Skocz do zawartości
Forum

Czerwcątka 2014


Rekomendowane odpowiedzi

Beacia - aaaaaaa, u nas dzisiaj zaczął się chyba skok. Poprzedni skonczyl się 2 tygodnie temu i byl7 bardzo grzeczniutki, a dzisiaj masakra, znowu marudzenie. Biedne te nasze dzieci, co musi dziać się w ich glowkach.

Coco - kiedy Ty zdazylas kupic taka wizytę w soa. Jejku, czasem wydaje mi się, że tylko ja jestem jakas taka uziemiona w domu,

Jutro idziemy do okulisty z uciekajacym okiem, mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze, nawet nie wiem jak się leczy takiego zeza, chyba nie nosi się mini okularkow;), u nas w rodzinie, ani z mojej ani z meza strony nikt nie nosi okularów, więc liczę na to że Maksiu ich tez nie będzie miał :)

http://www.suwaczki.com/tickers/sbe251pzkrye3etd.png

http://www.suwaczki.com/tickers/atdci09kq98nmtk1.png

Odnośnik do komentarza

Poszlam dzis zalatwiec sprawe z oknami ,okazalo sie ze nie ma punktu na ulicy "x" bo zostal zamkniety tylko szkoda ze na stronie nic o tym nie wspomnieli. Wiec dawaj jedziemy do drugiego na drugim koncu szczecina (kit ze wlasnie z tego konca przyjechalismy) No i oczywiscie godziny szczytu wiec stracilam ok 2 godzin. Tak wiec nie zawiele zalatwilam ,nadodatek padalo:/ Okna wyliczyli mi na ponad 6000zl i najlepsze jest to ze nie stac mnie na rolety i bede musiala cos narazie pokombinowac. Chcieli za rolety "dzien i noc" 3000zl na 4 okna lub zwykle za 1600zl. Uznalam ze narazie odpuszcze i zakupie sobie zaslony. Albo poszukam gdzie indziej rolet. Bo cena mnie powalila. Niestety wracalam dosc pozno do domu i moj maly sie biedny rozplakal (ja bylam w sklepie a babcia pchala wozek i trzymala malego na rekach ,jakies inne mamy chcialy babci pomoc bo sobie nie dawala rady :P ) ale po chwili przybieglam i dalam mu cyca na przystanku i sie uspokoil :) Niestety to juz jego pora gdzie powinnien byc w lozku a ja niestety przez te jezdzenie zgubilam czas i tak szybko mi uciekl ze nawet nie wiem kiedy. Niestety czasami tak bywa. ALe cwaniak w domu jak przebralam w pizamke to juz uchachany i zamiast isc spac to zaczal sobie gadac:)
Co do kolezanki ona przyjela na siebie cale uderzenie chodzi ,ale ma kolniez zalozony i cos ma z kregami zbite czy lekko zbite cos takiego (nie mialysmy jak spokojnie pogadac wiec tak w skrocie sie dowiedzialam|). Opowiadala ze dzwoniac po pogotowie 3 razy urwal jej sie film ,na chwilke doslownie, ale jednak ,na szczescie byl maz ale uspokajal dziecko. Babka w telefinie "halo halo,jest tam pani?" a ona "tak tak tylko zemdlalam " teraz to komicznie wyglada ale domyslam sie ze wtedy tak juz to nie wygladalo. Wazne ze zyje ale niestety moze uraz zostac i nie wiadomo jak to bedzie z tym kregoslupem.
DZiubala-wlasnie o takie krzeselko mi chodzilo ja tez nie lubie zbytnio kasy wydawac a wiem ze moje dziecko ok 3 lat bedzie przy stole ze mna siedziec :P A jak juz cos kupuje to jednak wielofunkcyjne tak jak to krzeselko. Dzis bylam w hurtowni i podobne krzeselko kosztowalo 220zl:/ Co do fotelika popatrze jutro sobie na necie bo nie ktore fajnie wygladaja ale nie maja testow a jak juz mam wydawac kase (i to w sumie nie mala) to chce bezpieczny fotelik i najlepiej sprawdzony:) Jutro obczaje ten twoj :) Fajnie ze udala sie impreza czesto tak mam ze nie chce isc a pozniej nie chce z imprezy wyjsc;) FAjnie ze dzieciaczki maja zajawke chlopacy lubia niestety wpadac w klopoty tak wiec jesli maja zajecia to troche mniej maja glupot w glowie ;) Oczywiscie mam na mysli troszke starszy wiek. Co do opieki niestety powinno byc tak ze na 5 dzieci przypada 1 opiekunka ale to jest tylko na papierku w realu wyglada to inaczej:/ Nie wiem ajk mowia rodzicom wiem jak wyglada to od srodka:)
I to bylo w paru placowkach nie tylko w jednej. Swoja droga pytalas sie meza co oni mieli w toalecie? moze tez mieli koszyczek :)
Werka czasami dzieci tez marudza na pogode zobaczysz zreszta czy bedzie mial dluzej taki stan czy tylko chwilowy:) Lekarz ci wszystko powie bo szczerze mowiac tez nie umiem sobie wyobrazic malych okularkow. WIesz moze da sie takie wady skorygowac bez okularkow np poprzez zabawe. Z reszta co tam gadam przeciez nic nie bedzie:) Oj sorry bedzie wada fizjologiczna moj mial 3,5 plus :) miod tez pije przy kp z reszta ja wszystko jem i pije:) Amolem albo vickiem czy jakos tak sobie dawalam pod nos zeby lepiej bylo mi oddychac a tak na katar to czekalam:)

