Skocz do zawartości
Forum

Czerwcątka 2014


Rekomendowane odpowiedzi

Gość tusiaa hanka

Hej

Rozrabiaka
Jest ok, chociaż ja jestem zwolennikiem kompletnego minimalizmu:) bez zbędnych ceregieli:p jak dla mnie ładne portaski koszula i sweterek. ja córe chrzcilam 26.07 ,było pięknie ciepło wiec była w samej sukienusi bez skarpetek bez sweterkow a jak widziałam dwóch chłopców KT. Byli ochrzczeni razem z nią to mi słabo było. W tych kaftanach szczelnie powiązani białe poliestrowe garniturki but do tego obowiązkowy i cala msze ryk to aż chciałam tymi matkami potrzasnac. Teraz to i tak tylko kurtkę/ kombinezon widać. Chyba ze nie myślisz o Chrzcie św. Tylko chrzcinach -imprezie.

Wieczorem mam gości z Pl:) mój tata z bratem . mama niestety się pochorowała:( i z nimi mój J. Wraca ;))

Odnośnik do komentarza

Tusiaa
No właśnie tez jestem przeciw garniturom i sztywnym jakimś strojom, chodzi o to, ze mam wrażenie, ze Piotrusiowi będzie w tym swobodnie i bardzo wygodnie, a przy tym będzie wyglądał fajnie, chrzciny w kwietniu, wiec może padać śnieg, a może być ładnie, wiec nie wiadomo co tam będzie widać :D
Gdybym miała córeczkę tez pewnie miałaby tylko sukienkę i ewentualnie rajtki:D a z chłopcami jest problem, bo myśle, ze koszula jest dla dziecka niewygodna...

http://www.suwaczki.com/tickers/relgx1hprer3jjsc.png

Odnośnik do komentarza

Piotrus rozraiaka- mi sie podoba stroj ,bardzo fajny

Balagan nie zajac nie ucieknie ,a szkoda ,moglby sobie wyjsc z mieszkania,u nas jest wiecznie syf.

Truskawa -jest zasada dziecko gotowe bedzie na odejscie cyca gdy i mama bedzie gotowa:) Tak wiec narazie obmyslam plan i sama sie nastawic musze:)

Od wczoraj sprzatam i mi nie idzie ,mam wiekszy syf niz mialam,ale u mnie to norma.Najpierw naalaganie zeby posprzatac dokladnie a pozniej mi sie nie chce.
Dzis robie podejscie nr 2:) ,pogoda ladna ,mimo ze mrozno.
Mam strasznego lenia ,jakis doping musze sobie zafundowac;)

Szukam mebli kuchennych i fotelika do samochodu. Duzo czasu mi zajmuje grzebanie po stronach. Nie luie tego,ale musze.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlclb15ksjtmsj.png

Odnośnik do komentarza

Tuskawa: i sie poznajemy :) nie myslalas zeby zalozyc sobie konto, bedzie latwiej Twoje posty odnalezc bo tak nawet nie wiem jak sie Twoj Maluszek nazywa :( i suwaczek mozna zrobic :)

PiotrusRozrabiaka: a gdzie bedziecie leciec? im mlodsze dziecko tym lepiej, aczkolwiek jesli akurat bedzie pora drzemki to jest szansa ze te delikatne szumy uspia Maluszka i troche lotu z glowy. Roznie dzieci reaguja, no a Fifi nadzwyczaj byl dzielny, a tak sie balam :) stroj ladny, tez cos bede myslec bo w maju tez nas czekaja chrzciny :) maj troche cieplejszy, ale i tak nie wiem co i jak :D

U nas piekna pogoda, sloneczko, cisza spokoj (mieszkam na takiej wiekszej wsi, wlasciwie miasteczku). Maly spi, wracam do kuchni, konczyc salatke :D

http://www.suwaczki.com/tickers/zrz6j44jn4hj6fs4.png

http://www.suwaczki.com/tickers/6qw2h00czxr17dz3.png

Odnośnik do komentarza

Cześć Dziewczyny :*****

Popiół na głowę sypię już dziś-wybaczcie nieobecność mą.AniaFifiego dziś do mnie dzwoniła to już wie a Wam tłumaczę się -awaria sprzętu, mąż w dom, i chyba babyblues czy coś. Telefon mi pozostał i powinnam dać znać chociaż ale wiecie jak to jest czasem nawet na to mocy brak.

