Skocz do zawartości
Forum

Czerwcątka 2014


Rekomendowane odpowiedzi

Tak mnie ta książka zaciekawiła ze nie czytam to co Nicca wrzuciła, tylko juz zamówiłam :D a do tego jeszcze Zezia Chylińskiej i ze 3 książeczki z bajkami i wierszami dla Filipa, bo z telefonu mu zawsze czytałam a tak to już bedzie :)

Moje dziecię ostatnio 'skrzeczy' ani to krzyk ani pisk tylko taki skrzek, próbuje dalej bo mu się to chyba podoba :D

http://www.suwaczki.com/tickers/zrz6j44jn4hj6fs4.png

http://www.suwaczki.com/tickers/6qw2h00czxr17dz3.png

Odnośnik do komentarza

Dzięki dziewczyny:)

Werka tak ze 2 miesiące to już trwa, ale białe kreseczki już widać, ale jeszcze nie wylazły:) Co do kleika, cały dzień karmiłam 1 piersią, na koniec dnia po kąpieli ściągnęłam 120ml mleka i dodałam kleik, ale bez rewelacji bo wypił z 60ml a w nocy i tak się budził, jak na razie pomógł tylko paracetamol :/

Polinka ptak bezbłędny :D

Dziubala szkoda, że bez śniegu... ale chyba już przywykłam:p

Anka fajny pomysł ze słoikami:)

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9mg7y4lhkrgkc.png
http://www.suwaczki.com/tickers/mhsvp07w8bk28fbw.png
http://www.suwaczki.com/tickers/felk7jqqof0lp00c.png
[url=http://www.suwaczki.com/][img]ht

Odnośnik do komentarza

Ania - przepraszam, że dopiero teraz,ale Krzys zaczal marudzić i poszłam go karmić a potem wyszliśmy na spacer i tam dopiero weszłam na fo, a z tel nie moge dodac posta nie wiem dlaczego, probowalam kiedys i mi sie zawiesza :/ Ale moze coś się przyda do innego zamówienia. Swoją drogą upiorną mamuśkę kupię sobie też jak będę coś zamawiać, bo niedroga a taka, ze na każdym okresie bedzie bawić coś innego najbardziej :)
Otóż.... z romantycznych nie poradzę, bo jestem nieromantyczna zupełnie :D Jedyne co mi się kojarzy co by podchodziło pod taki gatunek to Grey (ale to bym nie kupowała tylko pozyczyla najwyzej, bo fajnie się czyta, ale dla mnie to jednorazowa pozycja) lub seria rozpoczynajaca sie od "Kwiatów na poddaszu" - tylko tu o związku brata z siostrą, ale na pewno nietuzinkowa, choć też raczej do pożyczenia.
Ja uwielbiam kryminały, sensacyjne itp., ważne żeby coś się działo albo pojawiło się trupiszcze ;) Choć często są i wątki romantyczne, więc może by Ci się spodobały:
- wszystkie H.Cobena - najlepsze są z serii z Myronem, ale tu najprzyjemniejsię czyta chronologicznie, pozostałych fajne sa np. "Jedyna szansa", "nie mów nikomu", "W głebi lasu"
- większość Tess Gerritsen - wczesne to romanse kryminalne, bardzo leciutkie, cykl z Jane Rizzoli i Maurą Isles - bardziej kryminały (super, ale tez najlepiej chronologicznie) a z pojedynczych dobry był "Ogród kości"
- wszystkie Ch. Link tu nie ma serii - najbardziej podobały mi się: "Dom sióstr", "Lisia dolina", "Drugie dziecko", "Przerwane milczenie".
- Koontz - tu są nierówne, wczesne to horrory, ale nawet znośne, trochę fantasy np. fajni byli "Opiekunowie" "Złe miejsce" a z późniejszych takich trochę psychologicznych "Ostatnie drzwi przed niebem", "Kątem oka", "Intensywność"
Z bardziej obyczajowych:
- Puzo - oprocz Ojca Chrzestnego całej serii bardzo zaskoczyła mnie "Dziesiąta aleja" - napisana jakby oczami kobiety, historia wspaniałej Włoszki, która walczy o dobry los dla siebie i swoich dzieci w Ameryce (lata 20' chyba)
- z podobnych klimatow szczerze polecam "Prochy Angeli" - taka słodko-gorzka autobiografia irlandzkiego imigranta z rodziny ktora w latach 30' wraca z nieudanego podboju z Ameryki do Irlandii i walczy o przetrwanie. I śmiałam się i płakałam przy tej ksiązce - chetnie bym do niej wrocila:)
A z takich bardziej komediowych to klasyka - wczesna Chmielewska "Lesio", "Ostatnie zdanie nieboszczyka" - uwielbiam :D
A z przygodowych stricte......cała seria Haryy'ego Pottera - mimo że jest traktowana w kategoriach dla dzieci uwazam że jest rewelacyjna - nie mogłam się od niej oderwac i znam wiele osob (doroslych) ktore miały tak samo :P
To tak tyle na szybko, idę robić obiad. Mam nadzieję, że kiedyś jeszcze na coś się ta lista przyda a jak mi sie cos przypomni to dopisze;)

