Skocz do zawartości
Forum

Czerwcątka 2014


Rekomendowane odpowiedzi

Też bym nie wytrzymała do czwartku, przez tyle dni niepewności oszaleć można. O ile to możliwe, postaraj się nie stresować na zapas. Wiem, że łatwo mówić, ale jeśli wszystko jest ok, to dla Maluszka najważniejszy jest spokój. Swoją drogą lekarze to też czasem potrafią porządnie nastraszyć, a potem się okazuje, że wszystko jest dobrze. Trzymam kciuki!!!

Odnośnik do komentarza

PANI-WIOSNA mialam podobnie, wiec wiem co przezywasz...w 4tyg i 4 dniu dowiedzialam sie, ze jestem w ciazy, poszlam do lekarza, ale jak to w tym tygodniu widac bylo tylko pecherzyk, a dzien pozniej o 22:00 bylam znowu u lekarza, bo krwawilam. Przez caly dzien bylam pewna, ze poronilam. Na dodatek w dniu kiedy zrobilam test moj maz polecail do Finlandii na delegacje, chcialam mu powiedziec dobra nowine po powrocie, ale jak na drugi dzien myslalam, ze poronilam to mu powiedzilaam przez telefon o tym...plakalismy razem. Kazal mi jechac do lekarza, pojechalam o tej 22:00 do mojego gina i sie okazalo, ze pecherzyk caly czas tam jest....Kolejnego dnia wylecial mi skrzep, ktory wygladal jak pecherzyk, wiec znowu do lekarza i znowu falszywy alarm. Dziewczyny myslalam, ze umre ze strachu!!!! Dostalam duphaston na podtrzymanie i bralam go do 14tyg. Teraz jestem na koncu 6 miesiaca i wszystko idzie jak najbardziej wporzadku, wiec czasami los szykuje nam niezla dawke zlych emocji a potem okazuje sie, ze jest dobrze...życze wszystkim przyszlym mamom z problemami, zeby ciaza rozwijala sie prawidlowo i zeby kazda z nas miala mozliwosc przytulenia swojego dziecka:)

Odnośnik do komentarza

pasia! sytuacja bardzo podobna tego wlasnie szukam ,czyli jest nadzieja ,ale wlasnie wrocilam z wanny sorry ze bede taka obcesowa ale wylecial mi razem z domieszka krwi taki maly przezroczysty glutek,podluzny nie jajo,mam nadzieje ze to nie dziecko!!!!nic mnie nie boli, krwawienie jakie bylo to jest,po za tym jesli 17,wrzesnia go nie bylo w macicy to jak mogl urosnac przez tydzien do 2 cm????
ja poprostu oszaleje.i nie bylo to jasnorozowe jak wszyscy pisza tylko przezroczyste,tylko ze krzyz przestal bolec,piersi nie czuje a to wszystko zle swiadczy.Teraz nie moge zasnac prze to wszystko

Odnośnik do komentarza

Witam dziewczyny zapisuje sie do waszego grona. To moja druga ciąza pierwszy syn tez sie urodzil w czerwcu a tu kolejne dziecko i tez w czerwcu. Pani Wiosna ty sie kobieto nie stresuj tylko dwon do twojego lekarza i niech cie przyjmuje. Ja w pierwszej ciazy tez mialam na poczatku krwawienia ale wszystko sie dobrze skonczylo:)Wiec trzeba byc dobrej mysli i przedewszstkim spokoj bo nerwy tu nic nie pomoga a tylko pogorsza.

http://olus2011.aguagu.pl/suwaczek/suwak3/a.png

http://www.suwaczki.com/tickers/w4sqgzu36e9c7qcr.png

Odnośnik do komentarza

Darcia, rzeczywiście, te daty są dość mocno orientacyjne. Nawet kalkulatory porodu podają różne daty.
Nudności mam już od paru dni. Dowiedziałam się o ciąży 16-go. Byłam nawet u lekarza na przełomie 5/6 tyg., ale nie było widać zarodka. Mam nadzieję, że się objawi przy następnym badaniu. Ciebie nudności jeszcze nie męczą? :)

http://www.suwaczki.com/tickers/tb739vvj2mx19c44.png

Odnośnik do komentarza

Bia, tak jak pisałam dowiedziałam się w piątek , w moje imieniny :) ostatnia miesiaczka skończyła mi sie 13.09 i pierwsza data porodu to 27,06,2014, ale tak jak pisałam pewnie ruchoma bo miałam bardzo nieregularne miesiączki :( Także dziś jest 4 tydzień i 7 dzień czyli co już piąty? :) Ostatnio dwie noce pod rząd bolał mnie żołądek i brzuch więc myślałam ,że się po prostu przejadłam , ale jakoś tak tradycyjnie , zrobiłam test potem drugi i nie mogąc uwierzyć w dwie kreseczki pobiegłam do ginekologa, który potwierdził ciąże , pęcherzyk mam "piękny, równy". Na szczęście nie mam żadnych objawów, poza tym że piersi i jajniki bolą jak na okres ale to normalne, ale szczerze już nie mogę się doczekać pierwszych mdłości :))

http://www.suwaczek.pl/cache/c571aab2a1.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Haha Darcia :D też mam w sobie jakąś niezdrową niecierpliwość w kwestii mdłości ;) choć do tej pory miałam mega pawiofobię! Mam jednak mało objawów i czuję jakiś niedosyt;)
Też się zastanawiam, jak liczyć te tygodnie: czy jeśli np. jest 5 tydzień i 5 dzień, to znaczy, że jestem w trakcie 6 tygodnia?
I jeszcze jak liczysz wiek ciąży? Bo piszesz, że ostatnia @ skończyła Ci się 13 września. Pierwszy dzień mojej ostatniej to 18 września i kalkulatory mi gadają, że jestem w szóstym tygodniu.
Rany... alem zielona w temacie ;D

Odnośnik do komentarza

Panda, hej. Widzę ,że nie jestem w najkrótszej ciąży :)
Nie znam się na tym liczeniu ,ale z tego co dostałam od ginekologa wynika,że według obliczeń okresowych wynik odpowiada 6 tygodniowi i 6 dniu (Bia czyli tak jakby już 7 prawda?) a z badania już inaczej bo liczyła po wielkości pęcherzyka. A wszystko przez to ,że nieregularnie miesiączkowałam :( być może jak pójdę do lekarza 7.11 na kolejne badanie okaże się ,że będę w 2 tyg dłuższej ciąży bo badanie pokaże co innego, nie wiem?
Mam nadzieję,że na kolejnej wizycie dowiem się czegoś więcej i dokładniej bo na ostatnim spotkaniu byłam tak szczęśliwa ,że zapomniałam zapytać o połowę rzeczy :)
Bia piksel w pęcherzyku był mi pokazany , taki malutki :)

http://www.suwaczek.pl/cache/c571aab2a1.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...