Beacia jutro jest 5m.mojego duperelka ,powiedz mi kiedy to zlecialo? Ukradne wciskarke z pracy, zartuje ja mam bardzo ciezka tam,taka przemyslowa metalowawa zeby ja podniesc to trzeba chlopa:) hehehe albo silny kregoslup:) Dzieki za cynka z piwem czas najwyzszy zmienic repertuar :) Bo karmi juz wychodzi bokiem:) Swoja droga ty chyba stalas pol dnia w klepie i czytalas etykietki:P hehehe zartuje ale czasami ta ilosc piw mnie przeraza.

Coco- wybrnelas bo ja ostatnio zapomnialam o rocznicy naszej:) A on pamietal:/ ja kupilam mojemu kwiatka czekolade (w koncu jest rownouprawnienie ) mialo byc z jajem:) no i piwko do tego:) Nie mam kasy oszczedzam na okna nadodatek za miesiac ma urodziny wiec musze cos wymyslec:)
co do okulisty my w szczecinie mamy medicus i to jest taka prywatna przychodnia ze idziesz placisz i masz lekarza z kazdej dziedziny moze u was cos takiego jest?

Wybaczcie jak o czyms albo kumus zapomnialam odpowiedziec ale chce wrocic do szukania rolet tymrazem:)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlclb15ksjtmsj.png