Anka - haha tak, takie paskudne czarno białe jak z fotoradarów :D Mam nadzieje ze zrobilam to jednak dyskretnie. A najgorsze jest to, ze mimo mojego poswiecenia i ryzyka......Krzyś choinką zainteresował się hmmm może 2 minuty i generalnie ją olewa :D a takie fajne swiatelka kupilam co lagodnie zmieniaja kolory i co? "Oj, mama też mi coś" mówi jego mina;) Fajne pomysły dekoracyjne, jak zapamietam może coś z Krzysiem za rok stworzymy :)

https://www.suwaczki.com/tickers/j5rbiei3b7sf7w64.png

Odnośnik do komentarza

Cześć Dziewczyny :)

Na początku Beacia najchętniej to bym Cię wyściskała za nazwę tego programu!!! :*** dziękuję, dziękuję,dziękuję. Zrobił mi tak cudne filmy-jeden z wakacji a drugi o tym co Brunio już potrafi ! Po prostu jestem zachwycona i!
Tylko nie wiem jak np taki filmik umieścić np na dropie???

A przy okazji wpadłam na pomysł prezentu dla Pani Przedszkolanki Marinki-bo Mania w tym roku opuszcza przedszkole i chciałybyśmy podarować coś pani, ale oczywiście żeby to nie było nic drogiego zobowiązującego a coś pamiątkowego. Oczywiście będzie piękny bukiet-ala polne kwiaty i! Mam mnóstwo filmików i zdjęć Mani z czasu przedszkolnego -Pani wciąż ta sama, więc za pomocą tego programu zbiorę to w coś fajnego i na płytę dla Pani (jeszcze nie wiem jak ;D) Dodatkowo Jakaś własnoręcznie przez Manię wykonana laurka. Myślę,że byłoby to coś fajnego.
W tamtym roku od odchodzących do szkoły dzieci Pani dostała kryształową paterę ze srebrnymi zdobieniami i...bardzo się zirytowała. Powiem,Wam że moje dziecko szczęśliwie trafiło, bo Pani Przedszkolanka to kobieta z powołaniem ona kocha dzieci, każde jedno zna doskonale, a dzieci kochają Ją :)

Beacia-ja też Cię nie zlinczuję za bajki w Tv. Co prawda moja Córcia nie oglądała wcale jako tak malutkie dziecko. Bajki w TV zaczęła tak bardziej regularnie może jak miała ze trzy latka-jakieś tam teletubisie, ale Bruno zerka. No niestety nie da się nie. kojec jest w dużym pokoju przeważnie -tam gdzie telewizor i kiedy Marinka ogląda to zapewne on też zerka, gdy ja musze np ugotować obiad. Na szczęście Mania ogląda bardzo mało a Bruno nie widać żeby był zainteresowany ;) Ale ! Baby TV to wiem,że wieczorem tam takie słodkie kołysanki są o ile dobrze kojarzę:)
Super mają Twoje pieski :)

Jutro Moja Mania występuje w jasełkach i przedstawieniu. W jasełkach jest Aniołkiem a w przedstawieniu Diabełkiem. Właśnie przed chwilą skończyłam szykować stroje :) Jutro również idę do przedszkola na wigilię przedszkolaków. Czyli jutro dzień wzruszeń. Oczy wilgotne mam za każdym razem gdy moje dziecko występuje:)

