Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Nowa36

Prezent dla dziecka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Paula_H

Odpowiednie podejście do dziecka i wybór sprawdzonych metod wychowawczych czynią cuda...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Karlsson

Ja ostatnio kupiłam swojej siostrzenicy książkę "Gry i zabawy Mikołajka". Ma siedem lat, Mikołajka nie zna, ale bardzo się jej spodobało i chyba przy najbliższej okazji skuszę się na kolejną książkę np. na "Szkolne przygody Mikołajka". To są książeczki z animowanymi ilustracjami i jakieś takie "lżejsze" się wydają, bardziej dla młodszych dzieci.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Tom_Dan1

Możecie też poprosić dziecko, aby napisało list do "Wróżki" ze swoimi życzeniami, bądź marzeniami jakie chciałyby spełnić :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Jurtynka

hihi Mirabelka trafiłaś w samo sedno, a wiadomo że portfel to nie kobieca torebka i dno jednak posiada ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A u nas w rodzinie funkconuje to tak, że zbieramy sie w kilka osób i kupujemy cos droższego ale przydatnego. Jeśli chodzi o nastolatka to zastanawiałam sie nad kupnem niedrogiego telewizora do jego pokoju: http://www.mediamarkt.pl/lodz-galeria-lodzka/rtv-i-telewizory_telewizory,lg.com nie wiem tylko czy nie spowoduje tym sposobem, że z pokoju nie wyjdzie i będzie tkwił przed telewizorem. Co myślicie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Jakub

telewizor to zmora nie tylko nastolatków ale i dorosłych. Lepiej zaszczepić w nim jakieś hobby za które Ci kiedyś podziękuje np. gra na gitarze albo historia, czy prehistoria

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość gumowakaczuszka

Witam. Jesli nie masz jeszcze prezntu dla swojego maluszka zapraszam do naszego sklepu internetowego www.gumowakaczuszka.pl w naszej ofercie znajdziesz najlepsze butelki, smoczki i podgrzewacze Yoomi. Zapraszam do zapoznania się z nasza pełna ofertą

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja "wysłałam" list do świętego Mikołaja od mojego dziecka i dowiedziałam się, że mój synek chciałby dostać jakieś samorozstawiające się bramki na podwórko. Poszukałam w internecie i znalazłam takie zobacz i chyba chodzi mu o takie bramki pop up. Nie jestem biegła w piłce nożnej, ale liczę na pomoc czy kupić je tam czy gdzieś indziej?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Bakalia

Margeritka
zgadzam się, lepiej zainwestować w jakieś hobby niż w telewizor

Zgadzam się z powyższą wypowiedzią, może nie jestem na tyle zdesperowana by wyrzucać telewizor, ale całkowicie popieram taką formę „prezentów” dla dzieci! Wycieczki są zawsze niezapomnianym przeżyciem;)) nie wspominając już o tym, że można zarazić dzieciaki jakąś pasją:)) my teraz spędzamy czas aktywnie, wczoraj byliśmy na nartach!:D po raz pierwszy!:D:D:D ale czasem też lubimy się czegoś dowiedzieć, więc szukamy na stronach www różnych atrakcji i później tam jedziemy, szczególnie cenimy sobie wyjazdy weekendowe, jednodniowe;) jeżeli macie jakieś sugestie to śmiało! :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kamax

kto daje dzieciom telewizor? Paranoja;( a później chodzą po ulicach takie małe grubasy jak w Ameryce ja idąc za przykładem znajomej oddałam telewizor do szkoły, w domu został jedynie komputer męża do pracy oraz komputer stacjonarny, z którego dzieci również korzystają, ale w ograniczonym zakresie. Była to jedna z najlepszych decyzji jakie podjęłam, teraz mamy dużo więcej czasu dla siebie, dzieciaki bawią się, wychodzą na dwór, spędzają czas z rówieśnikami, itp. Bardzo często jeździmy też na wycieczki, zarówno rekreacyjne, jak i takie rozwojowe – wbrew pozorom jest z czego wybierać!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla dziecka najlepsze są zabawki a nie jakiś telewizor, bez przesady ;) Można ogarnąc jakieś fajne zabawki, które wspomogą rozwój dziecka ;) Coś na myślenie, coś do składania, zabawki które reagują itp. Ja kupiłam właśnie takie pod choinkę dzieciom, znalazłam je tanio na allinside.pl i jakoś nie żałuje, że to nei było tv hahah

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość KalinaS

Zabawką zwykłą masz racje - może się pobawić tydzień i rzucić, dlatego trzeba wybierać takie prezenty, które rozbudzą jakieś zainteresowanie u dziecka, fajne są wszelkie plastyczne artykuły.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Karolina ma rację. Wszystko też zależy od wieku dziecka. Warto inwestować w zabawki, które faktycznie mogą wpłynąć na wyobraźnię i zainteresowania pociechy.

Poznaj polskie zabawki od COBI http://cobi.pl/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...