Odnośnik do komentarza

Chrzest - powinno się dzieci chrzcić gdy mają 18 lat!! Tak, tak, tak. W ten weekend miałam ochotę uciec na bezludną wyspę, w trakcie ucieczki porwać ze sobą męża i córę, bo...mieliśmy chrzciny. Zjechała się cała rodzinka, już od czwartku zaczęli przybywać z różnych stron. Pierwszy raz w życiu cieszyłam się, że nie mam za dużego mieszkania i tylko jedna para u nas nocowała, ale powinnam chyba powiedzieć aż jedna para. Bezdzietni młodzi ludzie nie zdający sobie sprawy, że jak dziecko zaraz idzie spać, to się go nie rozbawia, obrażający się kiedy prosiłam, żeby jej nie dawali pluszowego włochatego misia, bo będzie go wkładała do buzi i zje (taaa...włosy w kupie były!). Dodatkowo przychodzili do nas wszyscy jak na pielgrzymkę. A moja cierpliwa córa grzecznie to znosiła...ale każdemu cierpliwość się kiedyś kończy. W trakcie mszy było super. Oleńka zauroczyła księdza, bo wpatrywała się w niego jak w obrazek i w końcu obdarzyła go uśmiechem. No i imprezka, wszystko fajnie ale ja chcę ululać Olkę więc myk ją do wózka i zasłoniłam wózek pieluszką i głupia postanowiłam coś zjeść, bo mi kiszki marsza grały, wózek stał obok i nagle jak się nie zbiegnie pół rodziny jak nie zaczną ją odsłaniać, bo po co ja dziecko zasłaniam, no i uśmiechają się, guguają do niej, gigają, hihają i wiele innych odgłosów, które Ola dzielnie znosiła przez te kilka dni (ja miałam mniejszą cierpliwość)...i nagle z wózka wydobył się anielski RYK!!!!! No to oczywiście: na pewno ją brzuszek boli, na pewno jej za gorąco, na pewno jej za zimno, na pewno nie chce spać, na pewno, na pewno, na pewno...a ja wstałam wzięłam Oleńkę na ręce i od razu cisza, mąż wózek na zewnątrz i... poszła spać. Kiedy wzięłam Olcię na ręce miałam ochotę całej rodzince powiedzieć jedno: na pewno to Ola ma Was już wszystkich dosyć.

Dzisiaj rodzinka wyjechała, a moja Ola z wielką radością leżała SAMA w swoim leżaczku, SAMA bawiła się swoją zabawką ukochaną, nikt nie machał jej nad głową, nikt nie wydawał odgłosów które bokiem już wychodzą...Ale przede mną ciężka praca, bo Cudowni goście zaburzyli totalnie plan dnia, który tak ciężko było mi wprowadzić. Olkę ciężko teraz ululać do snu. No i dowiedziałam się, że jestem przewrażliwioną matką, która ubzdurała sobie, że dziecka nie można zabawiać i przekładać sobie z rąk do rąk i usypiać bujając przez godzinę.

Cieszę się, że w końcu mogłam wejść na fo i się wygadać.

http://www.suwaczki.com/tickers/961lwn15puz0w91q.png

Odnośnik do komentarza

Dlatego gdybym robila chrzest to tylko z najblizsza rodzina naprawde ta najblizsza,(nawet gdyby miala odbyc sie tylko w gronie chrzestnych) poniewaz to jest przyjecie sakramentu a nie impreza i nie wyobrazam sobie zeby wlasnie bylo rozbawianie itp.kiedy u nas jest inny rytm dnia bo to dziecka "swieto" wiec czemu ma na tym cierpiec. Ale to tylko moje zdanie wiec jesli ktoras ma inne poglady to blagam nie bijcie mnie:) ale ciesze sie ze mnie tego typu problemy omina bo moj maly sam podejmie decyzje jak podrosnie:)

Inga ogolnie wspolczuje bo do mnie wpadnie siostra mojego faceta z rodzina i mnie to juz meczy a co dopiero iles osob:) nie dla mnie takie rzeczy. Ja wole spokoj kiedys bardziej mnie ciagnelo do takich spotkan teraz uciekam od tego:) urodzenie dziecka naprawde potrafi odmienic zycie jak i podejscie do niego:)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlclb15ksjtmsj.png

Odnośnik do komentarza

Inga jak ja Cię rozumiem!! Do nas zawsze rodzice J. Razem z jego siostrą i jej 7 letnią córką wpadaja wieczorem kiedy mała już powinna się wyciszac a oni stoją nad nią, gadają, przekrzykuja siebie. Młoda meczy tą Emilke, ciągnie za rękę, za nogę a mnie strzela nie powiem co. I też wtedy mloda w ryk a oni ojej coś jej dolega albo jeszcze lepiej jak powiem, ze po prostu za głośno jest i musi się wyciszyć" bo Ty ja przyzwyczaiłas, że ma cicho. Tak nie możesz. My nasze dzievi NORMALNIE wychowalismy". Cieszę się,że masz już to za sobą. Następne jej kościelne święto na szczęście za pare lat ! :)

