Skocz do zawartości
Forum

Zmiana czasu z letniego na zimowy


NATKA08

Rekomendowane odpowiedzi

ja też nie odczuwam tej zmiany ale jednak ona jest i jak niektórzy mówią zakłóca rytm biologiczny człowieka jakoś chyba nie bardzo to rozumiem ale co tam wydaje mi się że ta zmiana ma na celu przedłużenie poranka w jasności w zimę jak wstajemy to po 7 dopiero sie rozwidnia nie wyobrażam sobie by było po 8 jeszcze ciemno brrrrr w końcu rano bardziej jest potrzebna ta godzina w jasności niż po południu przynajmniej mi sie tak wydaje albo to po prostu przyzwyczajenie

Odnośnik do komentarza

mi póki co się podoba mała kładzie sie o godzinę wcześniej bo ostatnio to prawie o 23.00 się kładła a wstawała przed 9.00 dobrze ze mamy na 10.30 do szkoły bo by zasypiała co dzień he he ale niedługo to się zmieni kończą juz budowę nowej części szkoły i będzie przeprowadzka i zajęcia od 8.30 masakra nie wiem jak sie przestawimy

Odnośnik do komentarza

Bettyy
a córa znów się obudziła wcześnie dziś o 6 a normalnie spała by do 7 i tak mi się teraz dłuży
Natka - dacie radę Najgorsze pierwsze dni będą Ale fajnie tak wstać i się nie śpieszyć żeby do szkoły zdążyć

Bettyy może to kwestia czasu a Laura zacznie wstawać o normalnej porze jak przed zmianą czasu trzymam za to kciuki u mnie niestety nic się nie zmieniło Natasza chodzi spać o 22.00 a wstaje ok 9.00 nie wiem jak to będzie jak będziemy miały na 8.00 do szkoły

Odnośnik do komentarza

Ulla
Betty nie narzekaj proszę - bo ja po zmianie czasu mam pobudki starszego syna o 5 i to codziennie

Ula nie zazdroszczę:) miejmy nadzieje że zmieni się to w najbliższym czasie a swoją drogą jak Miki przeżywa cały dzień , łapie drzemkę w ciągu dnia? pewnie pada wcześniej
Bettyy jak to mówią nadzieja umiera ostatnia

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...