Werka co do ząbków Brunia, to właśnie tak niezbyt po kolei mu wychodzą, zdaje się ,że powinno być tak,że najpierw dwie jedynki później dwójki, a u niego jakoś tak na zmianę...Co do czasu, to pierwszy ząbek przebił się na dzień przed ukończeniem przez Bu pół roczku(22.11), a później w odstępach kilkudniowych kolejne, teraz minęło kilka tygodni a na wierzchu prawie są jedynki.
Twoje kolano zapewne od obciązenia. Bruno od początku był duży i ciężki i na początku wiadomo wciąż na rękach i wypadły mi dyski:/ Masowanie i nastawianie było. No i obuchlizna nóg nie znikająca - również od obciązenia jak się okazało.
Aktywna zabawa- mnie też trudno to określić - bo zależy to od dnia. Jak wiesz przez długi czas jestem żoną zagranicznego męża, więc wszystko na mojej głowie, ale staram się by tego czasu tylko dla Brunia było jak najwięcej. Myślę,że na takim czasie tylko ja i on i zabawa to ok 6 godzin z pewnością się nazbiera. Mówię o czasie takim na wyłączność, bo oczywiście jest jeszcze czas dzielony na dwoje dzieci i taki w którym jestem gdzieś obok "podchodząca" ale nie wyłącznie zajmująca się synkiem.

Inga cieszę się,że moje opowieści dostarczają Wam śmiechu ;) Zgadzam się z Tobą co do charakteru i usposobienia dziecka. Od siebie dodam,że Moja Córcia tak jak synek była cicha i uśmiechnięta jako niemowlaczek, nie miała buntu dwulatka, płacz zdarzał się gdy naprawdę coś bolało...a teraz....teraz to jest taki charakterek że hoho! :D Aż się boję jaki będzie Brunolek hihi

Ania ja wczoraj też miałam mega ból głowy!
Ja Ci polecam książkę-"Szmaragdowa tablica" Carli Montero.

Anka74Karteczka piękna! Na szybko???To jak wyglądają te robione na wolno, skoro szybka jest tak śliczna? W tamtym roku miałam tak samo-nakaz trybu oszczędzania się pod groźbą kolejnego pobytu w szpitalu...A w tym roku :))) Dziś umyłam ostatnie okno i przyniosłam dekoracje świąteczne. Mieliśmy jechać dziś po choinkę-mamy zawsze żywe drzewko, ale auto nadal u mechanika.Więc...siedziałam tak jak Ty w przepisach i opracowywałam strategię przepisowo-zakupową ;)

Dziubala szkoda,że spa nie było takie jakie miało być, ale następnym razem pewnie bedzie lepiej.
Udanych łowów prezentowych. Ja na szczęście wszystko już mam zakupione i pochowane, bo oczywiście wszystkie już chyba znacie moją "miłość" do zakupów i sklepów i tłumów...więc zawsze staram się załatwiać to wcześniej.

MamoŁobuza ja wczoraj miałam podobnie z zasypianiem...z tym,że mój Nie-łobuz wczoraj okazał się nim być-ciężko było a gdy wreszcie mój Brunko padł a ja myślałam,że plecy mi popękają, wzięłam prysznic i zaległam w sypialni to...okazało się,że myśli mi gdzieś pędzą i za nic nie mogę zasnąć, a gdy zasnęłam to...Bruno postanowił się obudzić bo był głodny ;)

Nicca Tak z Wielunia, no właściwie spod Wielunia ;) I to prawda-jest taka miejscowość -Dzietrzniki zdaje się i byłam tam raz. Ludzie tam w światełka ubierają dosłownie wszystko. Przed domami budują szopki, stawiają różne figury-wszystko iskrzy, świeci i....mój K. tak się zagapił jadąc w korowodzie samochodów "zwiedzających",że nie zauważył,że auto przed nami zahamowało i walnął xD na szczęście tempo poruszających się samochodów było nie większe niż 20 km/h więc nic się nie stało. A na marginesie...ciekawe ile Ci ludzie płacą za prąd :D
A co do rozwoju Brunia...no zadziwia mnie bo jego siostrzyczka raczej tak normalnie, nie rwała się, za to szybko, bardzo szybko mówiła i to bardzo pięknie! O! Jeszcze coś mi się przypomniało jeśli chodzi o pamiątki - mam nagrania dzieci, ale nie filmiki tylko dyktafon. Np mam bicie serduszka jednego i drugiego dziecka z ostatniego przed narodzeniem ktg. Mam pierwsze słowa :)\