Odnośnik do komentarza

Teraz tak puki jest trochę czasu a Bolo odsypia caaałą butlę :)

U nas w sumie bez zmian . Już mogę się reejstrować na anstępne bioderka i szzcepienie-później bede dwonic. Oczywiscie wszytsko od 1.10 bo nie mają jeszcze grafików ...
Wczoraj byliśmy u teściowej zawieść jej zdjęcia . Kupiła małemu 2 pary bodów tylko szkoda,że na 74 a on ma 62 ..będzie na później . Dostałam też od niej bluzkę .... i dowiedzialam się ,że krzesełko które szwagierka chciała dac Bolkowi po swoim dzieciaczku ODKUPUJE od niej Jej Mama (teściowa) i będzie prezent pod choinkę .. :D
Dobre jaja :P

Monika
I jak tam kierowniczka ? Coś wiesz jak się czuję ? Zwykłe rorlty możeż kupić nawet w Biedronce tylko wymiary musisz sobie dobrać . I są o wiele tańsze zamaist 3000 zł wydasz co najwyżej 300 zł.
MILIONY BUZIACZKÓW DLA PRZYSTOJANIACZKA ! :*:*:*:*

Bia
Czy mój kochany Pulpecik już się dobrze czuję ? Wstajesz dalej co 2 h ? Super ,że tak lubi leżeć na brzuchu . Bolo troche poleży 5/10 min i już marudzi -wydaje mi się ,że wsio go boli od podnszenia tej głowy :D hah.

Dziubala
Łaaa 200 osób na weselu o mój Boziu . A widzisz super się bawiliście a tak nie chciało Ci sie iść,szkoda tylko,że tak krótko ! No tak rozupuszczone włosy to jest jednak katorga ,jeśli są spięte jest swoboda i jak tańczysz mniej się pocisz :D. Ale mnie zaskoczyłaś z tą łazienką !!! Kurczę kobita ma łeb ! Zawsze to co wypisałaś mam na welelu w swojej MAŁEJ torebce !! :D A Te Twoje starszaki straszne zdolniachy ,pozazdrościć !!!

Beacia
Filmik taaaki słodziutki heh :) Szkoda,że nie dałaś go jak chodiłyśmy z brzuszkami :P . Jak udało Ci się wyjście ?
Hahaha z tym cycem to przesadziłaś , może kiedyś był fajny teraz ?! ahhhh pomarzyć o tym co było ;) .

Patii
Wydaje mi się ,że zamiast śpiworka lepszy będzie ten komplet ! Zdecydowanie !

Coco
Łaa taki prezent na dzień chłopaka ?! To co kupujecie sobie na uroddziny lub święta ? :P Ja oczywiście zapomniałam i już było zapóźno bo P sobie sam przypomniał i był wstyd :D . I jak udał sie ten wieczór ? Nina dała poszaleć ? :)

Werka
Co u okiulisty ? opowiadaj ! Wydaje mi sie ,że kiedyś widziała takie malutkie okuraki były one jak by z gumy i na gumce z tyłu główki ,żeby nie spadły . Coś w tym stylu https://www.google.pl/search?q=okulary+dla+niemowl%C4%85t&biw=1600&bih=765&tbm=isch&imgil=cQ-PW164lGA1jM%253A%253BJSnbRcg3C0o8EM%253Bhttp%25253A%25252F%25252Fwww.okularydladzieci.com%25252Fc-1%25252Fokulary-dla-niemowlat&source=iu&pf=m&fir=cQ-PW164lGA1jM%253A%252CJSnbRcg3C0o8EM%252C_&usg=__Jz0c2UHjaX8Bqi0UBdEku8wo-CM%3D&ved=0CDcQyjc&ei=ZbArVLG6A8zjaIzNgsAM#facrc=_&imgdii=_&imgrc=cQ-PW164lGA1jM%253A%3BJSnbRcg3C0o8EM%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.okularydladzieci.com%252Fimage%252Fcache%252Fdata%252Fmiraflex%252520niemowlaki%252Fmini_baby-160x120.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.okularydladzieci.com%252Fc-1%252Fokulary-dla-niemowlat%3B160%3B112

