Skocz do zawartości
Forum

Jaki laktator?


opiusek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kasiowata

verdinaina
Mam ręczny BabyOno z systemem odpowietrzania, jest super cichy, dobrze odciąga mleko, dyskretny:) Jestem bardzo z niego zadowolona tym bardziej że cenę miał korzystną

Moja koleżanka ma taki, też uważa że jest ok, szczególnie ten system odpowietrzania jest spoko

Odnośnik do komentarza

Ja przerobiłam kilka i najlepszy okazał się LOVI Prolactis.
Szybki, dokładny, delikatny. Świetnie opróżniał piersi, pracował mocno ale bezboleśnie. Z resztą siłę ssania można sobie ustawic dowolnie. Ja nie przekroczyłam 3 poziomu, a jest ich dużo więcej.
Super funkcje, które ułatwiają wypływ mleka. Imituje ssanie niemowlaka.
Jest dobrze wykonany, z dobrych komponentów. Na prawdę polecam i mam nadzieję, że jeszcze będę mogła się nim nacieszyć w przyszłości:))

Odnośnik do komentarza

ja używam latatora Lovi Prolactis i polecam go z ręka na sercu. działa bezboleśnie i szynko, jest w miarę cichy jak na elektryczny, porządny, ma zamienne silikonowe części, a reszta jest bpa free, co też jest ważne. jest opcja na baterie, wiec można brać na jakieś wyjścia.
dodatkowo jest zapakowany w fajną torbę, której można inaczej też użyć, ale najważniejsze, ze się sprawdza w 100%

Odnośnik do komentarza

Używałam długo laktatora Lionelo Twee. W ogóle nie odczuwałam dyskomfortu. Jest funkcja masażu dla wspomagania. Nie ma też problemu, żeby zabrać w trasę dłuższą bez ładowarki. Normalnie na baterii. Butelka bez niebezpiecznych substancji, a na tym bardzo mi zależało. Ogólnie poleciłabym priorytetowo do kompletowania wyprawki.

Odnośnik do komentarza


Bardzo łatwo się czyści laktator https://neno.pl/produkt/uno/ i rzadko wymaga wymiany elementów. Wystarczy wrząca woda, żeby oczyścić urządzenie ze wszystkich zabrudzeń. W zestawie masz butelkę, więc można od razu zacząć karmienie. Ten sklep zapewnia akurat ładne pakowanie, gwarancję, wiele rozmiarów lejków przystosowanych do każdej piersi. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...