Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Nowa36

Prezent dla dziecka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kseńka

mój syn niedawno na urodziny dostał elektroniczną kostkę do gry? słyszeliście o niej?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Czytajka

A według mnie przepis nie tkwi w tym co kupisz dziecku ale w spędzeniu czasu z dzieckiem, nauczeniu, zainteresowaniu jak się tym bawić. Ile razy kupowałam zabawki, lalki i wszystkie lądowały w koszu z zabawkami. Bo dawałam z myślą "masz, baw się". Dziecko tak nie umie. Od jakiegoś czasu kupuje książki, siadamy, czytamy razem, opowiadamy sobei różne historie o tych bajkach. Ze np Bolka i LOlka i Madeline to mama sama oglądała w dzieciństwie, że są bajeczki na youtubie (wiem, niewychowawcze) i dzieciarnia zna te książki na pamięć, lubi, sama sięga bo ma wokół nich dobudowaną jakaś historie, miłe wspomnienie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zgadzam się z Czytajką. Prezent to nie wszystko. Ponadto warto pomyśleć nad takim prezentem, który szybko nie znudzi się dziecku. Jestem zwolenniczką gier edukacyjnych jak chociażby http://toysbox.pl/gry-i-zabawy/laptopy-lightboxy/laptop-dwujezyczny,art,9162.html. Dziecko stopniowo odkrywa wszystko co dana zabawka ma do zaoferowania, przez co nie zostanie rzucona po kilku minutach zabawy w kąt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość insssa

Tak, znam tą kostkę Dice+ gra się nią tak jak w gry planszowe, będzie na pewno fajnym prezentem. Moi chłopcy bardzo lubią nią grać, gry są ciekawe. Sama kostka jest fajna. Nie trzeba tez pionków do tego :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość meggis

no nie trzeba bo wszystko wyświetla się na tablecie, zamierzasz kupić tą elektroniczną kostkę?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość insssa

Już mamy w domu tą kostkę :) Jakiś czas temu kupiłam ja dzieciom, bardzo przydatna i ciekawa rzecz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość miszka82

w dobie elektroniki uniwersalnym prezentem stają się tablety i smartfony, czasem można dostać takie cudo za kilkaset złotych a załatwia sprawę i stajemy się najlepszym wujkiem/ciocią na świecie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość StanisławPol

Świetny pomysł, jak już cudem oderwę córę od komputera to dam jej tablet żeby kontynuowała odmóżdzanie się przed ekranem. Najlepiej dać jakiś prezent który nie będzie związany z elektroniką a jednocześnie pobudzi wyobraźnię dziecka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość BugMan

u nas ostatnio panuje moda na planszówki związane z dinozaurami, to chyba efekt jurassic parku :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość beksiński

Park Jurajski jest filmem obok którego ciężko jest przejść obojętnie :) u nas skończyło się wizytą w jura parku w krasiejowie w kolejny weekend, swoją drogą fajna opcja na utrwalenie przeżyć po filmie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Felix

Fajny pomysł z wizytą w jura parku po obejrzeniu jurassic parku :) można odtworzyć fabułę filmu, prawie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość anulka123

podpinam sie. chrzesniak zdal swietnie mature (wszytsko w granicach 80-95%! nawet rozszerzenia). postanowilam mu kupic cos ekstra, zeby pokazac, ze jestem niesamowicie dumna z tego, ze pokazywal przez 12 lat edukacji, ze jest bardzo pilny i zdolny.
idzie na studia, moze cos mu sie tam przyda? ma juz laptopa, telefon tez ma w miare nowy... nie chce dawac pieniedzy, to jest takie olewawcze moim zdaniem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość jednorożce

~anulka123
podpinam sie. chrzesniak zdal swietnie mature (wszytsko w granicach 80-95%! nawet rozszerzenia). postanowilam mu kupic cos ekstra, zeby pokazac, ze jestem niesamowicie dumna z tego, ze pokazywal przez 12 lat edukacji, ze jest bardzo pilny i zdolny.
idzie na studia, moze cos mu sie tam przyda? ma juz laptopa, telefon tez ma w miare nowy... nie chce dawac pieniedzy, to jest takie olewawcze moim zdaniem

a moze skuter? zipp ma bardzo fajne oferty ostatnio. a ws miescie mu sie przyda skuter, tego mozesz byc pewna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mańka111

Ja kupiłam swojej córci balerinki damskie. Jest bardzo zadowolona, a buty są wygodne i cały czas w nich chodzi. W zasadzie to nie chce ich w ogóle ściągać z nóg. Kupiłam na takiej stronce, bo mają tam duży wybór: http://e-candy.pl/21449-balerinki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ula58

Zależy w jakim wieku jest dziecko. Ale jeśli to pannica 16 lat to pewnie się ucieszy z wróżka sms http://www.parasfera.pl
Młode dziewczyny kochają wróżki i przepowiednie,a nie stać ich na to.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość prezent

Prezenty w formie rzeczy nigdy nie zostaną na długo, lepiej jakiś wyjazd fajny, bilety na coś atrakcyjnego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Blumek

Witam
Znalazłem świetny prezent dla dziecka, które potrzebuje nauczyć sie alfabetu polskiego i angielskiego. Jest to pakiet materiałów edukacyjnych (książka drukowana, książka online, aplikacja mobilna i darmowe kolorowanki w PDG). Można je kupić na stronie www.blumek.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość joolla

My na gwiazdkę kupimy pewnie jakieś kucyki - tradycyjnie :P Myślałam też o tym by iść na godzinę lub dwie do sali zabaw - http://www.incaplay.pl/ by maluchy się wyszalały. One uwielbiają takie miejsca a nie często mamy okazję w nich przebywać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kama55

z prezentami dal dziecka to jest tak że warto je uzgadniać z rodzicami, ja zamawiałem tablet 8 latkowi, na avans.pl, nie płaciłem drogo ale jak przyniosłem do domu i mu go wręczyłam na urodziny to był jeden wielki harmider, rodzice oburzeni, dzieciak zadowolony a ja .... no cóż

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość filemonica

ja w tym roku kupuję chrześniakowi dice+ jest to elektroniczna kostka do gry na tableta, bezpieczna z 14 rozwijającymi grami, niech mały się cieszy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

~filemonica
ja w tym roku kupuję chrześniakowi dice+ jest to elektroniczna kostka do gry na tableta, bezpieczna z 14 rozwijającymi grami, niech mały się cieszy.

Moim zdaniem jest to świetny pomysł :)

To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość filemonica

znam trochę upodobania chrześniaka, wiem co go bawi i cieszy i takak gra na pewno go ucieszy, poza tym gry są bezpeiczne a to podstawa przy grach dla dzieci na tablet.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość zochacz

synkowi kupiliśmy tablet na electro.pl
Daliśmy lekko ponad 300zł. Był zachwycony ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...