Zaległe miesięcznicowe buziaczki dla Czerwcątek od ciotki Polinki w słodkie stópeczki :***

Witam też "nowe" czerwcowe Mamusie:)

Nadrabiam zaległości ale...oj oj oj...jak się tak wypadnie z rytmu to siwy dym ;) Na dropa wrzuciłam coś aktualnego od nas:)
I jeszcze...w związku z informacją którą tam znalazłam dotyczącą OO, to gdy wpisałam ten link to wyskoczyło mnie,że error:/// chyba jestem niemile widziana :(((((((((( odpokutuję me winy obiecuję i ratujcie.

Co u nas...hmmm ogólnie w tej chwili odpukać-zdrowie nam dopisuje. Brunio niespokojny bo...zęby. Nockę dziś miałam oj...więc siedzę z ogromnym kubkiem kawy teraz (takiej siekiery) i próbuję ze stanu zombie przemienić się w pobudzony ludzki.
Mój Synek to przyszły alpinista...na dropie sobie zobaczcie a to tylko próbka jego możliwości...wczoraj na czterech wszedł sobie 15 stopni schodowych z parteru na piętro. W krzesełku do karmienia nie mam pasów i wyłazi czort. Zębów stan 8 w dalszym ciągu. Bruno samodzielnie stoi. "Mówi" : mama, baba,bacia, Ania;), Mania, maj, dada, dziadzia, i od kilku dni upragnione przez K. tata, najczęstrze-> nejnejnej! xD U mojego synka występuuje zero poszanowania dla książeczek...choć słucha z zainteresowaniem gdy mu czytam to gdy dostaje książeczkę do rączek...zaczyna zjadać:/Mam nadzieję,że to chwilowe.
Je zgodnie z wiekiem ale jak coś jest tam np powyże 9 mca to też je , nie jestem przewrazliwiona jak przy Mani.

Ja...mam doła. Naprawdę dziewczyny nie wiem co ze mną...czy to zima już za długo czy moja codzienność mnie jakoś przytłacza, czy hormony czy coś no nie wiem. Teraz jakiś takiś czas nastał,że płaczliwie mi się zrobilo i trochę motywacji mi brak.Wybaczcie smęcenie.Postaram się ogarnąć.

A! I nadal jestem bez auta! Już je mam, ale jest u lakiernika i...nie mam-podobno do piątku...

No i coś się spróbuję odnieść;)
ubranko do chrztu-Brunio był chrzczony na początku sierpnia-było bardzo ciepło ubrany był w prostą koszulkę (stójka nie kołnierzyk) i spodenki, na gołych nóżkach miał miniaturowe mokasynki (tylko w kościele, w którym była bardzo niska temp w porównaniu do tej na dworze) W tej koszulce-krój bardzo fajny było mu na pewno wygodnie. Po mszy, po obiedzie, młody "przebrał" się w zwykły bodziak i spał w wózku w ogrodzie a goście grillowali ;)
Stwierdzam-Rozrabiaka-jeśli patrząc na to ubranko myślisz,że to jest właśnie to, to chyba najważniejsze. Złoty tekst Dziubali-każdemu wg potrzeb:)

Tusia- Ty masz gości, a mój K. własnie dziś rano pojechał do Niemiec, ale...za 2,5 tyg znów będzie z nami:)