Inga
Na całe szczescie u mnie mimo 22 osób to sami najbliżsi których Bolek zna . Ale masakra podziwiam Cie ze to znioslaś ! Na szczescie mamy juz te chrzciny cholerne za sobą ! Masz jakieś zdjęcia ?

https://www.suwaczki.com/tickers/82doj44jljs8gkw6.png
https://www.suwaczki.com/tickers/m3sxcsqv36exycxd.png

Odnośnik do komentarza

Cześć Dziewczyny :)

Ja na Dzień Chłopaka zgodnie z planami zaprosiłam dzieci na lody (chodzimy niemal codziennie na lody, a Oni dalej mają z tego atrakcję :D), a mężowi kasztanki w dużej paczce :). Wszyscy zadowoleni :). Chciałam jeszcze trochę romantycznego wieczoru z K., ale padł wcześniej ze zmęczenia, więc innym razem nadrobię ;)


Bia, Beacia, hehe, a myślałam, że nikt nie zauważy, że jeszcze fotek na dropa nie dałam ;). Zatem postaram się lada dzień wstawić zdjęcia :)

Beacia, ale słodziutki filmik, oglądnęłam ze średnim synkiem i pytał czy też tak dużo mleka piłam, haha.
Jak wspólne wyjście bez Iśki?

Werka, jeśli nie jesteś przeziębiona, to może masz katar z suchego powietrza, grzejecie w mieszkaniu? A może też być tym alergicznym. Czasem alergia łapie nas nawet jak wcześniej jej nie mieliśmy.
A mód spokojnie możesz pić czy dodawać do ciepłego mleka. Polecam miód wielokwiatowy, u nas używa się go cały rok, a najwięcej schodzi go jesienią i zimą. Zwróć tylko uwagę, by miód jeśli nie jest ze znanej Ci pasieki, to kupując go w sklepie popatrz, żeby był z polskich miodów, a nie z mieszkanki miodów z Unii Europejskiej i z krajów spoza UE.
Jeśli katar masz wodnisty i bez problemu spływa, to nie ma potrzeby używać wody morskiej. Prędzej przez kilka dni możesz użyć wapna z wit. C, takiego do rozpuszczenia w wodzie. O czosnku do nosa też słyszałam, ale ponoć najlepiej go użyć gdy katar jest gęsty, bo po czosnku ma co wypłynąć ;). Jak przetestujesz czosnek to napisz jak zadziałał.
Dobrych wieści u okulisty!

Pati, jak masz dylemat co kupić, to na razie nic nie kupuj ;). Zimową porą do wózka wystarczy koc na dno gondolki, dziecko w kombinezon i do tego przykre kocykiem. Jak będzie cieplej to kocyk odkrywasz i już. A z takim śpiworkiem, to dziecku może być za ciepło i za dużo zabawy w cieplejsze dni (a takie ciepłe dni w zimie też są). Dlatego ja uważam, że to zbędny zakup ;). Ale oczywiście każdemu wedle potrzeb :)

Coco, ekstra niespodzianka na prezent dla męża :). Ja też planowałam romantyczny wieczór, ale K. wcześniej padł ;)
Sporo zakupy już porobiłaś i jeszcze spore przed Tobą, powodzenia :)
Cegłę jako ozdobę pokoju pierwszy raz zobaczyłam u znajomych jakieś 12-13 lat temu. Skuli tynk ze ściany i dostali się do oryginalnej cegły, przy czym nie skuli całej ściany tylko pasek metrowy w poziomie, tak pośrodku, efekt genialny :). Jak się przeniesiemy kiedyś do jeszcze większego mieszkania, to będę mieć cegłę na którejś ścianie ;)