A wgl my dopiero od kilu dni jeździmy w spacerówie. Bo wózki mam po Mani dwa. Jeden to taki 3 w 1 (fotelik,gondola i spacerówka) drugi- parasolka. Ta parasolka "jeździ" teraz w bagażniku-wcześniej pomagała mi i woziła Brunia po domu by oszczędzić moich pleców...poważnie! No a Bruno na spacery jeździł w gondoli...bo tak jakoś ukryty był bardziej przed wiatrami i zimnem...No ale chłopak siada a ja z niego dzidziusia robię i w końcu wypięłam gondolę i zamontowałam specerówę bo wożenie Brunia w tej gondoli było już niebezpieczne-chciał sobie wyjść :) A teraz siedzi sobie -puki co - przodem do mnie i taki zadziwiony,że widzi sobie świat :)))

Nie wiem o czym jeszcze miałam napisać...pewnie mi się przypomni jak już opublikuję post...

Miłego wieczoru Dziewczyny :)
http://www.suwaczki.com/tickers/mhsv20mmt38dfucy.png

Odnośnik do komentarza
Gość monia i Aaron

Nicca- moj mlody o 19-0 e kaszke poprawiajac cycem. Pozniej 22-24 (rozne wstaje) i o 4-6 i w tych godzinach ma cyca.''I w ogole niby jak się pojawią ząbki to teoretycznie nie powinno się karmić w nocy tak?" a co maja zabki do tego, no chyba ze to ze moze cie ugryźć mlody?;p teraz powinnysmy dazyc by bylo 5 stalych posilkow plus cyc miedzy posilkami na zadanie;) u mnie nadal glowym posilkiem jest cyc bo jestem leniwa ;p mam wprowadzony obiadek a reszta to roznie;/MOj mlody w nocy chce jesc bo smoczkiem go nie oszukam.Tak wiec jesli twojemu starcza smok to nichodzi o glod. Woda u ns tez nie dziala,wcina jak jego tata po nocach a pozniej zgania ze pies albo kot nabrudzil ;) Tylko szkoda ze nigdy nie widzialam otwierajego paczke np chrupek przez psa czy kota w sposob nie niszczacy opakowania;p

Odnośnik do komentarza

Werka, tak sobie dziś rano oglądałam filmiki i znalazłam coś dla Ciebie (oczywiście z przymrużeniem oka!!!!). Pierwszy filmik pokazuje, że da się spać kiedy dziecko nie śpi, a drugi pokazuje jak pomóc dziecku zasnąć - idealny dla tatusiów, tylko jak już tatuś wejdzie to niech nie popełni tego błędu co ten na filmie i nie próbuje wyjść;P

http://www.suwaczki.com/tickers/961lwn15puz0w91q.png

Odnośnik do komentarza

Inga Atechniczna to moje drugie imię i razem z Toba czekam na Beacie xD! Bo ja co prawda zrobilam dwa filmiki (a raczej program zrobił) ale jak je udostępnić czy zapisać nie wiem. Coś tam przeczytałam ze one sa przez jakis czas przechowywane a jak chcesz pobrac to chyba jednorazowa oplata 3,66.Ale nie jestem pewna.I jeszcze jeden filmik powstal gdy otworzylam program jako gosc a drugi jak sobie utworzylam tam konto.

Odnośnik do komentarza

Dobry wieczorne ;-)
Dzisiaj u nas w sumie jak co dzień, nie ma co się zanadto rozpisywać. Z małym sierściuchem ostatecznie nie byliśmy u weta, pomimo że jeszcze piszczał rano i byłam pewna, że się nie obejdzie to koło południa zaczął się zachowywać po staremu... tak po prostu... więc mówię nie ma co u weta z siebie wariatów robić, bo nawet nic już po nim nie widać. Aczkolwiek moja teoria jest taka, że jak nas wczoraj w domu nie było to obydwa szalały jak zwykle (a bawią się czasem tak, że mały prawie fruwa) i albo mały spadł z łóżka albo duży coś niechcący mu zrobił, powiedzmy stłuczenie, bo sierściuchy się dzisiaj ze sobą nie bawiły, a robią to ze 3 razy dziennie. Tak więc ulżyło mi, bo powiem Wam że podejrzewałam już kamienie nerkowe, bo to jedna z przypadłości yorków...
W ogóle dowiedziałam się, że zmienia mi się od stycznia szef regionalny, jedna z kierowniczek z innego salonu, ale z tego samego miasta awansuje, wcześniej była już na zastępstwo w innym regionie, ciekawe jak to będzie. Do tego przychodzi do nas do salonu nowa osoba za tą dziewczynę, którą zwolnili ostatnio, więc ciekawe na jaki skład osobowy trafię w sierpniu.