I...sobie popisałam...akcja szuranie przewijakiem więc...Brunio wstał! Wybaczcie mi...c.d.n

http://www.suwaczki.com/tickers/mhsv20mm3ccbcb5e.png

Odnośnik do komentarza
Gość Truskawa

Rozrabiaka - mi się podoba ;))) a kiedy chrzciny robicie ? My mieliśmy w grudniu wiec młoda była w kombinezonie - pożyczyłam biały. A w domu miała biała sukienkę.
Monika - jak obmyslisz jakiś dobry plan to daj znac :)) czy karmiąc czujesz zeby Aarona ? Bo młoda mnie nie gryzie, ale od kiedy ma zeby to tak je czuje. Wolałam jak ich nie miała bo teraz boje się, ze mnie ugryzie ;)))
Ania - niestety pisze z telefonu i nie mogę się zalogować, po prostu jakiś błąd wyskakuje, a co dopiero mowić o suwaczku ;)) jak uda mi się dojść do kompa to się zaloguje na pewno. Chociaż u nas komp jest zajęty przez męża... :/
Polonia - ja Ciebie podziwiam, ja jak maź gdzieś po pracy jedzie i wraca wieczorem to mam dosyć, jak dla mnie medal za organizacje powinnaś dostać ;)))
Zreszta Tusia Ty tez ;)))
Mela - cieszę się ze imię się podoba :)) jest krótkie i proste i na takim mi zależało. Twoja córcia tez ma krótkie i proste ;)))

Odnośnik do komentarza

Ania
PlNujemy lecieć na wakacje do Grecji, ewentualni bierzemy pod uwagę tez lot majówkowy, na Majorkę, ale to to nie wiadomo, natomiast Grecja jest prawie pewna :D swoją droga juz nie mogę sie doczekać :D
A co to za sałatka?

Monika
Dzięki, ja tez myśle, ze będzie ok ten strój :D
Oj te seriale wciągają :D

Polinka
Zazdroszczę tego mama, choć śmieje sie, ze lepiej zeby Piotruś najpierw mówił tata, bo w nocy zawoła konkretnie :D
Bruno pewnie tez miał wygodnie.
My pózniej robimy obiad w restauracji i zobaczymy czy przebieranie będzie konieczne.

Truskawa
Chrzest będzie w niedziele świąteczna, także niewiadoma co będzie z pogoda niestety, mam nadzieje, ze będzie ciepło :D

http://www.suwaczki.com/tickers/relgx1hprer3jjsc.png

Odnośnik do komentarza
Gość Truskawa

Monika - na szczęście celowo jeszcze mnie nie ugryzła :))) pierwsza miłość oglądałam na samym początku, a potem jakoś przestałam i jak po jakimś czasie chciałam wrócić to juz nie wiedziałam co się dzieje. Pamietam jeszcze jak Pawła grał inny aktor.

Odnośnik do komentarza
Gość Truskawa

Rozrabiaka - ale Ci zazdroszczę tych wakacji. My moze nad Bałtyk się wybierzemy ;))) jeśli pogoda dopisze to bedzie super :)))
Kiedys na Majorce byłam, lata temu. Jakoś nie zrobiła na mnie pozytywnego wrażenia tzn duzo pijanych gówniarzy z Anglii.

Odnośnik do komentarza

Odzywamy się, odzywamy, tylko trochę mniej, bo doba ograniczona czasowo :D

Rozrabiaka
Te nasze maluchy coraz więcej potrafią i to normalnie szok w jakim tempie robią niektóre postępy! :-)
Z chrztem nie pomogę, bo my nie chrzciliśmy Iśki, ale ogólnie jestem zawsze za jak najbardziej wygodnymi ubrankami, tym bardziej, że teraz maluszki są bardziej ruchliwe.

MagW
Witaj z powrotem! Myślałam, że o nas już zapomniałaś :-) Miło ujrzeć Cię znowu, w końcu "bratnia gliwicka" dusza :D Przywitałaś się z rozmachem :D

Tusia
Spisywałaś adres fo do telefonu? Wstawiłam też na dropa link, jest na samej górze, pierwszy wśród naszych folderów.