Monika, pechowo z oknami, oby w końcu udało się załatwić i za niższą cenę. Pytaj też ile czeka się na montaż i na ile dają gwarancję. A chcesz z parapetami? To zapytaj czy są w cenie okien. Pamiętam jak u rodziców miało być wymieniane wielkie okno balkonowe i kuchenne. Zamawiali je u brata synowej, bo myśleli, że będzie szybciej i taniej. I rodzice byli wściekli, bo nie dość, że czekali ze… 4 m-ce (!!!) to zapłacili więcej niż sąsiedzi za takie same okna. Ale było po ptokach…
Na weselu w męskiej toalecie koszyczka nie było, bo sama od razu o to K. pytałam, byłam ciekawa co w takim koszyczku by się znalazło ;)
A co do naszego żłobka, to jestem pewna na 200%, że było tam zawsze min. 5 opiekunek. To był najlepszy żłobek jaki sobie można wymarzyć dla dzieci :)
Aaronek kończy dziś 5 m-cy! Zatem dużo buziaków dla Niego!!!

Inga, też jestem za chrztem w wieku 18 lat :D. Długi mieliście zjazd rodzinny na chrzciny, wyobrażam sobie jakie to meczące przy małym dziecku. Ale to już za Wami, możecie się znów cieszyć swoją 3-ką :)

Blania, dziwne z tym odkupywaniem krzesełka w rodzinie i to najbliższej ;)
A ja na wesele zawsze biorę zapasowe rajstopy na wszelki wypadek. Tym razem nie wzięłam, bo jechaliśmy tylko na kilka h. No i co…, kilka h czy kilkanaście, nie ma znaczenia, bo oczko i tak poszło, a ja rajstop nie miałam na wymianę. Całe szczęście, że zapasy były w łazience :)

Odnośnik do komentarza

Artykuł dla tych co boją się, że dziecko za mało zjada
http://mamdziecko.interia.pl/pierwsze-miesiace/news-7-sygnalow-ze-smyk-sie-najada,nId,1526233#iwa_item=6&iwa_img=1&iwa_hash=16426&iwa_block=tiles


A to ciekawy artykuł o klapsach http://mamdziecko.interia.pl/wychowanie/news-dlaczego-klaps-jest-zly,nId,1528428#iwa_item=1&iwa_img=1&iwa_hash=11502&iwa_block=tiles
Sama też jestem przeciwniczką klapsów. Żaden z moich synów ani razu nie dostał od nas choćby jednego klapsa, i Jasiek też nie dostanie, mam nadzieję.

Odnośnik do komentarza

Cześc Mamusie! :)
Wczoraj mi dnia nie starczyło żeby się odezwać, ale dziś czekałam jak tylko Fifi zacznie drzemke :)
Tak jak wczoraj w nocy się odzywałam, Filip pobijał swój nowy rekord nocny i spał od 21 do 4 :) to nam nie wyeliminowało jeszcze jednego posiłka ale... DZIŚ! spał od 21:30 do 5:20 !!! i już jedno jedzonko mniej :) i po takim długim śnie zjadł 150ml, więc bardzo głodny jakoś nie był, po 8 120ml i drzemie :) tylko juz spania do 9-10 nie ma, ale i ja bardziej wyspana :D a jeszcze 3 dni temu mówiłam że mamy bardzo unormowany dzien i noc, wszystko o tych samych porach mniej wiecej, a tu taka niespodzianka :) jesli tak bedzie dalej to duzo sie nie zmieni tylko jeden posiłek własnie odejdzie, super!