Inga
Żeby założyć konto na magisto musisz mieć najpierw konto na gmail, wchodzisz na:
https://accounts.google.com/ServiceLogin?service=mail&passive=true&rm=false&continue=https://mail.google.com/mail/&ss=1&scc=1&ltmpl=default&ltmplcache=2&emr=1
i na dole jest "Create an account"
Bardzo szybko się zakłada, powpisuj byle co, żeby jakieś tam było, oczywiście nie wpisuj nr tel, bo niepotrzebny do niczego.
Później wchodzisz na magisto.com, w prawym górnym rogu jest "log in", potem też na dole jest "Create Account" i sobie też zakładasz. Przy darmowym koncie masz niewielkie ograniczenia, do 10 filmików max 15min i do 10 zdjęć wrzucanych na raz i jest jakiś limit w pobieraniu, ale nie pamiętam, bo ja mam konto premium, ale trafiłam na promocję, bo jakoś wyszło mnie 20zł na rok to skorzystałam. Jak już będziesz mieć konto to klikasz "create movie" i przechodzisz kolejne kroki :-)
Żeby pobrać filmik na komputer to wchodzi się w "My movies" i klika się na zrobiony filmik, pod nim jest "download".
Jak coś źle wyjaśniłam to dopytuj, bo to co mi wydaje się w miarę jasne, nie dla każdego też takie musi być :-)
Ten filmik z wychodzeniem z łóżeczka widziałam gdzieś w wersji "mamowej" chyba też :-) Artykuł właśnie czytałam przed wejściem na fo, ale niestety rodzice są sobie winni, że aż do tego dopuścili, w dużej mierze to na zasadzie "idź się synku czymś zajmij" to co, włączał konsolę bo najprościej.

Werka
Ja właśnie staram się trochę ograniczyć czas, który poświęcam Iśce, trochę nauczona swoim siostrzeńcem, który też jest jedynakiem i z racji tego że ciągle ktoś się z nim bawił to długo nie potrafił się sam zająć. Inaczej jest jak jest więcej niż jedno dziecko, bo wiadomo jak są w miarę w podobnym wieku to też się sobą zajmą, a my na dzień dzisiejszy nie przewidujemy dla Myszy rodzeństwa.

Anka
Widzisz jaką fajniutką Małgo stworzyliście :-) Kochaniutki szkrabek.
Nasz york też ma adhd, to są bardzo żywiołowe pieski, które większość ludzi błędnie bierze za kanapowce, a były wyhodowane do tropienia szczurów ;-)
A Izolda turlania absolutnie nie ma opanowanego do perfekcji, mój leniuszek przewraca się namiętnie jedynie z pleców na brzuch i unosi na brzuchu pupę do pełzania, ale przy tym nie używa rączek więc stoi w miejscu.

Dziubala
Szkoda, że trochę rozczarowana jesteś po spa. A to salon do którego zawsze chodziłaś czy jakiś nowy? Program i strona to "magisto" :-) Rodzice to czasami taka "cicha woda", a na wyjazdach czy imprezach wychodzi z nich to i owo heheh.

MamaŁobuza
Kto wie, może u Was to początek jakiegoś przełomu w miejszej ilości pobudek? :-)

Nicca
Też się przymierzam do zgromadzenia materiałów do książeczki filcowej, zobaczmy co z tego będzie, u mnie produkcja ręczna więc pewnie trochę mi zejdzie.
To niezłe mieliście łowy choinkowe heheh, taka przyczajka :D Później będziesz Krzysiowi opowiadać jak był na swojej pierwszej "akcji" :D

Ania
Wiadomo, jak zjesz pangę raz na jakiś czas to nic Ci nie będzie, jak ze wszystkim. Tyle, że nie ma ona tych wartości odżywczych co "prawdziwa" ryba, omega i te inne bajery :-) Facet nie zrozumie kobiet gadających o wszystkim i o niczym heheh. Chociaż ja jestem z tych co z kolei nie przepadają za rozmowami telefonicznymi.

