kwiaty dookoła i robi mi się przyjemniej:) Wtedy już się łapię na tym, że taki tramwaj opuszczam z uśmiechem :)

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny:)
O jaka fajna grupka:)
Ja już odłączyłam się od rozmów w jednej grupce, bo normalnie schizy łapię od tego co tam dziewczyny piszą..wolę tego nie czytać żeby się nie nakręcać, bo różnie ostatnio to bywało z moim samopoczuciem.
Mnie ostatnio najbardziej cieszy jak dzidziusia w brzuchu czuję jak się wierci:) niesamowite uczucie:)

http://www.suwaczki.com/tickers/2nn3dqk35p4z5xmz.png

Odnośnik do komentarza

Monia5275- ja tez juz mam schizy niestety dziecka jeszcze nie czuje wiec obawy wieksze, ale coz przetrwam to wkoncu mam dla kogo:)
Ja tu chyba jestem jedyna ktorej humoru nic nie poprawia,codziennie samotna od rana do wieczora bo maz w pracy a ja zanudzam w domu i wlasciwie nic nie robie poza lezeniem w lozku ...uroki ciazy...ale chetnie poczytam wasze rady i postaram sie je zastosowac:)
By jakos uplynelo mi te 6 miesiecy...

http://suwaczki.maluchy.pl/li-67958.png
mój suwaczek

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczynki! I ja dołączam! Super pomysł :) juz ściągam film jak urodzić i nie zwariować, zaciekawiłyście mnie :)

Ja też często siedzę sama w domu i to 24 h bo moja mężowina na doby chodzi. I też wtedy jajo prawie znosze. A niebawem na kurs 2,5 tyg to w ogole sobie tego nie potrafie wyobrazić. Ja dla zabicia czasu gotuje (bo na szczęście wymioty już przeszły ;) i wymyślam jakieś czasochłonne potrawy, eksperymenty... jakieś pierożki, ciasta czy sałatki.
A z seriali tylko m jak miłość :p próbowałam oglądać z archiwum x ale stwierdziłam, że to głupie :p jak byłam mała to to lubiłam. Ostatnio obejrzałam trzynasty posterunek :D to był serial!
Pozdrowienia i dużo uśmiechu! :) i kopniaczek od 22 tygodniowego dzidziusia :)

http://www.suwaczki.com/tickers/211xe6ydgbjiep0h.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie,
Bardzo dobry pomysł! :)
Mamy bardzo dużo powodów do radości...i takich trzeba szukać a nie zamartwiać się i wsłuchiwać w siebie i szukać negatywnych sygnałów.
Każda z nas martwi się o swoje maleństwo i pewnie każda ma swoje problemy...większe, mniejsze...ale trzeba umieć cieszyć się z drobiazgów...jak Pollyanna którą czytałam w dzieciństwie.
Polecam dobre książki...np przeczytane ostatnio Inferno Dana Browna...wciąga jak trąba powietrzna :), Trylogię Millenium S. Larsona

dużo potytywnego myślenia :)

http://www.suwaczki.com/tickers/relgrl68xycg179d.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...