Werka: gratuluje i Tobie przespanej nocy :)

O koszyczkach na wesele też nie słyszałam, ale bardzo fajna sprawa, ja tez miałam zawsze kilka rzeczy pod ręką, ale nie w torebce ale w aucie zawzyczaj, bo najlepsza torebka na wesle to mała, ale jak do niej wszystko zmieścić?! :)

Teraz bardziej przekonuje sie do tego żeby nie kupować śpiworka, zwłaszcza, ze u nas tych zim mroźnych nie ma. Śniegu nie było w tamtym roku, mam nadzieje jednak że w tym roku trochę spadnie, tak dla samej radochy :)

Jutro do Londynu, no trzeba było zrobić zdjęcie a tu takie wskazówki:

Fotografia na jednolitym, jasnym tle, mające dobrą ostrość oraz pokazująca wyraźnie oczy i twarz z obu stron od wierzchołka głowy do górnej części barków tak, aby twarz zajmowała 70-80% powierzchni fotografii, fotografia ma przedstawiać osobę w pozycji frontalnej. Zalecamy, aby dziecko miało na zdjęciu otwarte oczy i zamkniętą buzię oraz aby na zdjęciu nie była widoczna inna osoba lub przedmiot.

No i mozna spróbowac samemu bo sobie u fotografa nie wyobrazam ustawiania Fifiego, na to na białej poszewce połozyliśmy Filipa, Kuba robił zdjęcie a ja nad nim wołałam i cmokałam żeby się Mały w obiektyw patrzył :D i się udało wrzuce poźniej na dropboxa i pare innych zdjęć wraz z moją okolicą :)

Veronica, Inga: Filipa odwiedzają nasi znajomi, ale zazwyczaj to jest przywitanie i Fifi się usmiechnie (sprzedali byśmy dziecko i by się nie skapł że jest u kogoś innego chyba :D) i tyle, nikt go nie męczy a zwłaszcza wieczorem, także czuję ulgę :) a na skypie jak się do dziadków usmiecha, nie wiem co on tam widzi :)

Monia: buziaki i życzonka dla Aaronka! duuuuży chłopak :)

Beacia: filmik taki fajny, i taki fajny głosik tej dziewczynki :)

Blania: aaaa, jest to zdjęcie! pierwsze :0 dziewczyna o 100 twarzach, a to jedno widziałam na facebooku, i tak nie do końca byłam pewna czy to Ty jednak, używasz? :)

Coco: ja zamówię kaszkę jaglaną i kleik najpierw, tez lada dzień żeby była, ale ja to jeszcze poczekam :) ten zestaw do karmienia widzę groszę nie kosztuje, to musi być jakaś specjalna miseczka?

Muszę zdobyć tą maść vaporub i chyba tak jak Coco smarować na zabawkach i koło łóżeczka, bo ten katarek coś Fifiemu nie przechodzi, nie jest taki duży, ale jak na płasko lezy na łóżku (w łozeczku ma poduszkę klin) to budzi się z takim płaczem bo ma tak nos zatkany, odciągamy z 6 razy dziennie, ale czasami nic tam nie ma.

Słuchajcie, taki mam problem, dostałam od znajomej z 10 łyżeczek do karmienia, bo powiedziała, że mają różne kształty, i nie wiadomo jaki Filipowi spasuje. I teraz tak, można tak używać 'używane'? Wiadomo, że umyje, odparze, są niezniszczone, ale nie wiem, tak się zdziwiłam jak mi to dała, i tak leżą (swoją drogą dała mi mnóstwo rzeczy przydatnych, termos do butelek, kocyk, kremy jakieś nieuzywane itd.)

http://www.suwaczki.com/tickers/zrz6j44jn4hj6fs4.png

http://www.suwaczki.com/tickers/6qw2h00czxr17dz3.png

Odnośnik do komentarza

Ania moj maly mial w ciagu 3 m.2 razy robione usg.