Blania, Bia
Super, że się spotkałyście na żywo, ale nie zapominajcie o nas :-( Bo się prawie nie odzywacie na fo ostatnio :-(

Polinka
Fajnie, że program Ci się podoba, ja też go uwielbiam. Mam jeszcze super stronę jakby któraś z Was potrzebowała zrobić jakiś plakat, też sobie trzeba założyć konto jak wszędzie, większość grafiki którą można wykorzystać jest za darmo, można użyć swoich zdjęć itp. www.canva.com, jest prosta w obsłudze, tyle że po angielsku.
Tylko pozazdrościć Pani Przedszkolanki z takim powołaniem, rzadko kiedy teraz się trafia na takie osoby, na pewno ucieszyłaby się z takiego pomysłowego prezentu.
Mała Marinka jako Diabełek hihih, może jakaś pamiątkowa fotka na dropie?

Monika
Niezła zależność z nocnym podjadaniem taty i Aaronka :D

http://www.suwaczki.com/tickers/uch5e6yd0cq7vxma.png

http://www.suwaczki.com/tickers/y5iaxzdv6sr7mh7j.png

Odnośnik do komentarza

Witam wieczornie

Blania i Bia chyba o nas zapomniały :(

Dzisiejsze drzemki w dzień to sam-cyc-sam-na noc ręce więc jest super :D tfu tfu tfu
Dziś dodalismy do mm kaszke i chyba lepsze bo chętniej jadł mimo że taka sama ilość czyli około 75 ml ale podejrzewam że taka pojemność ma jego żołądek więc luz. W związku z tym że daje mu mm powinnam mu podawać jakieś wit dodatkowo czy cuś? chyba nie ale nie jestem pewna

Anka ja też na tym programie robię filmy jest dziecinnie prosty więc luz :D

Któras pisała o książkach Przeczytalam (mam) wszystkie części Greya i nie powiem czasami miałam wypieki na twarzy :D

http://www.suwaczki.com/tickers/relgh371u60um7mu.png

http://s1.suwaczek.com/200706242438.png

Odnośnik do komentarza

Grey stracilam czas na czytanie 3czesci,dobrze ze czas w godzinach pracy hehehe ,kazda jara co innego ja uwazam ze byla slaba. Nadodatek widzialam kiedy beda sie seksic wystarczyl tekst typu :" ale on/ona pachnie" lub "pachnie woda kolonska"itd. Dla mnie banal. To wiecej erotyzmu i ciekawszych motywow jest w bractwie czarnego sztyletu o to jest to co tak mi sie podobalo ze potrafilam ja ciagle czytac(autobus,praca,dom,autobus ,praca itd)ale sa gusta i gusciki:)

Anka-w tym programie co teoja corka robi filmiki to trzEba wlasny czas poswiecic i chwile dluzej posiedziec ale fakt jest latwy i darmowy ,ten co Beacia ma to wrzuca material czyli zdjecia i filmiki wciska 3przyciski (styl,muzyka i chyba juz ....:) )i sam sie robi i platny. Oba maja plusy i minusy :)

Nie moge skonczyc ksiazeczki dla malego bo ciagle cos sobie wymyslam i dokladam :) nadodatek maly nie pomaga ,tata tez nie:)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlclb15ksjtmsj.png

Odnośnik do komentarza

Moj maluch już się przebudza, ale moze zdążę co nie co (a może nie....?) U nas trudny czas. Mąż miał wypadek samochodowy... w ogóle nie wiadomo co to będzie i na czym stoimy.... Tak więc za mną kolejna ciężka noc, pomimo, że Dominik spał nawet ładnie. Liczę, że faktycznie zaczyna nam to wszystko "normalnieć" ...przynajmniej w tej kwestii...
Jakaś się taka poważna zrobiłam, zawsze mojego męża doceniałam, ale teraz mam tylko ochotę mu mówić jak bardzo go kocham i potrzebuje... ludzie... wystarczy chwila..... ;( .....ale najważniejsze, że żyje....
Przepraszam, że tak wam o tym, ale ja już nie myślę w innych kategoriach
Tylko po co o tym piszę

Monia, zaczęłam Greya - pierwszą część i odbierałam ją podobnie do Ciebie. Ale może nie spodobała mi się z tego powodu, ze czytałam ją na szpitalnym łóżku w ciąży, co innego w domu... wieczorami.... ;) Kończ tą książęczkę i koniecznie się pochwal!