Truskawa
Witaj na forum, spróbuj się zalogować i wstawić sobie suwaczek, wtedy jest nam wszystkim łatwiej :-)
My ciemiączko jeszcze mamy, ale pediatra też je sprawdza przy każdej wizycie i nic nie wspominała na jego temat.
Też imię Pola bardzo mi się podoba, u nas by się rymowało z nazwiskiem...

Polinka
Do Ciebie odpisałam na fo prv ;-)

http://www.suwaczki.com/tickers/uch5e6yd0cq7vxma.png

http://www.suwaczki.com/tickers/y5iaxzdv6sr7mh7j.png

Odnośnik do komentarza

Ale tu cisza, a u mnie piekna pogoda, i wzielam sie za porzadki, mycie okien itd :D a ze teraz mam ich troche (bo od tygodnia mieszkam w domku) to w koncu trzeba :D Fifi na drugiej drzemce, i na razie odpoczywam :)

Truskawa: a to masz coreczke Pole, tez mi sie to imie podoba :) a co maz tak kompa okupuje? :D

PiotrusRozrabiaka: wow, Grecja tez mnie zawsze ciekawila :) ja nie musze na wakacje leciec na inny kontynent, jest tyle krajów europejskich do zwiedzenia, jeszcze Wlochy mi sie marza :D a salatka z wykorzystaniem miesa z rosolu, bo u mnie chetnych nie ma do zjedzenia, podsmazac tez nam sie nie chcialo, dodalam, jajka, papryke, kukurydze, brokula i jogurt z odrobina majonezu :D i poszla :D

http://www.suwaczki.com/tickers/zrz6j44jn4hj6fs4.png

http://www.suwaczki.com/tickers/6qw2h00czxr17dz3.png

Odnośnik do komentarza

Ania
No właśnie cisza straszna...
U nas kiepska pogoda, wiec nawet nie byliśmy na spacerze :(
Co do wakacji, to ja tez nie zabrałabym Piotrusia na inny kontynent...a w Grecji juz byliśmy, w sumie na jednej z Greckich wysp i było pięknie:)

Truskawa
My na Majorce mamy rodzine, wiec tylko dlatego tam, w samej Palmie, wiec miejsce dobre, a na Bałtyk to właśnie ta pogoda...

Beacia
Byłam dziś jeszcze w paru sklepach i tez mi sie coś w żarze spodobało...jak znajdę, to wam wrzucę linka :D

Dziś mieliśmy małe wyjście w związku z pokojem Piotrusis, większość juz wybrana, teraz tyłka tatusia wytransportujemy z pokoju i można zmieniać wystrój :D

http://www.suwaczki.com/tickers/relgx1hprer3jjsc.png

Odnośnik do komentarza
Gość Truskawa

Ania - maź namiętnie w jakaś grę gra jak tylko ma możliwość tzn jak mała zaśnie :)) a w ciagu dnia ja niestety za duzo czasu dla siebie nie mam bo z reguły jak mała idzie na drzemkę to ja zasypiam razem z nią. Jednak pobudki nocne dają się we znaki :((( a z druga drzemka celuje w spacer. Niestety obie drzemki sa tylko około 40 minut- godziny. Jak czytałam jak Wasze maluszki potrafią w dzień spać to zazdroszczę ;))) chociaż wolałabym zeby Pola nocki ładniej przesypiala to nie potrzebowałabym ja dospać w dzień i miałabym chwile dla siebie. tak się zastanawiam czym te pobudki nocne sa spowodowane i wydaje mi się ze chyba tym ze mała zasypia przy cycku, a jak się przebudza w nocy to cycka nie ma no i nie potrafi zasnąć.
Rozrabiaka - no to super mieć rodzine w takim miejscu :))) ja byłam w jakiejś nadmorskiej miejscowości. W Grecji tez byłam, na Krecie i bardzo mi się podobało :) patrzyliśmy na jakieś fajne hotele nad Bałtykiem i cena za tydzień to prawie jak dobry last minute, a niestety z ta pogoda rożnie bywa :/ w zeszłym roku było idealne lato na wakacje nad Bałtykiem :)) robicie dla Piotrusia osobny pokój ? My coś o tym myślimy, ale póki mała tak wstaje to się wstrzymamy.

