Skocz do zawartości
Forum

Biustonosz do karmienia


Rekomendowane odpowiedzi

Mam dziś dzień zadawania pytań i liczę na Was :)))
Tym razem pytanko odnosnie ładnej bielizny do karmienia. Gdy chodziłam po sklepach to widziałam same białe, beżowe i czarne, kroje też raczej podchodzące pod babcine :/ Czy kojarzycie gdzie można dostać chociażby z jakimś nadruczkiem? Normalnie uwielbiam kolorową biezliznę ale na aż tak wiele nie liczę. Jako mama też chcę się czuć atrakcyjnie i nie wstydzić się pokazać bielizny, tym bardziej, że to będzie lato. Pomóżcie :)))

Odnośnik do komentarza

Ja jeszcze nie myślałam o biustonoszu do karmienia bo to troche jeszcze dla mnie za wcześnie, ale spędzją mi sen z powiek moje ciągle powiększające się piersi i fakt że i tak wylewją mi się z moich biustonoszy :( normalnie mam dość duże piersi przeważnie nszę 75/80 D lub E a teraz to nie wiem, chyba powinnam się za F rozglądać!!!! I tak ciężko jest kupić ładny biustonosz w moim zwykłym rozmiarze, ładny i taki który ładnie wszystko podtrzyma a co dopieo teraz, narazie chodze w sportowym który kupiłam sobię latem jak chodziłam na siłownię, bo tylko on jest w miarę miękki i na tyle zabudowany żę nic z niego nie wypadnie :)

Odnośnik do komentarza

Hej
Wiecie moze, w których sklepach z bielizna w W-wie sa profesjonalne panie, które potrafia doradzic jaki dokladnie stanik nalezy dobrac do rodzaju biustu? Ostatnio ogladalam na Tvn style program, gdzie mówiono iz wiele kobiet nosi nieodpowiednie bistonosze - zbyt szerokie pod biustem i ze zbyt malymi miseczkami. Dobry biustonosz wymodeluje biust, wazne jest tez zakladanie stanika (zbieramy piersi spod pach i gdziekolwiek im sie rozlazi :) ) Jestem zdesperowana, bo z pieknego biustu zrobily mi sie (sorry za wyrazenie) 'zwisy' - 9 miesiecy karmienia zrobilo swoje. Jak odzyskac fajne cycki? (bez operacji!)
aha, i dodam jeszcze ze zawsze mozna sobie kupic normalny, ladny staniczek i przerobic go na do karmienia.

http://lilypie.com/pic/2010/05/31/F2iO.jpghttp://lb2f.lilypie.com/EotVp1.png

http://lmtf.lilypie.com/KNv2p1.png

Odnośnik do komentarza

byłabym wdzieczna za polecenie czegos do ceny 100 zl na jakims fajnym sklepie internetowym ( prosze o ewentualny link tutaj albo na pw) chodzi mi o cos o wmiare niskim stanie zeby nie wystawalo z bluzki i zeby bylo sexi zeby dobrze trzymalo biust, bo mam dosc spory i opada w tych zwyklych stanikach do karmienia. jakby ktora cos takiego miala to podrzuccie mi linka bylabym wam baaardzo wdzieczna :) najlepioej w jakims sprawdzonym sklepie interenetowym :P

Zagłosuj na mojego szkrabka:


Proszę o skomentowanie mojego ostatniego postu tutaj:

http://parenting.pl/polecam-odradzam/15856-zabawki-fisher-price-dostosowanie-do-wieku-dziecka-3.html
Chodzi o to podsumowanie muzycznego wirażu, fotorelacje:)

Odnośnik do komentarza

W sklepie Pieknamama.pl widziałam duża ofertę bielizny do karmienia.
Allesa też mają. Zachęcam, bo było do wyboru, do koloru, a nawet takie na konkretnie duży biust można znaleźć.

Właśnie! Z Allesa to nowość linia Mama Fancy weszła. Zrobione są z bawełny, która jest antybakteryjna, a ogólnie bardzo mi się podobały! Jeszcze długo czasu, zanim będę karmić ale chyba sobie kupię na zaś, bo były słodkie. Tylko później się nie zmieszcze! :hahaha:

Odnośnik do komentarza

ja zdecydowanie zakochałam się w ślicznym różowiutkim biustonoszu w kwiatuszki :
swiatmatki.pl/bielizna/126-biustonosz-dla-mamy-anita-5031-bialy-roz.html

Te biustonosze Anita są w ogóle ładne...choć nie za tanie..swiatmatki.pl
Jak dla mnie ważne by był wykonany z dobrych "oddychającej" tkaniny ale dodatki tylu koronka, kokardki też mile widziane:)

Odnośnik do komentarza

Co prawda pytanie było zadane przed miesiącem, ale gdybym miała komuś polecać bieliznę do karmienia, to polecam Bravado.
Ja kupiłam już będąc w ciąży. Wybrałam model, który rósł ze mną. Bardzo wygodny. Bez fiszbin. Wygląd sportowy. Ale ŁADNIE leżał. Dobrze wyglądał z sukienkami z dużym dekoltem. Wyglądał jak podkoszulek dobrze dopasowany;)
Cena dość wysoka, ale warto. Zostawiłam sobie po karmieniu syna i przy córce też służy. Dokupiłam teraz drugi i nawet nie ma zbyt wielkiej różnicy w odcieniach.
Czytałam gdzieś nawet, że taki sam model nosiła m.in. Angelina Joli czy Julia Robert ;)

Inne staniczki, które wypróbowałam to Alles. Są eleganckie, ale mają fiszbinę, która nie zawsze jest wygodna. Zwłaszcza na początku karmienia. Polecam, jednak trzeba dobrze dopasować. Ja mam dwa. Z jednego jestem baaaardzo zadowolona (kolor-ach, materiał-ach, wykonanie-ach, dopasowanie-ach...)
Niestety drugi po godzinnym noszeniu musiałam zdjąć, bo drut mnie obtarł.

Do spania polecam staniczki białe, bez fiszbin. Co prawda nie mają nic wspólnego z seksapilem...ale na połóg są idealne :P

Odnośnik do komentarza

Jak często karmiłaś? Na samą myśl czuję dyskomfort ciągłego odpinania stanika z tyłu. Po za tym piersi powinny być podtrzymywane, w innym przypadku grozi ciągły nawał mleka. Zwłaszcza na początku. I po prostu będą...wisiały. Koleżanka to porównuje do skarpet lekko naładowanych grochem :p po za tym jak rozpiąć stanik w koszuli nocnej? Jesteś bardzo wygimnastykowana, ja mam za krótką rękę ;)
Jestem wdzięczna osobie, która zaprojektowała stanik do karmienia. Nie trzeba mieć ich dużo, ale przynajmniej dwa, choćby po 30 zł warto mieć.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...