Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Nowa36

Prezent dla dziecka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość rosja

ja młodej kupiłam lalki monster hight na avans.pl to takie laleczki upiorne z bajki bardzo popularne

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Erinta

Moja córa, jako wielka fanka Ariany Grande, dostanie niedługo jej biografię "Ariana Grande. Z głową w chmurach". Ciągle tylko słucha jej piosenek, nawet ja już część znam na pamięć ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość filemonica

ja jestem zadowolona, że kupiłam dzieciakom na gwiazdkę kostkę dice+ bo teraz wspólnie możemy spędzać czas popłudniami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja mam problem z prezentem dla 11-latka, który całe popołudnia spędza przy konsoli. Uzależnił się dzieciak. Więc kolejnej gry na pewno mu nie kupię.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zabawki i inne prezenty można kupić dzieciakom nawet bez jakiejkolwiek okazji, tak by miały co robić w wolnym czasie. Jeśli chce się im zrobić prawdziwą niespodziankę i doskonały prezent, to lepiej jest po prostu razem z nimi spędzić miło czas. Warto jest udać się choćby na tor gokartowy, który gwarantuje zabawę pełną adrenaliny i pozytywnych emocji. Tory takie jak Kartingowy Narodowy - http://kartingowynarodowy.pl/, zazwyczaj przystosowane są odpowiednio dla małych dzieci, a nawet organizowane są na nich specjalne szkółki. Lepszego prezentu nie ma. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobry prezent dla dziecka to taki, który uczy, bawi i rozwija. Nie ma sensu kupować kolejnych, niepotrzebnych zabawek, które i tak po tygodniu zostaną rzucone w kąt. Mój syn na szczęście zainteresował się modelarstwem. Nieźle się w to wkręcił, choć nie tylko on... :)
[reklama usunięta]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może literki 3D na ścianę z jej imienia? :)
Coś takiego https://archiwum.allegro.pl/oferta/imie-literki-3d-ozdoba-sciany-hand-made-i7282561139.html
Jeśli lubi lalki Barbie to jest taka jej wersja, która powtarza to co mówi dziecko.
Jeśli lubi gry to np. Chińczyk :)
A najlepiej to podpytać rodziców o czym marzy ich córka ;)

2005 :), 2007 :), 2014 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak dla mnie jeden z najlepszych prezentów jaki udało mi się kupić dla syna to model do sklejania, na początku kupiłam taki rodzaj https://revell.com.pl/modele-do-sklejania/zestawy-upominkowe/gorch-fock---60th-anniversary,art,7998.html bo lubi piratów, ale teraz już sam sobie wybiera i ma już 3 sklejone modele w pokoju :) syn zadowolony no i ja też bo ma nowe hobby :)))

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moje dziecko ma już swoje lata, stoi przed wyborem szkoły, podjęcia pierwszej tak poważnej decyzji w swoim życiu. Wiem, że jedną z jej pasji jest grafika, zastanawiamy się więc nad dość nietypowym prezentem, konkretnie kurs digital paintingu [reklama usunięta]. Prezent nie ma nic wspólnego z ogólnym trendem, laptopy, bizuteria, kosmetyki. Mam nadzieję, że spodoba jej się tego typu forma prezentu :) Robiąc ten kurs będzie miała możliwość uczestniczenia w wielu darmowych zajęciach, a nawet ukończenia kursu architektury i ASP bez dodatkowych kosztów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość AldonaC

Mojej córce (16 lat) w tym roku kupuje nowy telefon i różowe słuchawki, na które ostatnio w sklepie patrzyła i widać było, że się jej spodobały. Dodatkowo dołącze jeszcze grę Gimatriks, słyszałam, że to kreatywna planszówka i nie aż tak skomplikowana na jaką na pierwszy rzut oka może wyglądać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość majaPol

Kosz słodyczy to super prezent dla Dzieciaka :) Który brzdąc nie kocha słodkości? :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...