Odnośnik do komentarza

Truskawa
Robimy mu pokój,ale nadal będzie spał z nami w sypialni i łóżeczka mu nie wytransportujemy, ale ma coraz więcej swoich rzeczy i gdzieś to trzeba mieścić :D
Co do naszego morza, to fakt, trzeba mieć szczęście, jeszcze nigdy nie trafiłam na super pogodę przez cały wyjazd, dlatego my raczej wybieramy pewna pogodę :D
Ja z ciuszkami mm to samo :) ale to przy dziewczynce można bardziej zaszaleć :D

http://www.suwaczki.com/tickers/relgx1hprer3jjsc.png

Odnośnik do komentarza

Cześć Dziewczyny.
U mnie przełomowa noc mam nadzieję:) Przestawiłam Małgo na mleko wieczorem, a nie kaszka jak do tej pory. Zrobiłam jej 180ml i czekam na dłużej przespaną noc. Zobaczymy. Do tej pory jadła kaszke 150 i w okolicach 02.00 budziła się na mleko. Dziś piła i zasnęła co dla mnie też jest fajne i przez sen wydudlała całe 180 po raz pierwszy!

http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b15nm2ajrl59g.png

Odnośnik do komentarza

Ja dzis chwila nieuwagi i pilot w buzi Filipa :D no ale jak juz zaczal lizac to mu nie przerywalam bo i tak juz sprobowal :) bylismy dzis na spacerku, zwiedzac moje miasteczko i generalnie malo drozek do spacerowania chyba ze pomiedzy uliczkami z domami. Ale pogoda piekna, okna umylam, chociaz oczywiscie sie natrudzilam bo w Angli wszystkie okna praktycznie otwieraja sie na zewnatrz :D tak wiosennie sie czulam chociaz w miare chlodno.

Mialam czytac ale musze skrobnac :D oczywiscie taki oh i ah na te 50 twarzy Greya wiec tez chcialam obejrzec ale ja to najpierw musze przeczytac ksiazke :)

PiotrusRozrabiaka: jeju mi tak brakuje Fifiego w pokoju, od 5 nocy spi sam w swoim pokoju, i tak mi nie swojo. Poza tym czesto rano zanim wstalismy to on sie przebudzil i ze 20-30minut lezal w lozeczku ja sobie dosypialam ale slyszalam czy nie nakryl sie kolderka (bo jak sie nakryje to nagle nie umie sie czasem odkryc) i w ogole. Moj K. na nocki pracuje wiec te 5 nocy w tygodniu tez sama w tym pokoju, no ale za to jak wolne to w koncu nie trzeba az tak szeptac :D mimo wszystko ciesze sie ze przez 7 miesiecy spalismy wszyscy razem w pokoju :) nie moge otworzyc linkow :( ja generalnie stwierdzam ze Fifi nie musi miec tylu ciuszkow, stanowczo za duzo! ale ah ta przyjemnosc kupowania :D (nie koniecznie nowe ale i uzywane :))

Truskawa: nie pomoge z nockami z piersia, bo my od 2miesiaca zycia Filipa na mm i zupelnie inaczej o wyglada, moze sprobuj jesli nie macie jeszcze wprowadzic pieluszke do przytulenia na noc, czasem Fifi uzywa jej zamiast smoczka bo nie uzywa, possie troche i zasypia, potem ja odkladam. Ogolnie planujecie sie karmic jeszcze dlugo? wprowadzacie mm? jak inne stale posilki (przepraszam ze tak pytam ale nie wiem czy pisalas) :)

http://www.suwaczki.com/tickers/zrz6j44jn4hj6fs4.png

http://www.suwaczki.com/tickers/6qw2h00czxr17dz3.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...