Pati, a widzisz, może Robercik już ma dość samego mleczka, przecież to facet i potrzebuje porządnie zjeść kaszę;) My po przejściu na kaszkę żadnych witaminek dodatkowo nie podawaliśmy.

Anka, w dodatku ten program jest na prawie każdym komputerze. Może nie jest tak prosty, jak program Beaci, troszkę więcej czasu trzeba poświęcić, ale pracuje na nim nawet moja BABCIA, więc wierzę, że dasz radę :D

Beacia, fajnie, że york wyzdrowiał, za pieniądze, które wydallabys u weterynarza mozesz mu teraz jakieś spa zasponsorowac, na pewno bedzie mial więcej radosci, niż np przy zastrzyku w... kark;)

Inga, filmiki faktycznie fajne ;) też się pośmiałam

Polinka, prezent dla Pani Przedszkolanki bardzo fajny! Swietny pomysl! i tani :) Trzymamy kciuki za Marinkę i za wiele wiele łez :)

Nicca, dzięki za pomysly na książki! Tylko kiedy je czytac :D Znasz Cathy Glass? Właśnie sobie zazyczyłam,aby dostać pod choinkę od męża, ale nie wiem czy dojdzie, bo czekamy już ponad tydzień, a święta coraz bliżej :/ Nie wiem, czy będę w stanie je czytać, bo wszystkie są o krzywdzie dzieci. Ale ja zas najbardziej lubię takie chwytające za serce....

Miłego dnia mamusie

http://www.suwaczki.com/tickers/82doj44j1bbpduq4.png

Odnośnik do komentarza

Chmurkowe dzień dobry :-)
Pada i pada i dopada mnie taki nastrój, że coraz mniej nas na tym forum, mamy coraz rzadziej się odzywają... No, ale chyba taka już kolej rzeczy, chociaż z tego co widziałam na forum Maluchów to mamy z Lipca 2010 są nadal aktywne, fajnie jakby podobnie było u nas.
Izolda właśnie leży na macie, trzyma zabawki które wiszą na pałąku i utknęła w bezruchu ze wzrokiem we mnie wbitym mówiącym "chyba żartujesz... a ja??" :D

Anka
Nawet mam ten program na kompie, ale szczerze mówiąc nie zagłębiałam się w niego, na razie posłużył mi do skrócenia Waszych filmików do projektu jedzeniowego. Z ciekawości sobie go otworzyłam i faktycznie jest prosty w obsłudze, więc może też coś zacznę majstrować. Mogę od Ciebie zgapić pomysł "dziennego" filmiku?

Pati
Witamin żadnych dodatkowo podawać nie musisz jeżeli lekarz nie zaleci. Najlepsze są te naturalne co dostaje w jedzeniu, owocach, warzywach itp. Tyle tylko co tą witaminę D, ale to też zależy od mm, ja przy Bebilonie normalnie muszę podawać, ale czytałam że jeżeli w mm jest wystarczająca dawka witaminy D to niby nie trzeba już podawać, najlepiej zapytaj się lekarza.
Ja Greya też czytałam, szczerze mówiąc z uśmiechem na twarzy, bo... nie napiszę Wam publicznie hahah. Ale ogólnie książka szybkosięczytająca i lekka, chociaż nie powiem, niektóre opisy drażniące, zwłaszcza "wewnętrznego ja".

Monika
Wytłumacz Synkowi, że jak Ci da dokończyć książeczkę to będzie mieć fajną, nową zabawkę :-)

Wasze dzieci też "udają, że kaszlą"? Mysza od kilku dni jak się przekręca na brzuch to wydaje z siebie takie kaszlące odgłosy :-) Za pierwszym, drugim, trzecim razem się trochę niepokoiłam, ale teraz już wiem, że to odgłos z kategorii "nowe dźwięki" :D

http://www.suwaczki.com/tickers/uch5e6yd0cq7vxma.png

http://www.suwaczki.com/tickers/y5iaxzdv6sr7mh7j.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...