Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość ANNAkpo

Legginsy ciążowe

Rekomendowane odpowiedzi

Szczęściary, ja się w zwykłe nie mieściłam :p
Za to ciążowe bardzo chętnie nosiłam. Dobrze się w nich czułam. Miałam 2 pary.
Ładnie wyglądają ciężarówki w leginsach i tuniczkach :) kiedyś zachwycałam się koleżanką, i jak sama zaszłam w ciążę, to leginsy były moim pierwszy zakupem ciuchowym ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

w obu ciążach chodziłam w leeginsach kupowanych na targu - materiał dobry i gruby, bardzo rozciągliwe i rosły wraz z moim brzuchem i wcale nie były jakieś specjalne dla mam w ciąży

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bo jak się tak dobrze przyjrzeć to w sumie mogą to być zwykłe leginsy czy spodnie do chodzenia po domu,sprawdzają się. Może akurat te które kupiłam będąc w ciąży nie miały aż tak rozciągliwej gumki i stąd moja opinia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość legginssy

Poszukaj na http://leginio.pl/ a znajdziesz coś dla siebie, ja długo szperałam po internecie aż w końcu trafiłam na tą stronę i znalazłam idealne legginsy dla siebie, bardzo fajnie się je nosi !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość edziax

Ja kupiłam ostatnio legginsy z gatty i są boskie, idealne pod tunikę czy sukienkę. Wygląda się w nich bardzo korzystnie (mąż był zachwycony), a cena jest przystępna (ok. 26zł).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość pertmana

A można wiedzieć którą dokładnie kieckę Torelle miałaś? Nazwa, zdjęcie, albo jakiś link? Chętnie bym sobie kupiła coś nowego, bo już ledwo się mieszczę w swoje ciuchy, a do końca ciąży mam jeszcze mega daleko :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Taka z białym pasem, cała niebieska - bardzo ładna i estetyczna. Co istotne - po mnie jeszcze dalej nadaje się do chodzenia w niej, tak więc mogę ją ocenić zdecydowanie in plus, bo robi sporą różnicę. No i widać po niej jakość.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Maszka_B

Leginsy są super wygodne, tylko do biura nie bardzo wypada w nich iść, ale ogólnie dobre spodnie na czas ciąży, to ekstra pomysł - rewelacja 2 pary i tak całą ciążę na zmianę, raz jedne raz drugie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A kliknij sobie i zobacz je. Niech to raczej będą takie rzeczy, które wykorzystasz nie tylko w domu, ale też np. pójdziesz na siłownię albo pokażesz się ludziom. Moim zdaniem to dobry kierunek. Kupowanie rzeczy, które są wyłącznie dobre pod ciążę mija się z celem. Jak stawiać na coś, to tylko na jakościowe rozwiązania. To słuszny kierunek. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...