Co do rolet to nie jest takie hop siup zeby kupic np w biedronce poniewaz ja wymyslilam sobie okna krzyzowe wiec sa 4okienka w jednym oknie i do tego trzeba 4 rolety dwie prostokatne i 2 kwadratowe temu tye to wynioslo.

Dziekuje dziewczyny za zyczenia!

Poklocilam sie ze swoim i szczerze mowiac poczytalam ale nie chce mi sie odpisywac wam:/

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlclb15ksjtmsj.png

Odnośnik do komentarza

Monia: wpisz sobie w google rolety na scianie. Wzory sa na prawde rozne nie tylko jednolity. Calkiem fajne. Jesli nie chcesz jednej na cale okno to wez dwie podzielone posrodku pionowo. Bo cztery w sumie na calym oknie tylko w kazdym okienku to bedzie Ci wygladac tak napackanie, tak za duzo. Ale rozumiem ze nie chcesz calkowicie zaciemnic wnetrza jesli cala zaslonisz. Dlatego pomysl o dwoch np. Zrobisz oczywiscie jak bedziesz uwazac :)

http://www.suwaczki.com/tickers/zrz6j44jn4hj6fs4.png

http://www.suwaczki.com/tickers/6qw2h00czxr17dz3.png

Odnośnik do komentarza

A ja jestem załamana i chyba daleko mi do spokoju. Moje dziecko przestało chcieć jeść. Dziś zjadł o 7:30 110ml i do 13:00 nie dopominał się jedzenia! A o tej 13:00 zjadł zaledwie 50ml. O 16:00 zmęczył 80ml - zmęczył, bo się tak nastękał przy tym jedzeniu, widać było, że jest głodny, ale jęczał jedząc i jednocześnie próbował mnie też chwytać rączkami, zamiast skupić się tylko na jedzeniu. Później wrzucę filmik, bo nagrałam go dla pediatry, może którejś z Was będzie to coś przypominać? I to właściwie koniec, przed spaniem jak zwykle był zbyt zmęczony by jeść, z trudem go przycycowałam i zasnął w trakcie ciumkania. Mam mało pokarmu, więc szacuję, że wypił jakieś 40ml. Poprzedniej nocy też zjadł mało, więc myślałam, że nadrobi, a tu takie coś. Dziwne jest dla mnie, że nie jest apatyczny, ma normalne adhd niemowlęce, uśmiecha się, czasem trochę bardziej marudzi, gdy jest zmęczony, słowem, nic co by odbiegało od znanej mi normy.
Chciałam zapytać, czy Wasze dzieciaczki jak chcą jeść to płaczą? Komunikują jakoś? Czy np. przyzwyczajone do stałego rytmu dnia nic nie mówią i czekają, aż im przystawicie butlę/pierś pod nos?

http://www.suwaczki.com/tickers/tb739vvj2mx19c44.png

Odnośnik do komentarza

Bia - nie słuchaj sie żadnej z nas, tylko idź jak najszybciej do pediatry. Moim zdaniem wymaga to pilnej konsultacji, zeby nie bylo nieszczescia. Moim celem nie jest straszenie Cię, ale żadna z nas nie pomoze Ci bo to wymaga glebszej diagnozy.

blania - siara jest na początku karmienia

kurcze mały sie obudził. Pozniej się odezwę w sprawie okulisty

http://www.suwaczki.com/tickers/sbe251pzkrye3etd.png

http://www.suwaczki.com/tickers/atdci09kq98nmtk1.png

Odnośnik do komentarza

Bia z tym jedzeniem faktycznie jest cos nie tak. Rozumiem ze w upaly by nie chcial ale teraz? rozumiem ze nie ma plesniawek ale moze cos go boli w srodku jak je co zniechceca go do jedzenia ,nie wiem ciezko gdybac .Dobrze ze nagralas i lekarz niech zacznie dzialac bo wydaje mi sie ze to jest niepokojace.
Blania dzieki -dzis w ogole nie myslaca jestem ;/

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlclb15ksjtmsj.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...