Skocz do zawartości
Forum

Ból podbrzusza i kości łonowej


Gość młoda mama 123

Rekomendowane odpowiedzi

witam cie
ja wlasnie wczoraj bylam u ginekologa mam tez sam problem...
ginekolog zaczal naciskac na kosc lonowa ja mu powiedzialam dodatkowo ze mam bole podbrzusza tez to sprawdzil okazalo si eze mi sie spojenie lonowe rozchodzi a powinno byc polaczone dzieje sie tak dlatego bo wczesniej przeciazylam i nosilam ciezkie rzeczy dal mi zel ktory mam nie wmasowywac ale z nim naciskac na kosc lonowa 5 razy dziennie.
na koniec stwierdzil ze jest to bardzo niebezpieczne bo zwykle ta kosc lonowa rozchodzi sie na porod... i mowil ze jezeli rozejdzie sie bardziej moge przedwczesnie urodzic. wiedzialam ze cos jest nie tak i umowilam sie z tygodniowym wyprzedzeniem. teraz w nocy z bolu zasnac nie umie ...

http://suwaczki.maluchy.pl/li-67958.png
mój suwaczek

Odnośnik do komentarza

wiesz co ja wczoraj bylam i udalo mi sie wejsc przed kolejke bo strasznie brzuch mnie bolal... doktor nacisnal na ta kosc lonowa strasznie bolalo kazal mi sie drugi raz polozyc pokazal jak uzywac tego zelu cos strasznego caly czas przyciskal moj maz robi to za mnie bo ja jecze z bolu ...
a ty podnosilas cos ostatnio ciezkiego ? albo robilas cos ciezkiego?
Ja mam taka sytuacje ze ucze angielskiego i mialam grupe dzieci je podnosilam i nawet doktor sam z sb spytal czy czasem dzieci nie podnosilam ja mu powiedzialam ze podnosilam to mi powiedzial ze w zadnym razie mam tego ponownie nie robic bo te kosci mi sie rozejda calkowicie i poprostu poronie .... nawet kazal mi uwazac gdy kucam wszystko ostroznie mam robic.. tak jak ty strasznie sie martwilam ze z dzieckiem cos nie tak ... panikowalam caly tydzien przed wizyta...
Ten krem pomogl mi jest lepiej nie szczypie mnie i nie ma tyle wydzieliny ale ten zel mam stosowac 5 razy w ciagu dnia mowil ze jak do 3-4 dni mi sie nie poprawi to mam szybko przyjsc i bedzie ratowal dalej ta sytuacje.
Dal mi dodatkowo jakies witaminy na wzmocnienie zdziwilam sie bo byly strasznie drogie;/ ale coz ja na to poradze...

http://suwaczki.maluchy.pl/li-67958.png
mój suwaczek

Odnośnik do komentarza
Gość młoda mama 123

wydaje mi się że nic bardzo ciężkiego nie podnosiłam. Jedynie torbę z zakupami ale to też nie był za duzy cięzar. Ostatnio podczas sprzatania troche się namęczyłam i jak teraz o tym pomyślę to od tamtej pory mnie tak boli :( Cieszę się że jest już lepiej u ciebie :). Ja pójdę do gin w poniedziałek bo już nie wytrzymam tej niewiedzy :(

Odnośnik do komentarza

mnie tez przy jajnikach juz nie wiedzialam co robic bo ostatnio mialam problem z wyproznieniem sie 4 dni brzuch mialam przez wypelnione jelita caly napecznialy musialam sie uprzec i wkoncu wyproznic ... szczerze wypilam cieple mleko i jakos szybciej poszlo... ale przelezalam 3 dni z tym bolem brzucha po wyproznieniu.
lekarz dal mi syrop ktory pomaga mi nie mam ciezkich zaparc ale zas z drugiej strony gdy chce sie zalatwic to mnie kluje w tym samym czasie brzuch ... jak nie jedno to drugie :)

http://suwaczki.maluchy.pl/li-67958.png
mój suwaczek

Odnośnik do komentarza
Gość młoda mama 123

Hej dziewczyny byłam dziś u lekarza na szczęście wszystko w porządku :) Ból był spowodowany rozrastającą się macicą i ułożeniem maluszka :) Odetchnęłam z ulgą. Co do bólu po wypróżnianiu to nic nie wiem na ten temat ponieważ tylko raz przytrafiły mi się zaparcia ;/ niestety nie było w sklepie jabłek :P hehe

Odnośnik do komentarza

a to ty jeszcze troszke i bedziesz miala malenstwo przy sobie. Ja mam termin dopiero na 20 Maja... ale cos mam przeczucia ze malenstwo sie pospieszy.. w rodzinie meza zawsze sie spieszyli:) ja tez sie pospieszylam o tydzien:) moj maz sie urodzil zas prawie miesiac wczesniej jako wczesniak ale wszystko bylo ok:)
Ogolnie zazdroszcze ci bo mozesz czuc dziecko przez co zmartwienia i obawy w jakis sposob maleja... Kiedy poczulas go po raz pierwszy? A i kto siedzi w srodku?:)

http://suwaczki.maluchy.pl/li-67958.png
mój suwaczek

Odnośnik do komentarza

ale wiesz co ci powiem o dziecko staralismy sie dlugo przed slubem ze wzgledu na to ze mialam problemy z jajnikami wczesniej ... starania nic nie daly wiec wzielismy slub juz wlasciwie zrezygnowani , ale jakos moj maz zawsze powtarzal ze mam sie nie martwic..i jak sie okazalo dzien po slubie zaszlam w ciaze ;D Chyba maluszek czekal na nasz slub :)

http://suwaczki.maluchy.pl/li-67958.png
mój suwaczek

Odnośnik do komentarza

Witam boleć cie możę bo raz ze dzidzia rośnie i wszystko sie powieksza miedzy innymi macica a kości łonowe bo sie szykuje do porodu to normalne ja przy pierwszym dziecku miałam uczucie jak bym maraton przejechała na roweże tak mnie te kosci bolały ze siedzieć nie mogłam chodzić bielizna mnie drazniła wtedy mój lekarz własnie powiedział ze to normalne ;) teraz jestem przed tym bólem jestem w 18tc pozdrawiam i życze powodzenia

Odnośnik do komentarza
Gość młoda mama 123

U mnie w rodzinie również nikomu nie chciało się czekać do terminu :) Ja urodziłam się tydzień wcześniej a mój brat niemal 2 tygodnie :) Pierwsze ruchy poczułam w 18 tc a w brzuszku mam małego mężczyznę :) z Którego będzie pewnie uparciuch po tatusiu bo jak mi wejdzie pod żebro to nie chce wyjść :) hehe

Odnośnik do komentarza

ja juz bym chciala poczuc to dziecko :)
ale wiesz tez mam przeczucia ze bedzie chlopczyk ale to tylko przeczucia :) okaze sie niedlugo :)
u mnie zas ja uparta jak osiol a maz cierpliwy i ustepliwy wiec oby ta upartosc na dziecko nie przeszla :)
a mialas robione badania prenatalne?
ja dopiero za tydzien wybieram sie na badanie krwi ginekolog zwlekal z tym dosc dlugo...

http://suwaczki.maluchy.pl/li-67958.png
mój suwaczek

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...